Ви знаходитесь:Регіони»Київська»Рокитнянський р-н»Рокитне, смт
header.jpg

Рокитне, смт

Детальніше в цій категорії: « Пугачівка, село Ромашки, село »

Корупційна діяльність населеного пункту!

-1

Нема правди


Автор - Рокитнянець
03.08.2017 11:46#30
Дійсно правду всі пишуть, але ніхто не чує. Хіба не можна дати під сраку таким горе керівникам? За всі часи незалежності карїни у руля одні і теж. Сірко, денисенчиха, Соболівська, кононенць, марущак. От вже присосалися.А тепер вже й Дідик, Діренко , Богданов. Ділять цю владу як переходний красний прапор.А в керманичів шапок за пазухою чимало.Яка влада, така й шапка. А ми, на жаль, овечки. Яким кидають трапку чи платять гроші і ми тоді спереді. А в іншому випадку, то гімно хлібаємо. А те що ми пишемо і просимо їх щоб вони пішли з посад, то їм тільки смішно.
0

Про наболіле


Автор - Росич
02.08.2017 18:20#29
Все вірно пишете, наболіло. Нажаль нема теї правди, за яку підставляли плечі наші діти а потім гинули від пуль на майдані. Воістину сказано, що революцію творять ідеалісти, а користуються мерзотники. Де був би Дідик щоб не майдан( далеко не факт що ще був би мером) а Богданов бігав би на підтанцовці(хот я він і зараз бігає, цьому другого не дано). Чи керува би районом Сіренко? Всі вони мають зараз те що мають не приложивши до цього ні краплі зусиль. Навпаки до останньго вижидали куди поверне.Порада всім нам давайте не дамо нас ошукати знову, не мовчимо пока біда не зачепе нашого двору.
0

Голова обертом


Автор - Кайдаші
02.08.2017 10:39#28
Це все пусті балачки.Стало очевидним фактом, що режим Порошенка став провальним для нас.І мати такого керманича в карїні ганебно, точно так як і мати таких керманичів як в нашому районі. Подивіться сьогодні на річці де острів Омелька. Ви там можете спокійно підійти до берега, щоб не оминати забори, ворота і т.д.? Бо я то з дітьми дійшов, але не зовсім спокійно. То що ж змінила небесна сотня? безвіз? кому він треба, кои в людей грошей нема? Ганьба та й годі! Сьогодні мій син син з нами чекають результатів вступу. Але чи варто чекати? Чи не знайшлися в нас такі як директор відділу освіти Діренко, який купив і підробив свой дочці і ЗНО і золоту медаль. То як таких людей білий світ носить? А куди дивиться дідик? Але кажуть що вони куми чи друзі. Та й не дивно чому Діренко, Дідик, Богданов гроші миють для ДІдика і таких як Дідик. Тільки нікому нема до цього діла. А взяли б Григоренко за сраку то вона б розкзала що підписувала, які гроші зливали і за чією вказівкою.Зараз шухер по газу наводять. Мало того що у них план по сто гривень з будинку здерти, так ще й врізчиків шукають. В списку знову ж такий Діренко. Той самий що дочці ЗНО купив. Та при гарному керівнику його й близько не було б в начальниках відділу.А тут сидить й і вус не дує. Та куи не глянь у нас скрізь ось такий непотріб.
0

Гопстоп


Автор - Кайдаші
01.08.2017 10:07#27
Що можна сказати про цю писанину.хуйня!
0

Gfcne


Автор - Росич
21.07.2017 10:02#26
В районі немає господаря. Є пастух, і вівці на чолі яких стоїть головний баран. Зараз формується обєднана територіальна громада, де голову і депутатів мають вибирати люди. Отут важливо щоб пастух не призначив знову барана.
0

Задовбало


Автор - Катерина
21.07.2017 06:36#25
Про що тут пишуть і говорять. просто пустий трьоп. Подивіться що в нас робиться в районі? Керівника студії не можуть поділити, я сама подавала докменти, то отфутболили. Головного лікаря така ж участь жде. на роботу наші думці ходять як хочуть і коли хочуть. Освіта свято бухгалтерів прям в робочий час в ресторані святкувала. Алла возить на шаріка дітей на море. Впевнена що ще й відрядження бере.За склад архіву в кабінеті адмінцентру то там тільки не хватає прократури. а але вона в нас спить
0

Смішно читати


Автор - Катерина
06.07.2017 07:37#24
Смішно читати за адмінцентр.Його очолює дочка всім відомої револьюціонерки .не вилазила з сцени і репетувала проти влади, проти всіх їй неугодних. Всунула ж її на тепле місце. То тепер нехай чухаються.Смішно читати. Всі все знають і всі все бачать, але всі мовчать!
+1

Дожилися!


Автор - Сахно
29.06.2017 08:51#23
Ми працюємо в управлінні агропромислвого розвитку. Кабінети в нас забрали під адмінцентр та щей підселили нам працівників із апарату адміністрації. Умови роботи нестерпні. Та було б все нічого, якби в кабінеті начальника управління АПР РДА був робочий кабінет, а там звалили весь архів реєстраційнлї служби управління юстиції. Справи валяються на землі, неупорядковані, папки потихеньку розстаскують самі ж працівники адміністрації для своєї ж роботи по рда. А керівник апарату з своїми підлеглими на цих же справах розпиває спиртні напої, курить у вікно. Та такого безладу історія роботи адміністрації ще не памятає. І скільки ми зверталися до керівництва, ніхто нічого не вирішує. Все йде по своїх кругах.
Адмінцентр по штатах заповнили по повній, виділили їм кабінет, забравши його в управлінні, розписали їм графік роботи, але по факту дівчата працюють із 10 години до 17 години та ще й із обідньою перервою. В нас виникає питання, то чому вони зарплату отримують найбільшу в рда, а працюють неайменше? І головне, що цьому нема нікому ні до чого діла.
+4

Європа близько


Автор - Росич
12.05.2017 13:07#22
Учора піднімали прапор європейського союзу з привода безвіза. Був мітинг, ну все як треба. На душі радісно і водночас сумно. Радісно тому що накінець дочекались, що не даром ті діти біля стелли в Києві з яких почався майдан получали кийками по спині, і та сотня не даром полягла.
Сумно тому що люди які вели цей мітинг, саме менше до цього приложили руку, вони всі служили "режиму", вони до кінця вижидали в яку сторону повернеться ситуація. Може Приліпко, Кононець написали заяви на звільнення в день побиття студентів,на знак протесту? чи може виступили проти на зібранні в залі РДА коли Осінська говорила що нам з Європою "не по пути".Я памятаю Коннонець розхажувала з зонтіком партії регіонів, хоча сам по собі це не злочин, а констатація що люди які зараз при владі в Рокитному не мають ні честі, ні совісті, пустишки. Не мали вони морального права вести цей мітинг.
+2

Влади немає


Автор - Українець
22.01.2017 18:13#21
Ні в Україні, ні в області, тим паче в Рокитному державна влада не виконує свої функції покладені на неї Конституцією.Вона не може гарантувати людям гідну заробітну плату( 3200 з урахуванням утримань це в кращому випадку 2000) не може стримати ріст цін які ту саму мінімалку уже в січні зїдять.ОДА , РДА ні на що не можуть(чи не хочуть) впливати, коли стосується питань елементарного життєзабезпечен ня громадян. Кажуть на ціни в магазинах не впливають, на вартість в маршрутках тоже. Стоїть питання навіщо вони нам здалися такі безпорадні, щоб тільки букети носити до памятників та на банкетах гулять. Там вони герої , їм наливають на халяву, першим слова надають за здравія, там вони відчувають себе в своїі тарілці як в старі добрі часи. А ви до них з своїми проблемами, хіба їм до них.Прийшли до Дідика за землю, одна одмовка ідіть в суд. Да посилає бо знає що по закону до його підпису там питань може й не буде, і то не факт. Хочу запитати, а як же мораль, етика державного службовця, коли скільки людей ходять і просять хоча б клаптик під забудову а ти сьогодні відхватив участок де стоїть скважина по Червоноармійськ і, земля на ступнику( не та що під хатою), і це все на халяву, квартира в Рокитному це правда за гроші, тільки не зрозуміло за які, мабуть треба в Мандрики поцікавиться. Тепер запитання правда тільки риторичне, скільки Дідик при владі....? І чи взагалі щоб не пролилась кров на майдані, сидів би він в цьому кріслі?

Повідомити про факт корупції!


Защитный код


Оновити