Ви знаходитесь:Регіони»Київська»Рокитнянський р-н»Рокитне, смт
header.jpg

Рокитне, смт

Детальніше в цій категорії: « Пугачівка, село Ромашки, село »

Корупційна діяльність населеного пункту!

+1

Вор


Автор - Ольга
13.10.2017 13:07#38
Дидык, ты вор, ты плохо кончишь, беги или тебе конец!!!!
+5

Дiдика на вила


Автор - Яша
01.10.2017 19:27#37
Iди геть алкоголiк, а то винесим на вилах як перегной!!! Ти як Вахнiй спокiйно не пiдеш,придется вiдповiдати, ми все тобi вспомним!!! Будеш козлем вiдбувайлом за всiх;)
+6

Олєгу


Автор - Катерина
25.09.2017 08:23#36
Вони там скоро всі поспиваються! Дідик, Іллінська, Кононець, Бендус - не жизнь, а празднік! Живуть од дня рождєнія до дня рождєнія, од праздніка до праздніка, од кабака до кабака. аби десь нажертись. ше й бухі за рульом їздять. куда мєнти дивляться? чи покривають їх?
+11

Дiдик згинь


Автор - Олег
13.09.2017 19:41#35
Коли ты вже напьеся горiлки та не встанеш? Коли ти вже наберся совiстi та пiдеш геть? Тебе вже не можуть терпiти, як ти не можешь понять, iди геть чума!!!!!
+9

Чи кінець?


Автор - Росич
12.09.2017 07:25#34
Ой "сумніваюсь" що Дідикові кінець. Перекраситься, поверне кепку задом на перед, впаде перед Сіренком на коліна, і як мінімум випросить якусь посаду.Сильно був кінець попереднім головам РДА хто пенсіон получає мама не горюй, другі керують собі своїми господарствами.Хоть один поніс відповідальніст ь за деребан земель? Зараз активісти через суди намагаються вернути громаді луки і т.д. Так що місцеві князьки, рішать що робити з Дідиком, хіба раз вони за нього "мазу" тянули.Нажаль не народ буде вирішувати що з ним робити.
+11

Дидык беги, скоро революция


Автор - Сергей
12.09.2017 05:48#33
Ну что, дорогой Глава администрации, скоро твоя эпопея закончится, вернулся Саакашвили в страну, грядут перемены, большие перемены для нас всех, пора всю эту мразь, которая позанимала должностья, спустить в канализацию! Так что едь и купляй вместо букета цветов, траурный венок! А лучше беги, пока ноги могут двигаться, теперь тебе конец!!!
+11

Квіти


Автор - Рокитнянка
24.08.2017 15:34#32
А ще я в квітковому магазині чула дідик заїжжає до них по квіти.Вітає тими квітами своїх родичів і кумів і сватів.А розраховується за це адміністрація.З державного бюджету.Це такий стид.Але йому й не стид.Оце ж під сьогодні і спишуть грошики. Бо свято позорне,а пропишуть,що пугачова співала.Наче діренко списав мільйон на стадіон якого нема,а дідик і богданов мільйони за наші нові дороги.Але ж всі мовчать.
+10

Позор


Автор - Українець
24.08.2017 15:25#31
Позор тобі Дідику за такий День незалежності.Конопчук хоча б людей словом добрим підтримує,а ти бумажки тичиш.Куди не їдеш куди не йдеш пожерти,то бумажки пусті людям тичиш.Спочатку ти телевізори з бєлого дому виніс,тоді ти холодильника простяв.А тепер бумажки.Та люди пахали рік,а ти...Гидота.Бігають коло тебе оті шавки навкруги,тьху.Тобі люди до сраки.Ти поїхав Мостіпан стару суку ублажати.
+6

Нема правди


Автор - Рокитнянець
03.08.2017 11:46#30
Дійсно правду всі пишуть, але ніхто не чує. Хіба не можна дати під сраку таким горе керівникам? За всі часи незалежності карїни у руля одні і теж. Сірко, денисенчиха, Соболівська, кононенць, марущак. От вже присосалися.А тепер вже й Дідик, Діренко , Богданов. Ділять цю владу як переходний красний прапор.А в керманичів шапок за пазухою чимало.Яка влада, така й шапка. А ми, на жаль, овечки. Яким кидають трапку чи платять гроші і ми тоді спереді. А в іншому випадку, то гімно хлібаємо. А те що ми пишемо і просимо їх щоб вони пішли з посад, то їм тільки смішно.
+4

Про наболіле


Автор - Росич
02.08.2017 18:20#29
Все вірно пишете, наболіло. Нажаль нема теї правди, за яку підставляли плечі наші діти а потім гинули від пуль на майдані. Воістину сказано, що революцію творять ідеалісти, а користуються мерзотники. Де був би Дідик щоб не майдан( далеко не факт що ще був би мером) а Богданов бігав би на підтанцовці(хот я він і зараз бігає, цьому другого не дано). Чи керува би районом Сіренко? Всі вони мають зараз те що мають не приложивши до цього ні краплі зусиль. Навпаки до останньго вижидали куди поверне.Порада всім нам давайте не дамо нас ошукати знову, не мовчимо пока біда не зачепе нашого двору.

Повідомити про факт корупції!


Защитный код


Оновити