Ви знаходитесь:Регіони»Київська»Рокитнянський р-н»Рокитне, смт
header.jpg

Рокитне, смт

Детальніше в цій категорії: « Пугачівка, село Ромашки, село »

Корупційна діяльність населеного пункту!

0

Ногами вперед


Автор - Сергей
14.12.2017 22:34#49
Дидык, когда ты уже одумаеся? Тебе не стыдно? Дай людям другого человека для управления районом, мы устали от тебя, хватит, ты посмотри на район! - Везде одна разруха!!! Иди с богом, иначе вынесем, вместе с твоим прихвостнями, только ногами вперед!!!
+3

Всім і тій (хворим із дурдому)


Автор - Круглова
13.12.2017 18:28#48
Повторюю ще раз. Тепер ще й дурішим! Ви всі брехливі уроди і нікчеми, я вас не боюся. Не лякайте мене етикою і поведінкою, кончені дуріші!
+3

Весело


Автор - Рада
13.12.2017 13:52#47
Оце тут всі придурки. А Круглова дуріша від усіх))))
+3

Горекерівникам ганьба!!!


Автор - Микола
10.12.2017 21:26#46
Ви ще за якусь честь кажете? Наболіло всім!! терпіти, цю гидоту Дідика і його поплічників? Та ніколи цьго не буде!!!! майдан вже скоро, ще не довго, вже видно кінець цьому всьому, і ні яка освіта не допоможе, закопають вас всіх в братську могилу і кінець з вами! Дідик і твоі друзі-вас вже не навидять всі, вас треба скарати на горло!!! Так просто вам вже не уйти!!!
+6

Кругловій


Автор - Росич
07.12.2017 21:19#45
Не хочу підказувати ні Вам ні вашим опонентам, але поки не пізно рекомендую прибрати свою статтю із сайту, поки вона не використана проти Вас же самої. Бо з вищепрочитаного етика державного службовця й близько не стоїть поруч з Вами.А без неї й посади позбутися недовго. Тоді й покровительство отого одного не допоможе і Ваш "професіоналізм" про який Ви наголошували не допоможе.
+6

Кругловій


Автор - Росич
02.12.2017 17:27#44
Це Вам відповідає не лже" Росич" який до речі не знає хто ти даже є, хоча судячи з написаного ума не далекого, тому що почитавши дописи можна зрозуміти що зовсім про інші речі пише "настоящий Росич" Стосовно Вас я згодеден що можливо не геть корректно, але якщо Ви впевнені що знаєте, так ризикніть, плюнте в обличчя чи дайте ляпаса, а так, та сама грязь тільки без псевдоніма. І ще стосовно керівників району, Ви думаєте що ними може бути не задоволена тільки одна людина? Зрозуміло що Ви їм вдячні, особливо одному, але не тіште себе, якщо "целесобразно" буде подвинути, то ніхто на Ваш "Професіоналізм" який Ви собі приписуєте дивитись не буде.
-4

Тій, що Інкогніто (хворій з дурдому)


Автор - Круглова
02.12.2017 07:46#43
Адресується автору запису від 22.11.2017, яка іменує себе то "Росич", то "Катерина" і т.п.
На відміну від тебе, у мене є гідність і повага до себе, щоб вміти висловити свої думки не анонімно. Пишу один єдиний раз, щоб до тебе дійшло. Тепер я вже остаточно зрозуміла для себе хто автор тих брудних, брехливих записів, що почалися зо два роки тому й скеровані проти керівників району. Це ти! Тобі так "болить" доля району, робота адміністрації в цілому... А хто ти по суті і яка твоя роль? Ти брехлива, заздрісна нікчема!!! Ти ганьбиш людей, яким не гідна в слід ступити! В кого позичаєш очі, коли спілкуєшся з ними?
Тепер по суті мого ДН. Скориставшись ницістю, підлістю та продажністю натури однієї особи, яка при нагоді, щоб піддобритись, "вилизала" тобі зад, ти виклала свою жалюгідну версію дійсності. От тільки що не слово, то брехня, яка тобі притаманна по життю і неперевершеною майстринею якої ти є. Недосконало ти проінформавана щодо мого ДН. Маю право святкувати, але ж не в "адмінресурсі", як ти, ніби-то, неграмотно пишеш. А святкувала я в іншому закладі за межами райдержадмініст рації, який зрештою і призначений для цього і про що твоя "вірна" собака не доповіла тільки по тій причині, що її смердючої морди там не було! На роботі, на відміну від тебе, я нічого не відмічаю!
Тебе постійно бентежить чим займається Центр? Своєю убогістю розуму ти ніколи й не зрозумієш завдання й обов"язки Центру. Я знаю свою роботу, мої обов"язки за мене не виконує ніхто! А ти просто захлинаєшся жовчю і заздрістю, що окрім тебе є ще хтось. І цей хтось вміє святкувати, веселиться, дружить, бути "Людиною" зрештою. Якщо тебе так хвилює мій ДН, то варто було припхатися, може щось би тобі й перепало. Я так зрозуміла ти теж претендувала на роль "прихлібателя"? Такі оточують тебе, а зі мною поруч були друзі, яких ти не маєш і ніколи не матимеш! Більше за тебе все одно ні я, ні будь хто з моїх знайомих не вип"є, тож не бійся та не переживай, перше місце по п"янству завжди буде твоє! І "спіймати" мене тобі не вдасться, бо я ніколи не даю підстав, а от для мене віднині "спіймати" тебе буде ціллю.
Мета моєї відповіді тобі одна: зрозумій нарешті і затям - я не спущуся так низько і НІКОЛИ не вияснятиму відносини з таким лайном як ти!!! Може ти мене й провокуєш на це та не дочекаєшся! Я все так само буду чемно посміхатися і вітатись у відповідь, а от по твоїй морді видно, що "на злодію шапка горить". Ти ж така смілива тут, то не бійся дивитися мені та моїм друзям в очі. Не відводь своїх лукавих очей та не ховайся за маскою! Нікого ти не здивувала та не здивуєш! Всі без виключення давно зрозуміли, що ти таке. Брехлива нікчемна моральна потвора, заздрісна і безсоромна безхребетна істота, яка не гідна називатись Жінкою!!!
Неодноразово в своїх записах ти згадуєш Майдан. Яке я маю відношення до тих подій і чому "Майдан" така "болюча" тема для тебе? Це щось особисте, багато що змінилося з того часу? Так озвуч, будь ласка.
З Майданом і без я б все одно зайняла б гідне місце в суспільстві завдяки своїй освіченості та працелюбству! А ти була і є Ніхто і залишишся Ніким, бо тільки й здатна на те, щоб анонімно, ховаючись за різними масками, поливати брудом людей, яких ти не гідна!
Закулісна криса, вилізь з своєї нори та скажи мені все, що думаєш віч-на-віч, а я обіцяю тобі повторити кожне слово дивлячись на твою боягузливу пику!
+4

А ще про їду


Автор - Куць Ольга
29.11.2017 16:20#42
Забула написати про те чим годують наших дітей.Мені і всім батькам хочеться спитати чи хтось з керівництва пробував їжу в столовій в школі? це ж не голодомор люди добрі щоб годувати наших дітей помиями! А ще хочу спиати Діренка. Чи є у нього совість. Може досить запихати свій рот?Я взагалі вважаю що ви не не маєте морального права бути начальником освіти. Підробити чи купити дитині зно. красти у держави газ. Списувати гроші на наших дітях може людина яка втратила все.Але ви не підете нікуди.Я це розумію. Але поверніться до людей лицем.Бо ви вже із Коваленко Ларисою загралися.Ясно що то вона то ваша дружина у фаворитках Сірка Царька Криші Вседержателя району і Брехуна ходить. Але ж дайте й дітям поїсти нормально.Попереджую вас і прошу. Прийміть міри. Бо після Нового роу міри будемо приймати ми.
+4

Про навчання


Автор - Куць Ольга
29.11.2017 16:10#41
доброгодня Всім. Довго і давно читаю час від часу різні коменти. і бачу що це крик душі людей. А в декого злість і помста. Але всім болить. Таксамо болить мені і всім батькам. Мій Антон навчається лише в другому класі. Це тільки початок шкільного життя. І зогляду на те що робиться в нашій освіті мені реально дуже страшно. Ми постійно говоримо про платну медицину.Але чомусь мовчимо про платну освіту. Вам не почулося. Саме платну. бо вже із самого початку платимо або учителям або репетиторам.Тим же самим вчителям які вдома після уроків стали вже репетиторами. але ж чому ти дорогий вчителю на уроці не навчив наших дітей ? зарплата ж в тебе огогого.
+3

дурдом


Автор - Росич
22.11.2017 14:46#40
А ще треба добавити про спивання.Навіщо вам дідик чи Іллінська? Ви подивіться на підлеглих. що там робиться? даже без бендус і без Кононець.Бо ті вже старуваті. Здали позиції. Он Круглова в адмінресурсі як зірка ковбасить і ковбасить. На днях лациба букте аїй купляла вще ніж сама круглова. от і питання. А де була б Коуглова якби не майдауни!7 Та в жопі! Але ж ні. Сидить в кабінеті і днюху святкує. От веселуха. І прихлібателі поруч. І весело. І її центр в мене питання хоч щоб робить? треба спіймати їх якось на їх робочих обовязках, щоб не голословити тут. але що голослов, що ні.......Безлад і срамота

Повідомити про факт корупції!


Защитный код


Оновити