Ви знаходитесь:Регіони»Київська»Києво-святошинський р-н»Гатне, село
header.jpg

Гатне, село

Детальніше в цій категорії: « Віта-поштова, село Гнатівка, село »

Корупційна діяльність населеного пункту!

0

РЕКТОР СОКУРЕНКО МАНЬЯК И ИЗВРАЩЕНЕЦ


Автор - ХНУВД
26.12.2018 06:16#22
РЕКТОР СОКУРЕНКО МАНЬЯК И ИЗВРАЩЕНЕЦ
Каждодневные тренировки слаженности в маршировке по несколько раз в день, каждая из которых продолжительнос тью более часа, не взирая на дождь и снег - это есть РЕФОРМА ПОЛИЦИИ? Или это какая-то зависимость? Или обычное задрачивание? Возможно необходимо больше уделять времени профессионально й и специальной подготовке, учить спец. предметы и улучшать навыки, по настоящему, необходимых дисциплин? Откровенно, у всех нас склонилось впечатление, что для генерала Сокуренко стояние на трибуне ассоциируется с «мужским ........» и служит своеобразным лекарством - виагрой. В таком случае вначале ему необходима профессиональна я психо-коррекция и постоянное наблюдения у лечащего врача, а уже потом, ему могут разрешить командовать целым университетом.
0

фантастика


Автор - дурне населення
25.08.2016 15:16#21
Странный сайт ,исчезло куча писем . Выборы . ВЫ ТАМ НА САЙТЕ ДЫБИЛИ.
+1

Добровольно - принудительно


Автор - Андрей
30.06.2014 15:28#20
Добровольно - принудительно по решению сельсовета все предприятия работающие на территории села должны купить и разместить флаги Украины!
Я лично против не чего не имею, но это не должно быть принудительным с мотивацией "размещаем или будут проблемы"...
Как то странно наши местные власти патриотизм развивают, главе - бонус, типа подлиза власти
+5

земельные поборы


Автор - Анатолий
17.06.2014 10:40#19
Земельная комиссия просит из расчета 1,5 у.е за сотку земли, за помощь в получении земельного участка.
-2

земля


Автор - гайдамаки
11.06.2014 09:50#18
Дроща не земелевпорядник а голова земельної комісії
+11

Дроща - хабарник


Автор - Сергій
10.06.2014 11:55#17
Землеупорядник Дроща вимагав 15000 за допомогу в отриманні земельної ділянки
+14

15 тысяч за землю


Автор - Володя
05.06.2014 10:06#16
15 тысяч за землю. Недавно решение сельсовета и Бронислав Брониславовича было принято решение о выводе участков под огороды и перевод их в землю под строительство. Цена получения участка - 15 тыс у.е.
+8

помощь


Автор - сергей
03.06.2014 15:45#15
готов помочь вашим проблемам)))) 0963641109
+17

земля та інше


Автор - Сайт-gatne.kiev.ua
01.06.2014 17:53#14
ПОДІЯ №1.6 соток обробляли ділянку на протязі 20 років на "парниках". 2011 рік земельну ділянку віддали не зрозуміло кому і нові власники цю ділянку продали.Звернення до голови, виділення ділянки в іншому місці. Виготовляється проект відводу, проект повинна затвердити сесія сільської ради.І тут розгортаються події.Б.Б.Корицький не підписує рішення.Чому голова не підписує рішення?Власниця ділянки тяжко зазворіла.Перенесла складну операцію.Про здоров"я голові відомо так як зверталася до виконкому про допомогу.Допомогли 500 гр. виділили.А на ліки затрати 1000 гр. в місяць, не враховуючи операції. І далі давайте заглянемо в закони.Рішення сільради не дає право на розпорядження ділянкою і право на спадщину родичів, потрібен акт на право власності а без проекту відводу акт неможливо отримати.Хвора власниця немає можливості заповідати, дарувати та інше.Трагічний випадок і дана ділянка повертається у власність громади села точніше сільради.На проєкт затрачено 1000$.Поведінка голови наштовхує на думку.А може Б.Б.Корицький навмисне затягує рішення щоб відбрати ділянку у хворої односільчанки, чекає її смерті.Думаймо односілчани коли вибираємо голову.
+16

земля та інше


Автор - gatne.kiev.ua
01.06.2014 17:10#13
Будинок №2.

picture-5Життя , події в с.Гатне нічим не відрізняються від звичайного села Українського. Але один випадок заслуговує детального розгляду. Будинок №2 вул.Радянська побудований в 70-ті роки 19-го сторіччя, технічний стан ближче до аварійного. Але якщо зробити ремонт, перекрити дах, проживання в будинку нічим не відрізнятимитьс я від новозбудованого а при бажанні і краще, будинок 8-ми квартирний, менше шуму. Виникає питання: хто повинен проводити ремонт? Відповідь — варіант перший: той у кого на балансовому обліку знаходиться будинок. Варіант другий: жителі будинку за власні кошти. Третій: інші варіанти.

Перший варіант, відсутні кошти в місцевої влади на ремонт будинку.

Другий варіант, якщо у місцевої влади відсутні кошти, то звідки візмуться гривні на ремонт будинку у простого пересічного громадянина , якими є жителі будинку.

Третій варіант, був такий але самі жителі не використали таку можливість.

Розглянемо третій варіант детальніше. Поряд з будинком розташована будівля (колись гуртожиток) на сьогодні офісно-виробничі приміщення. Згідно діючого законодавства розташування виробничих приміщень допускається не ближче 50 м. до житлових будівель. Але якщо жителі будинків дають згоду, дозволяється розташування таких приміщень, чим і скористалися власники гуртожитку.50% жителів будинку не погоджувалися з розташуванням виробничих приміщень. Потрібна 100% згода. Для вирішення цього питання використали жителів будинку, таких собі ,,агітаторів,,. ,,Агітатори,, зверталися до сусідів, агітували підписати погодження на зміну функціонального призначення приміщення житлове гуртожитку, на нежитлове офісно-виробничі приміщення і що складена угода де прописано що власники гуртожитку обіцяють провести капітальний ремонт і зробити технічне переоснащення будинку №2 по вул.Радянська. Народна приказка — обіцяного три роки чекають. Три роки пройшло, скористаємося ще одною приказкою – а віз і досі там. Запитуємо у ,, агітаторів,, про обіцянки. Кажуть загубили угоду, потрібно всім звернутися в Сільську Раду та до керівників ПП ,,Лінкс-2,, і вимагати проведення ремонту. Але жителям будинку не ПП ,,Лінкс-2,, і не місцева влада обіцяла провести ремонт а повірили словам сусідів. Виникає питання — чому так безвідповідальн о віднеслись ,,агітатори,, до своїх обіцянок, а може проводили агітацію не просто за ,,так,,.? Маємо те що маємо. Вибори 2010 р. , один з кандидатів на посаду сільського голови запропонував зустріч з жителями будинку. Основне питань — ремонт будинку. На зустріч прийшли аж 2 жителі . Як пояснити таку поведінку? Пояснення маємо — інший кандидат провів більше доступнішу агітаційну роботу і також пообіцяв відремонтувати будинок. Повірили жителі будинку йому більше за інших. І що ? Будинок не відремонтовано. А що ,,агітатори,, як вони проживають, совість не мучить, як в очі дивляться своїм сусідам? Та живуть як жили, дай бог їм здоровля, а очі є можливість запозичити і у ,,сірка,,. А перекриття залишається за ким, чи за якою владою, що була у 2004 році, коли змінювали функціональне призначення гуртожитку, чи якою? А може ,,агітатори,, щось придумають? Придумали. Побудували ,,халабуду» на відстані 5 м. від будинку і 3м. від каналізаційного люка. На запит представників Деражавної архітектурно-будівельної інспекції пояснити що побудовано, відповіли що це площадка для відпочинку дітей і дорослих. Буває відпочивають в вихідні і не в вихідні дні, до півночі і пізніше. Все залежить від сервіровки стола. Життя безтурботне, щасливі люди. А співають як під гитару ,,гоп гей гоп, гоп та гей гоп,,. Ох і «серенада» класна. Коли таке дійство відбувеється навкруги тиша, котики, собачки, цвіркуни заслуховуються. Але всежтаки частково ремонт зроблено. Зроблено приватним підприємством ,,Лінкс-2,, за що їм велика подяка.

Шануймося. Далі буде. www.gatne.kiev.ua

Повідомити про факт корупції!


Защитный код


Оновити