Ви знаходитесь:Регіони»Київська»Києво-святошинський р-н»Горенка, село
header.jpg

Горенка, село

Детальніше в цій категорії: « Гореничі, село Гурівщина, село »

Корупційна діяльність населеного пункту!

-1

Привласнення земель в Горенці


Автор - Олександр
15.06.2016 21:01#6
Факти зловживання службовим становищем головою Горенської сільської ради Драпей А.М., його заступником Шепелевої Т.М. та секретарем сільської ради Яременко П.А. щодо незаконного відведення 6 га земель запасу Горенської територіальної громади та зміні їх цільового призначення, що знаходяться в передмісті м. Києва.
Генеральним планом розвитку села Горенка згадана ділянка площею 6 га планувалася для будівництва загальноосвітнь ої школи, дитсадка, лікарні та закладів культурно-побутового обслуговування.
Порушуючи передбачену чинним законодавством процедуру публічного обговорення щодо зміни цільового використання земель територіальної громади, Драпей А.М. домігся незаконного рішення сесії сільської ради у листопаді 2014 року про відведення земель запасу приватним власникам. Для цього були використані корупційні зв’язки з депутатами сільської ради, значна частина яких перебуває з ним у родинних та “ділових” зв’язках чи просто зобов’язана йому своїм обранням до сільської ради шляхом фальсифікації виборів.
На сьогодні відомо, що вищезгадані 6 га розділені на 64 ділянки, значна частина з яких стала власністю родичів Драпей А.М., його підконтрольного оточення з числа діючих депутатів сільської ради, колишніх членів дільничних комісій, які допомагали прийти на посаду та “потрібних ” людей ( додаток ).
Наприкінці 2013 року шліхом шахрайства, в яке було втягнуте багато людей, Драпей А.М. разом зі своїм племінником Гурневичем А.С. (на той час депутатом сільської ради) спробував заволодіти земельної ділянкою площею 0.17 га на якої розташовано котельна і декілька інших будівель заводу «Полімер».( про це подрібніше можна прочитати на сайті Прокурорська правда, замітка «Хроники земельного дерибана».
З даного приводу було направлено звернення до К-Святошинської районної державної адміністрації в Київській області, котра маючи спільні зацікавлені інтереси жодних порушень в діях Горенської сільської ради не виявила.
Разом з тим, було направлено звернення до Київської обласної державної адміністрації, котра виявила в діях голови Горенської сільської ради ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 364 КК України, в зв’язку з зловживанням службовим становищем, з метою одержання неправомірної вигоди для самого себе, членів родини та інших фізичних осіб, на протязі 2014-2015 років, виділив із земель запасу в центрі села, земельні ділянки, сину, родичам, депутатам сільської ради, членам виконкому та членам їх родин. Вищевикладене покриває К-Святошинський районий відділ поліції, та не вживає жодних заходів.
При зверненні до голови Горенської сільської ради Драпея А.М., ветеранів війни, учасників бойових дій, які приймали участь в проведенні АТО на сході України, безпідставно відмовив останнім в виділенні земельних ділянок.
+1

Жорстоке вбивство


Автор - Тетяна
18.05.2014 17:51#5
В селі Горенка відбулося жорстке вбивство молодої жінки більше 40 ножових ран,слідчі та прокуратура дали клопотання на утримання під вартою вбивцю,а "суддя" корупціонерка випустила вбивцю під домашній арешт. Горенська влада даже не виявила співчуття. " Влада терміново відреагуйте бо буде новий " Майдан""!!!!!!!!!!!Пріз вище "судді" Хрипун Світлана Володимирівна!! !!!!!!!!!!!!!!
+1

Жорстоке вбивство


Автор - Тетяна
18.05.2014 17:46#4
В селі Горенка відбулося жорстке вбивство молодої жінки більше 40 ножових ран,слідчі та прокуратура дали клопотання на утримання під вартою вбивцю ,а "суддя" корупціонерка випустила вбивцю під домашній арешт. Горенська влада даже не виявила співчуття. " Влада терміново відреагуйте "!!!!!! бо буде новий "Майдан" Призвіще "судді" Хрипун Світлана Володимерівна
+2

Корупція на мвсцевому рівні.


Автор - Людмила
15.05.2014 12:08#3
Існує ще одна,не менша проблема в с.Горенка.Але мабудь це вже відноситься до влади в Києві,або безпосередньо до МОЗу.В лісі ,в безпосередній близкості до нашого села ,розташована міська туберкульозна лвкарня #19.Так ось хворі з цієі лікарні,навіть з відкритою формою туберкульозу,ві льно ходять по нашому селу,скуплюютьс я в наших магазинах и влітку купаються в наших аодоймах,доречі влітку дуже багато людей,приіздить на наші водойми відпочивати.Мало того що ці хворі мають вільний вихід з територіі лікарні,багато з них ,лікуючись вживають алкоголь,а за леякими данними наркотики,які мають змогу в тій же лікарні купувати і готувати.Про цю лікарню було багато раз показано по телебаченню,але нічого не змінилося.Скільки ще жителям села ,жити на пороховій діжці?
+1

Корупція на мвсцевому рівні.


Автор - Людмила
15.05.2014 11:51#2
Голова Горенськоі СР,монополізува в послуги на похоаання ,на місцевому кладовищі.Для місцевих жителів,похован ня коштує приблизно 7000 грн.Інші послуги ,а саме :сам проуес поховання,викоп апи яму,утановити памятник чи огорожу ,абсолютно монополізовоно і кощтує чималих грошей.Куди кошти від громадського кладовища йдуть ,ніхто не знає.Це в той час ,коли в одному з районів с.Гоиенка,а саме на Константинівці, з року в рік існує проблема з водопостачанням в літній період.Літом ,коли йде посилений водозабір,цілом у району не посточається вода з скважини,яку колись ,для цього району пробив радгосп.На скважину не видіояються кошти нс іі реконтстиукцію.Хочу добавити,що уей район села ,давно перелаштуаався на уентралізований водогін і тому в боготьох даорах давно немає ні колодязів ні власних скважин.Доречі з власними скважинами теж велика проблема.Із за великоі глибини ,багато людей не можуть дозволити собі пробити ці скважини.
+3

Горенка


Автор - СЕРГЕЙ
27.02.2014 09:12#1
факт коррупции.голова Горенськой с,р Драпей А.М ПРОДАЕТ ЗЕМЛЮ.он от партии регионов.землю дали всем его родственникам.а обычным людям говорит земли нет.но все видят этот факт но боятся.за года правления голова купил себе хаммер за зарплату.проверте законность раздачи земли.

Повідомити про факт корупції!


Защитный код


Оновити