Ви знаходитесь:Регіони»Одеська»Ананьївський р-н»Ананьїв, місто
header.jpg

Ананьїв, місто

Детальніше в цій категорії: « Амури, село Ананьїв другий, село »

Корупційна діяльність населеного пункту!

+2

Хабарі


Автор - Viktor
29.05.2014 06:13#4
Протягом останніх 15 років за участю місцевих чиновників нещадно розкрадається майно громади району. Та, на жаль, на даний час ніхто з них непокараний і вони продовжують знищувати район. Змінюються прокурори , начальники міліції і більшість з них голова райради Балан М.О. намагається підім’яти під себе.
Саме тому по порушених кримінальних справах правоохоронні органи бездіють. Повністю розграбоване військове містечко №15, підприємство «Ремонтник», буквально за копійки продано міську лазню, розграбоване комунальне підприємство ВУЖКГ. За фактом розкрадання вищевказаних об’єктів прокуратурою свого часу було порушено низьку кримінальних справ, але Балан М.О. вийшов, як кажуть сухим із води. А все завдяки «щирій» дружбі голови райради з прокурором району Кучерявим І.А., який крізь пальці дивиться на беззаконня, що творяться в районі.

У зв’язку з реформуванням військової частини А-2916 Ананьївського гарнізону, 24.03.2002 року Ананьївська районна рада прийняла рішення № 22, яким дала згоду на прийняття у спільну власність територіальної громади району військового містечка № 15 із земельною ділянкою 29.9 га.
Згідно з положенням Кабінету Міністрів України № 496-р від 20.08.2002 року було підготовлено передачу військового майна казармено-житлового і складського фондів, комунальних та інженерних споруд та території військового містечка у сферу управляння Ананьївської РДА на загальну суму 4 млн.316 тис.810 гривень.

18.05.2003 року рішенням №80 Ананьївської районної ради військове містечко №15 прийнято у сферу управління Ананьївської РДА та внесено до переліку об’єктів спільної власності територіальної громади району, управління якого здійснюється районною радою.
16 червня 2006 року прокурором Одеської області Галкіним О.Б. було порушену кримінальну справу № 0512200500135 відносно Балана М.О. за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.364, ч.2 ст. 366, ч.2 ст. 367 КК України. При цьому своїми діями Балан М.О. завдав збитків Ананьївської районної раді на суму 151368.48 гривень, та своєю бездіяльністю сприяв розграбуванню військового містечка вартість якого склала 4 млн.228 тис.900 гривень.

Мільйонні збитки які завдав державі Балан М.О. так і залишились поза увагою прокуратури. В 2011 році прокурору Кучерявому І.А. за його «самовіддану» працю за рахунок районного бюджету було придбане житло ( рішення Ананьївської райради № 40-VI від 16.02.2011року).

Підприємство Ананьївский «Райагробут» в 2009 році за мізерні кошти продав цегельний завод у с. Гандрабури Ананьївського району – який на теперішній час повністю зруйнований. Прокурор району особисто робив перевірку ЗАТ «Райагробуд», але знову будь якого реагування не було.

Прокуратура взагалі не реагує на порушення в земельній сфері. Протягом багатьох років більшість громадян району, які мають право на приватизацію землі, відчувають бездіяльність місцевої влади в цієї галузі. Люди роками не можуть отримати державні акти на землю, органи влади взагалі безпідставно можуть забрати у людей землю та їх врожай.

Між підприємством «Мрія», яке очолює Топор В.І. та громадянами четвертої дільниці м. Ананьїва було укладено договори оренди землі. В цих громадян є державні акти на право власності на землю. У червні 2012 року керівником ФК «Злагода ЮГ» Магдієвим Г.Г. прямо із одного з масивів було викрадено зерно ячменю. Даний злочин було скоєно за допомоги посадових осіб Ананьївської РДА які перевищили свої повноваження віддавши в оренду ФГ «Злагода ЮГ» Магдієву Г.Г. земельні паї.. Прокурор Ананьївського району Кучерявий І.А., вивчаючи матеріали перевірок по заяві Топора В.І., неналежним чином виконував свої функції, - матеріали перевірок не направив до Прокуратури Одеської області оскільки фігуранти злочинів є депутатами районного рівня. Рішення по заявах приймала місцева міліція.

Яскравим прикладом повної бездіяльності прокуратури району є історія з ігровими автоматами. Люди неодноразово писали до правоохоронних органів про те, що в самому центрі міста процвітає чорний бізнес. З усього було видно, що господарі закладу мають впливових покровителів, які безсоромно «кришують» незаконний бізнес. І він існував би ще довго, якби існування закладу не припинила обласна міліція. Широко розрекламована антикорупційна діяльність голови Ананьївської районної ради Балана М.О. насправді є нічого не значущою маячнею. Як тут не згадати хрестоматійну ситуацію, коли найголосніше кричить «Тримайте злодія» саме злодій.

Роман Пащенко, м. Ананьїв Одеська обл.
+2

Стоп-взятка


Автор - Иван
21.05.2014 14:38#3
Районный суд полностью коррумпирован. Глава суда Скуртов М.И.выбил себе пожизненный срок службы на этой должности. Денежный поток в суд не прекращается. Также судья Дорош правая рука Скуртова далеко не убежал по количеству и размерам взяток. Люстрацию им по самые ...
+4

Стоп-взятка


Автор - Иван
21.05.2014 14:29#2
Прокуратуре, фининспекции проверьте работу главы райсовета Балана Н.А. Поверьте мне его есть за что прихватить и надолго. Например взятки во все суды, в том числе и в столичные явно не со своего кармана. Рыло не то что в пуху, а в шерсти. Город встал на колени при его руководстве. Помогите ради Бога избавиться от такого руководителя.
-3

коррумпированно е руководство РОВД


Автор - Патриот
05.05.2014 18:07#1
РОВД Начальник-Лещенко и заместитель-Тищенко.Новому руководству областной милиции пожелание проверить эту парочку . Тищенко который уже был под следствием и вдруг пошел в служебный рост благодаря поддержке патрона Лещенко и правящей верхушки рай рады .Власть приобретет очень сильный авторитет в глазах жителей Ананьева если обратит внимание на этих,так называемых ,,слуг закона,,Наприме р размеры их зарплат и расходов.
Дорогие авто,покупка и содержание.Строительство особняка Тищенком,вроде как с помощью родителей.трудоустройство родственников и т.д.

Повідомити про факт корупції!


Защитный код


Оновити