Ви знаходитесь:Регіони»Черкаська»Звенигородський р-н»Звенигородка, місто
header.jpg

Звенигородка, місто

Детальніше в цій категорії: « Демкове, село Княжа, село »

Корупційна діяльність населеного пункту!

0

Забудська проводить операції аби заробити


Автор - Наталія
01.10.2019 00:56#9
Забудська поставила діагноз і видалила усе по жіночій сфері за шо взяла немалі кошти, після чого до неї звернулася моя сестра якій вона поставила діагноз і сказала теж все видаляти , після цього моя сестра зібрала речі і пішла звідти звернулась в іншу клініку де їй сказали шо в неї все в порядку і після цього вона ще народила дівчинку
0

Забудська вимагає гроші


Автор - Олена
01.10.2019 00:50#8
Лікар гінеколог Забудська поставила мені не правильний діагноз продала за 900 гривень свої якісь антибіотики , взяла просто за осмотр 200 гривень і ще приписала кучу ліків жаропонижуючі коли в мене темпаратури не було і ще коли був день лікаря і я пришла до неї на огляд вона мені сказала іди по подарунок ти шо еезнаєш яке сьогодні свято , і на огляді сказала що все добре коли я після цього звернулась у іншу клініку мені сказали що нічого не вилікувано антибіотики не потрібні були і такого діагнозу як вона поставила у мене нема і бути неможе у моїх 20 років
0

Забудська гінеколог


Автор - Тетяна
28.07.2019 19:14#7
Чи є толк з того що тут пишемо?Адже лікар гінеколог Звенигородськог о пологового будинку Забудська не боїться вимагати гроші з породіль!вона бачте хоче заробити,прямо каже суму коштів які жінка має сплатити їй,і це зовсім не за ліки,їх купують в аптеці.Непогано так заробляти-по 5тисяч з кожної!
+1

Паспортный стол.


Автор - Маргарита
16.03.2018 20:25#6
Ситуация такая,мой брат когда ему было 16лет получал в Звенигородском паспортном столе паспорт ,ещё тогда начали морочить голову моей маме и ей пришлось дать им деньги,что бы выдали ребенку паспорт.Мой брат через некоторое время паспорт потерял в Киеве,написал заявление в Киеве.Теперь поехал в Звенигородка по месту регистрации для того чтобы получить паспорт,ездит туда уже третий раз и каждый раз придумывают какие-то причины,какие-то справки и их отсутствие.Скажите пожалуйста если человек там когда то уже получал паспорт почему ему сейчас придумывают какие-то причины,и говорят что если он не переведет свидетельство о рождении на украинский язык,так как он родился в Казахстане,тепе рь оказалось что моя мама не находиться в базе,она получала паспорт в Звенигородке,но не каких данных там нет,и я не пойму почему так много открывается нюансов?ведь человек пришол для того что бы востоновить утерянный паспорт.Они всякими намеками говорят о взятке.Мы приехали с Казахстана очень давно и мы очень давно уже граждане Украины.В чем причина?и почему нельзя обойтись без взяток и без нервов.?Молодой парень тратит свое время,деньги на проезд ,но все впустую.
+3

Забудська обчищає породілля


Автор - Євгенія
27.06.2014 14:37#5
Звенигородський лікар-гінеколог Забудська держе в страху всю Звенигородку та Звенигородську область. Вона гребе гроші за все що тільки можливо, залякує майбутніх мам, призначає непотрібні операції, а потім в три шкури дере гроші за ті операції
+5

Газоваслужба


Автор - Маша
23.06.2014 15:40#4
Доброго дня! Зіткнулась з проблемою хочу втановити лічильник на квартиру ,але щоб це зробити потрібно в газову служба Слиньку занести гарненьку суму хабаря, щоб він дав розрішення! Да це просто кошмар, вже втомились всі від них!Не знаю що робить, гроші давати не буду, але ж потрібно рішити якось цю проблему.
+8

Начальни міліції вимага гроші.


Автор - Богдан
19.04.2014 04:32#3
Доброго дня! Начальник Звенигородськог о райвідділу міліції що при старі владі займався вимаганням, хабарами так і зараз займається цим. Ходить по місту і вимагає від підприємців хабаря. За кожну довідку від МВС потрібно платить особисто йому.
+11

Начальник податкової вимагала гроші


Автор - Олександр
10.03.2014 21:08#2
Начальник звенигородської податкової служби - Ткаченко Алла Дмитрівна 2 роки назад займалася шантажом та здирництвом коштів з приватних підприємців міста в особливо крупних розмірах.
+13

Начальник ДАІ вимагає хабарі


Автор - Олексій
06.06.2012 16:08#1
Доброго дня! Допоможіть, будь ласка! Я власник невеличкого таксопарку у Звенигородці. Це у Черкаській області. Не хочу хвалитись але люди задоволені нашими таксі і цінами. Проте бачу, що мене просто "задушать". Начальник ДАІ Петров вимагає кожного місяця платити за кожну машину по 100 доларів. Це 600 доларів щомісяця. В мене не такі великі доходи щоб платити.

Повідомити про факт корупції!


Защитный код


Оновити