Ви знаходитесь:Регіони»Львівська»Сокальський р-н»Сокаль, місто
header.jpg

Сокаль, місто

Детальніше в цій категорії: « Смиків, село Спасів, село »

Корупційна діяльність населеного пункту!

0

Корупція у лікарні


Автор - Анонім
26.06.2014 15:49#6
Я як кожний студент прийшов на медкомісію. У реєстратурі видали направлення до лікарів по кабінетах, почав проходити. У кабінеті №9 говорить старша жінка, "Ви знаєте що медкомісія для повнолітніх платна ! Вартість 49,20" дала рахунок і сказала йти у Приватбанк там перерахують на рахунок Сокальської центральної лікарні. Ось така у нашій країні корупція!
0

ЗУПИНИМО КОРУПЦІЮ РАЗОМ


Автор - Тетяна
05.06.2014 07:22#5
27 лютого 2014 року, у Народному Домі м.Сокаль відбулися збори громади міста. Поряд із багатьма проблемами, громадою також було піднято питання про обрання ініціативної групи, яка б користувалася довірою серед Сокальчан та могла ефективно протистояти корумпованій системі, запровадженої злочинним режимом, спонукаючи чиновників на хабарі, які йшли на общак банди.
На сьогоднішній день ініціативною групою створено громадську організацію «Антикорупційне Бюро Сокальщини», яка буде діяти на території Сокальського району. Основною метою ГО «Антикорупційне Бюро Сокальщини» є практичний громадський контроль антикорупційног о напрямку за діяльністю органів державної влади, місцевого самоврядування, комерційних та не комерційних організацій, приватних осіб, а також веденню системної протидії корупції та правопорушенням , що пов’язані з корупцією, своєчасне їх виявлення і припинення.
Члени громадської організації готові особисто займатись цією тяжкою та копіткою працею стільки часу, скільки знадобиться. Ми також залюбки приймемо допомогу від журналістів, громадських активістів, юристів та службовців усіх рангів, котрі готові сприяти у розбудові Нової України, Європейської країни, країни без хабарів. Усіх, хто знає про злочинні дії теперішніх або уже колишніх високо
посадовців, чиновників, працівників медичної сфери, депутатів, правоохоронців, прокурорів та суддів чи інших осіб, про злочини яких має знати громада, громадська організація «Антикорупційне Бюро Сокальщини» закликає звертатися за номером телефону (093) 015-49-47, або в громадську приймальню, яка знаходиться за адресою: м.Сокаль, вул. Героїв УПА, 14.
Корупція – це хвороба суспільства, але ця недуга виліковна, адже боротися з корупцією можливо. Щоб перемогти, ми повинні почати з себе. Чесність має стати правилом для кожного, адже наше життя залежить від нас самих і ніхто інший, як ми самі свідомо зможемо його змінити. Не давайте та не беріть хабарі, бо саме з цього і починається корупція.


http://www.odnoklassniki.ru/group/53107740967152
0

Корупція в ДМС


Автор - Анатолій
31.05.2014 17:06#4
Начальник ДМС - Шлапа Олег Сергійович - ХАБАРНИК! В 2010 році особисто давав йому хабар в розмірі $100, терміново треба було закордонний паспорт. Всі в нашому місті знають та мовчать. Досить!
0

Корупція в ДМС


Автор - Володимир
04.05.2014 11:21#3
Отже!Я втратив свій Український паспорт і для того щоб виготовили новий я пішов ДМС що в м.Сокаль.Перед цим я завітав на сторінку ДМС (державна міграційна служба)щоб дізнатись скільки я маю платити за втрачений паспорт і там чорним по білому було написано штраф-17грн.,держмито34грн.На моє диво мені в ДМС дали звичайнісінький листочок де написано шариковою ручкою маі цифри 17грн,34грн. та 60грн.На моє питання що таке 60грн.паспортист сказала що в банку все знають і все вам скажуть йдіть платіть!В банку на запитання що це за 60грн.і на чий рахунок кладу гроші(питав її фамілію і номер рахунку)в неї почали труситися руки і казала що ні чого не знає йдіть у паспортний стіл і вам там скажуть.Отже почали одна на одну гнати хто має мені пояснити куди я плачу 60грн.P.S Отже я зрозумів що я маю положити 60грн. невідомо кому на рахунок.Але цей невідомий напевно є начальником Сокальського районного ДМС а саме Шлапа Олег,по-батькові не памятаю але можу дізнатись.Я так розумію що повинен допомагати йому будувати будинок абож на дорогу іномарку йому підкидаю тих 60 грн.Ось така істоія,але це ще не все,на закордрнний паспорт ще більше беруть.І саме основне що люди платять не питаючи щото за папірець з цифрами і з чим його їдять-всім краще заплатити ніж сперечатись з якимось посадовцем.І так кругом,самі люди виноваті а посадовці просто користають.
+3

Інтернатура


Автор - Анонім
17.04.2014 19:02#2
Чому студенти медичних закладів не можуть влаштуватися в Сокальській ЦРЛ для проходження інтернатури?
+1

Паспорт


Автор - Ігор
24.03.2014 10:28#1
Корупція продовжуеться!Н а рівному місті придумують різні збори коштів!

Повідомити про факт корупції!


Защитный код


Оновити