Ви знаходитесь:Регіони»Львівська»Львів, місто»Брюховичі, смт
header.jpg

Брюховичі, смт

Детальніше в цій категорії: Винники, смт »

Корупційна діяльність населеного пункту!

-1

1


Автор - Ja///
25.05.2014 15:01#3
Да, в свое время "купили" пионерлагерь в Брюховичах. Он конечно был в унылом состоянии, но все еще принадлежал Украине. Теперь это собственность Америки.
-1

Агенти ФСБ Є!


Автор - Правдознав
18.05.2014 10:49#2
Згоден з тим, що в філіалі Свідків Єгови в Україні, який розташований в Брюховичах, діють агенти Кремля.
Схема дуже проста і скористатися нею може навіть школяр, адже це надлегко. Поясню. Америка давній і вічний ворог Росії, не Європи.. Тому все, що зароджувалось за океаном викликало підозру та несприйняття, а в подальшому шаленний супротив. Ось і релігія Свідків Єгови, яка могла виникнути виключно в вільній державі, с самого початку несподобалась Російському Царю.
Радянський Союз не тільки наслідував всі ознаки імперії, але й примножив її здобутки, це стосувалося і відношення до релігій, начебто символізуючих американський спосіб мислення. Тому як тільки в 39 році приєднали західну Україну, НКВД почало відверту і підлу боротьбу не тільки з рухом збройного опору бандерівців, але й з Свідками Єгови.
Як і ті так і інші, були на перший погляд майже переможені. НКВД вважало що завдяки величезній кількості агентів, що проникли в середину організацій можна було тримати ситуацію під контролем. І на превеликий жаль частково, це гірка правда!
Ніхто, ніколи, ні в які 90ті, ні раніше, не пізніше не відкривав архівів КГБ, щодо зрадників і агентів. Це історичний факт, підтверджений першим президентом України. Невеличка частка "відкриттів" і є незначний витік інформації, більше випадковий.
Тому на сьогоднішній день, як в державі Україна, так і в усіх організаціях, чи обєднаннях склалася однакова катострофічна ситуація. Свідки Єгови, на відміну від інших, не хочуть визнавати цього факту, вони ідеалізують свою діяльність, не враховуючи реалії залишковості тоталітаризму вищої форми розвитку. Тому в Брукліні, де донедавна знаходилося головне управління Свідків Єгови, схильні очікувати автоматичного вирішення ситуації, без активного єтапу розслідувань.
Кожен тверезо мислячий громадянин цивілізованної держави розуміє, що успіх можливий, коли ворог слабкий, або є сильний захист. В Польші вже проходить 5та хвиля люстрацій і ніхто не каже що остання, тому ця держава ніколи немала такого псевдокерівника як Янукович.
Тим не менше, тільки в 2012 році в польській частині організації Свідків Єгови відбулися необхідні чистки керівного складу і викрито немало агентів россійських спецслужб. Не зрозуміло чому так ретельно керівний орган всесвітньої організації Свідків Єгови приховує проблеми з якими вже починає боротися. Може тому, що соромиться своєї повільності, а може не хоче судових справ з боку тих чесних і порядних вісників, які постраждали від шпіонів КДБ-ФСБ при мовчазному схвалені керівного органу вірного, але не дуже, як виявилося поміркованого раба.
Незнаю, але впевнений, що такими діями Свідки Єгови, шкодять не тільки собі, але й всій державі Україна, адже в їх рядах зберігаються справжні проросійскі налаштовані агенти. Вони не тільки в лавах рядових, але в першу чергу, на вищих щаблях влади. Саме вони вели переговори з Януковичем, коли той намагався змінювати на свою користь, релігійну рівновагу в державі, а простіше кажучи, навязувати російське православя.
Пересічний українець може недооцінювати ризики незалежної державності, які виникають в звязку с сильною і відпрацьованною шпіонською мережою в релігійній сфері. Тому наведу декілька прикладів. Свідкі Єгови нещодавно проводили опитування серед 150 000 своїх охрещених послідовників в Україні. По всім зборам були розіслані формуляри в яких, кожний Свідок повинен був вказати всі свої особисті данні, на випадок непередбачевани х обставин. Причому кожний повинен був на всяк випадок повідомити деякі персональні данні своїх невіруючих родичів, як близбких так і далеких, що в разі необхідності з ними могли звязатися. Таким чином, за декілька неділь збьявилась унікальна база данних, як мінімум на міліон громадян України.
Взагалі треба розуміти, що філія Свідків Єгови в Україні, це не просто склад надрукованої в Німеччині літератиру і не просто координаційний центр проповідницької діяльності, це дуже потужний дослідницько-аналітичний офіс, який так чи інакше отримує величезну кількість інформації щодня.
Приведу ще приклад. Всі дзвінки в центр Свідків Єгови в Брюховічах, фіксуються спеціальною компьютерною программою розробленною власними фахівцями. Записується телефонний номер людини, її імя, і питання, а також відповіді, причому це відбуваеться не так як в звичайних компаніях, наприклад мобільного звьязку, де вас попереджають про можливість запису розмови з оператором, для покращення обслуговування клієнтів. Тут діє зовсім інший спосіб, схожий на той який використовує американська розвідка для прослуховування всього світу розкрита Сноуденом. Тобто, робиться неохідна стисла вибірка, яка формується в аналітичну таблицю і зберігається в закритій формі навіть для органів влади держави.
Все б нічого, якщо б не майже досконала робота агентури ФСБ, а саме її релігійного підрозділу в Україні. Вони одним лише копіюванням отримують доступ, до найбільшого каналу інформації про особисте життя українських громадян.
Невже ви скажете Свідки Єгови такі дурні? Ні вони це, теж розуміють, але можливо, нічого не можуть подіяти. Адже якщо попрости допомоги СБУ, це смішно, ЦРУ це отяжливо, як просто оприлюднити цей факт, цім можуть скористатися вороги і т.д.. Тому в 2013 з Америку в Україну приїхала невеличка і дуже обережна спеціальна коміссія, яка проводила в 2012 році подібну роботу в Польщі. Вже є перші результати. Хоча всі думають, що це звичайна процедура.
Але саме смішне, що основні агенти нікуди не зникли, вони навпаки поздавали всіх кого тільки можна і далі продовжують працювати на благо Путіна. Напевно брат Петро (агентурна назва ПЬЕТР) читає ці рядки, та брат САШКО (агетурна назва АСТРАЛОВИЧ). Вовки-брати проти вас є докази на які ви не сподівались, навіть аудіо і фото, може ми вас будемо не просто виключати зі збору, а судити судом України, за вбивства чудових і вірних віруючих, яких ви отруюли в буквальному і іншому значені.

Знайте, що про вас знають!
0

Свидетели в Украине


Автор - Taras P
17.05.2014 01:35#1
В Брюховичах находится филиал известной во всем мире религиозной организации Свидетелей Иеговы, которая прославилась своей честностью и порядочностью. Правда не которые поговаривают, что это не совсем так. Я же могу с полной уверенностью сказать, что в Украине есть огромные проблемы вызванные личностными связями членов комитета филиала, служебного отдела с надзирателями на местах.
Прямо, естественно никто никого не покупает, но личные связи с собраниями по всей стране, позволяют не совсем порядочным членам вышеуказанных отделов искажать правосудие.
Я понимаю, что мои слова большинство из моих соверующих воспримут, как ересь и отступничество, но я спешу их успокоить и хочу заверить, что каждое свое слово готов подтвердить неопровержимыми доказательствам и, которые может рассмотреть любой не предвзятый суд, но только не наши назначенные братья, по одной простой причине. В нашей части организации лицеприятие есть, причем на высшем уровне.
Рыба гниет с головы, не с главы. Но к сожалению в этом случае речь идет о более серьезной проблеме, а именно предательстве. Как говорят, многие мудрые братья причина наших общих проблем связана на прямую с работой Российских спецслужб, которые унаследовали всю агентуру КГБ СССР.
Когда поймут, наши американские соверующие из главного всемирного управления, где нужно искать виноватых неизвестно. Но нам на своей шкуре испытывающем национальные особенности не теократического руководства очевидно, что это те ребята, которые всегда остаются на плаву. Они как волки в овечьей шкуре, готовы подстроится под любое руководство, лишь бы не потерять видное положение и продвигаться дальше по карьерной лестнице.
Их также легко вычислить, как акулу в аквариуме с рыбками. Чем дольше она в воде тем меньше вокруг других. Надеюсь, что Всевышний Бог и Творец раскроет глаза тем, кто имеет реальную власть выгнать псевдопроповедн иков в три шеи. Во всяком случае, будет не совсем понятно, если в самой стране наступит наконец то хоть какое то логичное развитие цивилизации, а у нас все будет так как при Сталине.
Абсурд, или испытание...Давайте молится и за светскую власть и за духовных пастырей, за очистку пространства в котором мы живем от всякой мерзости, хотя бы на время, хотя бы для отдыха, пока не будет положен окончательный конец всему злу..А то иначе до Армагедона не доживем...

Слава Иегове! Богу слава!

Повідомити про факт корупції!


Защитный код


Оновити