Ви знаходитесь:Регіони»Київська»Рокитнянський р-н»Рокитне, смт
header.jpg

Рокитне, смт

Детальніше в цій категорії: « Пугачівка, село Ромашки, село »

Корупційна діяльність населеного пункту!

0

дрова


Автор - Росич
16.11.2018 17:05#98
А як не знаєш того лиха, то скрізь здається любо й тихо. Випустили пар і тиша. В кого є інформація хто кришує мафію по дровах?, кажуть не можна добитись зі справкою що є котел, а по чорному возять повним ходом.
+1

Росич


Автор - Росич
27.09.2018 18:17#97
Читаю в газеті про "видатних рокитнянців"- волонтерів які допомагають фронту і були на передові, під свист пуль роздавали масло. Це добре, і якщо ти поділився трохи тим чим можеш( а там є чим) то чи треба пхатись на сцену, можливо достатньо подяки тих хлопців яких ти нагодува.( Але це не в нашому випадку.) "Кесарю кесарове", а тих хто дійсно ризикував на майдані, проливав кров плучав контузії в зоні АТО про тих не гугу.... Олексій Кобзар контузія, Миша Омелян знаменитий наш танкіст, який немало наробив шкоди нашим ворогам, усі атовці уже є видатними рокитнянцями. У нас є поетеса Ненюк у якої є не одна збірка віршів, і багато хто ще що претендували бути відзначеними. А ми знову хто платить той замовляє музику. І не стидно вам державні мужі району, а да, в нас же немає РДА немає Районної ради у нас всі працівники маслозаводу, без честі зате ситі.
+2

боягузи


Автор - Захисник - 2
27.09.2018 09:36#96
Шановні активісти чому ж ви такі борзі в інтернеті, чому ж не прийдете до Дідика, до Конопчука, до Виродова і не скажите у вічі? А коли був Вахній і фотографувався як клоун він, набрав сотні гектарів землі, він вам був добрий? Знаю лише одне, пише той, хто нічого не хоче робити, а хоче сидіти вдома і щоб йому все принесли ще й харю вареньою намазали. І де ж подівся Слава, Вася, чи може вже імена змінили? здогадалися що їх впізнали. До речі хто Славу взагалі вибрав депутатом? хто він такий? може сваха допомогла Галина Францівна? А з приводу Виродова - дурні ви, він підприємець, дає роблту іншим, заробляє людина - дай Бог йому здоров"я.
+2

райрада


Автор - нешараварний патріот
26.09.2018 18:55#95
інтересно, чого постоянно тут про Дідика пишуть? а з райрадою всьо в порядку?
Конопчук. віршика вчив, вчив на день району, збився. сьогодні читаю новості, що подарка ухватив і попхався у Ромашки вручать те, шо куплене за державні гроші, сфоткався, написав. у школи поїхав - сфоткався, приїхав, написав. Ну Юрка Виродова похвалив ще. яка його функція в районі? піар, піар, чистєйшої води піар. ржуть усі. на войні кстаті тоже піариться. подивився декларацію: у 2016 р. дві замельні діляночки у Савинцях на жінку оформив, зарплати за год получив 224224 гривнів. ділимо на 12 місяців. почті 20 штук у місяць. афігєнно! можна фоткаться й кричать, шо патріот. хтось спитав у його шо харошого він лічно зробив для району?
+2

Сируни


Автор - Захист
19.09.2018 18:06#94
А нам аби обісрати.Це ще Дідик мало пє. Бо з такими активістами писаками то взагалі бухатьтреба. приходьте в пятницю то нажеретися безплатно вреників і юшки. може попустить
-1

Базарні баби


Автор - Захисник - 2
19.09.2018 15:48#93
Що ж ви "МУЖИКИ" такі всі грамотні, на що перевелось це Рокитне мужики гірше базарних бабів, і ще й хто пише, той хто в своєму житті нічого не добився, один в карти програв все що було, інший теж тільки й вміе, що збирати бутилки, чому ж ви не почнете з себе, що ж ви за люди, чим вам той Дідик не вгодив, тим що краде менше за всих, чи тим що людина порядна? може він і п"є, але хто з вас не п"є? чи може ви такі святі? то чому ж не на небесах? самі з ним п"єте, а потім пишите. Схаменіться люди перестаньте бачити когось, подивіться на себе, чого ви всі скіглите, це не Дідику ганьба а вап писарі.
+4

Дармоїд


Автор - Славік
17.09.2018 20:21#92
Цікаво що на цьому святі, що в пятницю буде, він вчудить, може в штани насре при всіх, всеодно уже опозорився де тільки міг, навіть на свадьбі у дочки зганьбився, а чи може вже кулю в лоба хто дасть, скільки можно район держати в депресії.. позорище!!!
-4

Їжте нехай повилазить


Автор - Капелюх
16.09.2018 17:09#91
То ви ж самі його привели до влади на порозі Будинку культури. Тепер радійте! Ржу із стада бовдурів. Поставить поставили а тепер цвірінькають тут. гидота!
-3

Вам не вгодиш


Автор - Захист
16.09.2018 12:17#90
Вам не вгодиш. Нема свята , то вам свято давай. А є свято, то теж не так. І хто вам сказав чи дав право наводити наклеп? Ви бачили його з бабою? чи бчили що він ригав? А як і ригав то не з вашого ж жолудка. Що ви злі такі? а що саме ти зробив для району? Сплєтні збираєш тільки
+8

Йому аби свято, алкоголік


Автор - Катерина
16.09.2018 07:13#89
Які свята можуть бути коли все в розрусі, вам тільки свята подавай! А як людям далі жити? Що з Районом буде, вам начхати!!! Одна горілка в голові і свято!!! Візме ще бабу та й поїдуть у млин святкувати, аби не обригався за рахунок району пити і їсти, а району фактично вже і не має!!! Скільки можно вже? Коли він вже за все получе? Гидко на це все дивитися!!!

Повідомити про факт корупції!


Защитный код


Оновити