Ви знаходитесь:Регіони»Львівська»Львів, місто»Львів, місто
header.jpg

Львів, місто

Детальніше в цій категорії: « Винники, смт Рудне, смт »

Корупційна діяльність населеного пункту!

0

хірург Куценко


Автор - Галя
25.10.2016 08:54#37
Куценко Софія Ярославівна із лор-відділення 1-шої клінічної лікарні Львова,яка є хірургом, встановлює такси за свою роботу та роботу своїх колег. Цікаво, якби вона оперувала дитину із сиротинця, вона теж би вимагала у закладу оплату за роботу, як вимагала у нас, батьків. А лікарня державна!
0

Взятки в ЛПЛ ім.Лесі Українки №18


Автор - Олександр
22.09.2016 19:09#36
Зіштовхнувся з такою проблемою в даному закладі.. по випуску хотів забрати свій диплом, так як мене не було в місті подзвонив своєму класному керівнику(Лесі Андрієвній) яка сказала: "що це не проблема приїдеш пізніше забереш у мене це але потрібно взяти не менше 600 грн" Після цого я шокований пішов у наш відділ кадрів на що мені відповіли: що диплом вже виданий і документи ваші також були віддані вам" я був шокований... мені показали книгу обліку видачі дипломів, там стояв чийсь підпис, сказали що може керівник групи взяв... Після чого я подзвонили знову своєму керівнику, який сказав що в нього всі документи, і щоб їх забрати потрібні кошти... допоможіть вирішити проблему...
+3

Вимагання


Автор - Микола
01.06.2016 07:46#35
В Обласній лікарні в реанімації на першому поверсі працює така крута анестезіолог Зоряна ( в лікарні її всі знають) Яка це рідкісна паскуда... Приходить на наркоз, вимагає гроші - як на мене 1000 грн.це не мала сума( до того ж з неї тхнуло алкоголем!!! За пияцтво взагалі треба звільнити і негайно!!!!!!!) І до того ж лікування дороге, ліки приходиться купувати. Як забрала гроші - і сліду й духу нема, нічого запитатись в неї не можна... рідкісна гнида. Якщо не дай Бог, ні в якому разі до неї не звертайтесь, вимагайте змінити анестезіолога на операцію. Як говорять між собою в лікарні ( я потім про це дізнався), там дуже нормальна і адекватна є Таланчук Людмила Григорівна, дуже розумна, справедлива, все пояснить ( якось дивно кажуть москалька, але людяна. Дива тай годі!) . Будуємо нову країну! Геть хамів і хабарників!!!Сл ава Україні!
+1

хабар


Автор - Іван
23.05.2016 12:47#34
В поїзді Київ-Ужгород беруть зі Львова всяких "зайців" пасажирів за 200 грн, позалазять в поїзд вночі, заважають спати. треба з тим щось робити
+3

Незаконна стоянка


Автор - Ігор
26.06.2014 21:39#33
м. Львів, вул. Трильовського 33 - за 5 метрів від будинку НЕЗАКОННА СТОЯНКА автомобілів, вже 19 рік пішов як вона нелегально працює, дозволу не має, по нормам стоянка повинна бути мінімум за 10 метрів, дають взятки то їх і не рухають. Раз висунули обурення полетіла палка у вікно а потім прийшов мужчина який пояснив що переламають хребет якщо будемо і дальше їм заважати. При тому податків ніхто не платить і електроенергію беруть з нашого будинку.
+1

Державна поліклініка


Автор - Христина
21.06.2014 09:31#32
Прийом у кардіолога Крамарчук Н.В.поліклініка на Мазепи, Лемківській - після 1,5-годинної черги у коридорі ми накінецьто потрапили на прийом до кардіолога - послухала , каже шуми в серці - при цьому в карточці ставить штамп патологій не виявлено, тобто здоровий, а мені каже шуми в серці - ? А чого не робить запис в карточці. Музика в кабінеті....повний коридор народу.... Дає напровлення на ехокардіограму серця (ультразвук) в приватний кабінет, який є у поліклініці, навіть не прропонуючи ніякого державного варіанту, а медицина то у нас безкоштовна. Я так розумію, що з державними поліклініками в нас лад не світить, без просвітлення. І причому через одного пацієнта вона чує ті шуми, спеціально сиділа питала у людей - корупційна схема процентів від пацієнта, а пацієнти то діти - попробуй не провір - поїду у поліклініку на Орлика - там точно скажуть чи взагалі треба робити ехокардіограму і чи дійсно є шуми в серці.
0

КООПЕРАТИВНИЙ КОЛЕДЖ


Автор - Студент
20.06.2014 22:52#31
Викладачі Львівського КООПЕРАТИВНОГО КОЛЕДЖУ економіки і права, що входять до комісії, яка приймає захист звітів з виробничої практики (МАСЛЯК, КАРАПАТА, ВАХУЛОВИЧ) масово беруть хабарі в студентів і всіляко натякають, що на державному екзамені, зріжуть оцінки.
В цьому коледжі практично всі беруть хабарі і роблять це відкрито, керівництво боротись з корупцією не має жодного бажання та й не зацікавлене в цьому.
Як можна побудувати нормальну країну та мати хороших спеціалістів в усіх сферах діяльності, коли тебе з самої молодості привчають до того, що потрібно давати хабарі, що все можна купити?!
+1

електронна черга у садки


Автор - Марічка
13.06.2014 15:35#30
насправді, це все міф, про електонну чергу, що всі дітки будуть запезпечені місцем. реально, електонна черга порушує закон україни "Про дошкільну освіту" та Конституцію України. цим нововеденням наші депутати та голова ще більше ускладнили і так не легкий запис у садок. на практиці виглядає наступне- черга чергою а у мене є свій список і ми пост фатку записуємо туди дітей (так розповідають близькі до завідуючих люди) отже дорогі матусі, діток 2013-2014 року народження , які не потраплять у садок будем збиратися у ратуші і там зробимо сввій садок і з шинами та коктелями. Гарного вечора, дорогі матусі
+4

МИТНИЦЯ


Автор - ЯЦЕНЮКУ!!!
12.06.2014 17:20#29
НІЧОГО НЕ ЗМІНИЛОСЯ НА РАВІ_РУСЬКІЙ, ШЕГИНІ, КРАКІВЦЮ! давали 2 тижня і що???
+6

з Криму


Автор - nemo
02.06.2014 18:06#28
доброго дня. серце кров'ю обливається, коли читаю про Україну.

як подолали корупцію росіяни у кримських лікарнях. дуже просто. у кожну лікарню вони запустили фсб та прокуратуру і ті мурижили головних лікарів і усіх негідників, що тримали так звані "благодійні" фонди, де кілька тижнів. головний лікар онкологічного діспансера кудись зник, "БЛАГОДІЙНІ" фонди, що обкрадали хворих, теж миттєво зникли ось і все. корупція у лікарнях зникла. це вони зробили за 3 тижні. геніально просто. всі державні лікарні тепер працюють не вимагаючи грошей з хворих. приватні лікарні сплачують податок.
корупція вбила Україну.

зараз хабарі бояться брати даже даішники і всі, хто це раніше робив, бо закони дуже жорсткі. можуть залетіти років на 15 у магадан.

бажаю рідній країні щоб у неї усе було добре, щоб настав мир та спокій.

любимо тебе Україно. Крим.

Повідомити про факт корупції!


Защитный код


Оновити