Ви знаходитесь:Регіони»Київська»Броварський р-н»Красилівка, село
header.jpg

Красилівка, село

Детальніше в цій категорії: « Княжичі, село Куйбишеве, село »

Корупційна діяльність населеного пункту!

0

І що?? де реакція на повідомлення?


Автор - Віталій
19.06.2014 13:45#3
Ось і приїхали, два рази повідомляють Вас про нахабне знущання над пенсіонеркою, про рішення суду які не виконують бувші судді та працівники прокуратури, бо в них там дружні звязки. Де Ваша реакція на ці повідомлення???, Ви допомогли бабусі? ви звільнили з посад та з роботи працівників котрі не слідкують за виконанням рішення суду (бо бояться своїх же керівників, яких попросили не вмішуватися - - рука руку миє так???) де відповіді на ці питання??? чи цей сайт просто для відводу очей, мовляв ми працюємо, ми боримося з корупцією, а самі і палець об палець не вдаряєте.
Людей та народ цікавить справедливість яка буде їх захищати, а не справедливість, яка захищає посадовців та кумів. Де ваша робота??? де боротьба з корупцією???
0

суддям права селянам обовязки


Автор - nik71929
12.10.2012 15:28#2
[youtube]суддям права селянам обовязки[youtub e] незважаючи на те що рішення броварського та апеляційного суду київської області про надання сервітуту та зобов;язання не чинити перешкод ПАНАМ в користувнні сервітутом скасовано ВССУ але ПАНИ суддя та начальник державної нотаріальної конторри побудували дорогу з бетонним покриттям по паю пенсінерки ,красилівська сірада узаконила самозабудову виділила вулицю каштанову по лінії ділянок суд встановив що дії подружя є захопленням приватної власності та заборонив здійснювати захопленням приватної власності Духно О.М.але . державна виконавча служба броварського рн.київської обл.під різними приводами відмовляється виконувати ухвалу суду про забезпечення позову (мабуть бояться трогать ПАНІВ)хто знає як боротися з цими чиновновниками (МВС ПРОКУРАТУРА не реагують)напиші ть()
+6

в кого влада в того й закон


Автор - nik71929
25.09.2011 07:33#1
в с.красилівка броварського рн.київської обл. держ.виконавці знищують огорожу для дороги судді бо вулицю він забудував і зробив дорогу по паю пенсінерки за рішенням суду.незважаючи на те що земельні ділянки судді і навколо нього приватизовані за підробними рішеннями акти видані з порушенями ДБН в прокуратури м.бровари та київської обл.підстав для реагування немає.бо суддя колишній працівник прокуратури м.бровари.за те що 70річна пенсінерка сама нерозгородила огорожу і незагорнула рів держ.виконавці стягують з песії шраф звернення до ГПУ щодо фактів коррупції в органах прокуратури м.Бровари та київської обл.і місцевих чиновників вих.з ГПУ19-110247-11.та порушення прав громадян цими чиновниками направлено на розгляд в прокуратуру м.Бровари???воно й дивно бо замішані суддя /колишній співробітник прокуратури м.Бровари /та[youtube]SAM 2148[youtube] начальник державної нотаріальної конторри.

Повідомити про факт корупції!


Защитный код


Оновити