Ви знаходитесь:Регіони»Полтавська»Полтава, місто»Полтава, місто
header.jpg

Полтава, місто

Корупційна діяльність населеного пункту!

0

В одному гуртожитку


Автор - Poltava
01.12.2017 21:42#8
У гуртожитках Полтавської бавовнопрядильн ої фабрики за житло платять саму високу ціну по всій Полтавській області. Ліквідатор гуртожитку Болтік через свої родичів в юстиції Полтавської адміністрації щорічно протягує розпорядження про підвищення плати за проживання. Розпорядження видавали тільки для гуртожитків, якими керує Болтік. У цьому році розпорядженнями голови Полтавської адміністрації плату в гуртожитках Болтіка піднімали двічі. Восени Болтік підняв плату третій раз вже сам. Помістив своє власне оголошення про підняту плату у Зорі Полтавшині. Тепер плата за проживання в гуртожитках, де він ліквідатор стала в два рази вища других гуртожитків Полтави.

У 2015 році антимонопольний комітет оштрафував Болтіка. По суду Болтік повинен був повернути людям гроші, які вони кілька років переплачували Болтіку через самовільне підвищення ним плати за проживання в гуртожитку. Почти по 5000 тисяч каждому. Штраф Болтік не заплатив і гроші людям не повернув, бо гуртожиток відноситься до фабрики-банкроту. Болтік цим прикривається. І тепер знову Болтік самовільно підняв плату. Плата вища чим по розпорядженню голови адміністрації і вища чим в других гуртожитках города.

Щоб поселили в гуртожиток треба заплатити Болтіку взятку 150-300 доларів. Фонд державного майна розпоряджається гуртожитками тільки на бумазі. Хазяїном який дає і продає житло є Болтік. Продав багато кімнат у грутожитках під квартири по 20тисяч доларів. Там уже зроблені євроремонти. Городу гуртожитки Болтік спеціально не передає. Наживається на людях сам.
+5

чиновник


Автор - алекс
22.05.2014 14:32#7
в полтавской инспекции по защите прав потребителей работает и не официально руководит не потопляемая Конотоп наталья михайловна. как человек под следствием может работать в гос структуре. если писать о этом индивидууме, можно писать безконечно о ее подвигах и и корупционных действиях. это дело следствия поэтому описывать не буду. если нужна информация готов помочь. обратите внимание на этого чиновника и облегчите жизнь многим и многим предпринимателя м области, а так же поднимете авторитет государства в глазах жителей полтавской области.
+8

квартирный вопрос


Автор - сергей
14.05.2014 04:41#6
в полтаве получить квартиру без денех невозможно потумучто все корумпировано спискы специально не оновляються люди которые стоят на очереди 20 лет и более они не когда на получат квартиры а которые принесли деньгы сразу и могут даже нестоять на очереди
и в горисполком можна обще необращатся бо получеш всегда отрицательный ответ
+9

Полтавський ліцей №1


Автор - Наталья
29.04.2014 19:43#5
Знайомих прийняли туди тільки за гроші! Не мала сума, хочу вам сказати.
+10

ПолтНТУ


Автор - Стас
18.04.2014 05:25#4
Большая коррупционная схема давно налажена у нас в университете, в частности в корпусе "К" в центре города. Когда-то был такой преподаватель Уткин Юрий Викторович, который через одного студента собирал по 300 грн за курсовую и 300 грн за допуск к экзамену! Так как люди у нас в группе были не богатые, мы дружно написали заявления и его отстранили по собственному желанию, заявления небыли куда либо переданы, ими просто его припугнули. Но теперь, спустя два года, история продолжается. У нас скоро экзамены, преподаватели с каждого по 100 грн, как нам сказали "чтобы не было проблем на экзаменах". Я конечно понимаю, что они нас как бы "учили" и с радостью скинулся бы им на праздничный стол, но когда говорят прямым текстом такие вещи, "чтобы проблем не было" - это уже слишком.
+11

газове


Автор - Ваня
07.03.2014 06:47#3
газове господарство не проводить перевірку димоходів в індивідуальних будинках. хоча це включено в вартість кожного кубометра газу.

створило часну фірму і вона за готівку проводить перевірку і видає акти для газового.

народ двічі платить.
+10

Сама великомаштабна корупційна схема стягання грошів в ДАЇ та МРЕО схема


Автор - Андрій
27.02.2014 10:31#2
Два місяця тому МРЕО м.Полтава Зобовьязало всі автшкли заключити договра з ТВ "Д.І.О - Трейдер Інтернаінал" придбати в них прграму за 1800 грн, та платити за користування ціею програмою по 100 грн за учня. Тобто за факт видачі свідоцтв та за те цо групи регіструються через цю програму. Одночасно всі автошколі це як робили в ручному режимі так і роблят. Топто все дублюется. Не один закон не передбачае що автошколи повинні користуватися якимись програмами але МРЕО діктуе свої умови. В межах області заробіток за добомогую ціх програм блисько 1.5 міліонна долорів. И друге всі начальники МРЕО зобовьязують страхувати учнів в своїх страхових компаніях. Знову згідно законів про освіту цього взагалі не потрібно робите це чисте свавілля. В Полтаві цім займается страхова домінанта. І якщо ти не принесеш полюса то МРЕО групи не рееструють. Це ще 1.5 міліона долларів на рік. Цим грішат не всі області в Житомері, Вінниці цього немае а у нас Корупція як ніде.
+9

Лисак Віктор Петрович зловживає владою


Автор - Trosh
03.05.2012 09:40#1
Єдине патолого-анатомічне бюро фірма ВІТА – власність Курилка Ю. В., кума і заступника Лисака В. П . Його послуги дуже дорогі. Все: гістологічні дослідження, біопсії на реактивах, прилади, обладнання, приміщення, енергоносії фінансуються з обласного бюджету. Але оплата за послуги цілком офіційно іде в кишеню співвласників і керівництва приватної фірми ВІТА (дивна назва для патолого-анатомічного бюро). Так одне обстеження – від 800 до 1500 грн, залежно від термінів. Можна звичайно тримати покійного і місяць. Зберігання – 200 грн. за добу, коли справа до розтину – говорять: черга місяць або три тижні – родичі померлих з ляку платять неофіційно лише за прискорення розтину від 500$. Розтин обов’язковий, інакше не отримаєте довідку про смерть. І трохи менша плата вже офіційна. «Ітого» ВІТА на одному покійнику має майже 1000 доларів США. З кожного ЛПЗ, з кожного приватного медичного кабінету беруться кошти за ліцензування - 5000 грн., за акредитацію – кожному члену постійнодіючої комісії – 200 дол. США ( а їх 8 осіб), та керівникові цієї комісії – 500 доларів США. А 1500 грн. офіційно по прейскуранту на транспортні послуги. Від кожного лікаря, що атестується – голові – 300, секретарю - 100, профільному спеціалісту – 200 доларів США в залежності від спеціальності. Медсестри атестуються по такому ж принципу, але трохи дешевше. Управління охорони здоров’я перетворилось у комерційний центр. Кожен керівник, зав відділенням за своє призначення, , за включення в будь яку державну програму, за затвердження бюджету на рік , за вирішення і затвердження фінансування по статтям повинні платити від 2 до 10 % відкату; за путівку на курси підвищення кваліфікації по встановленому прейскуранту.

Повідомити про факт корупції!


Защитный код


Оновити