Ви знаходитесь:Регіони»Київська»Рокитнянський р-н»Рокитне, смт
header.jpg

Рокитне, смт

Детальніше в цій категорії: « Пугачівка, село Ромашки, село »

Корупційна діяльність населеного пункту!

0

Про наболіле


Автор - Землячка
10.05.2018 13:46#60
Читаю та й думку гадаю... Всі знають, що Сірко править, але ж всі мовчать. І мовчатимемо. Бо наше нутро таке ж гниле, як і у них. Наша хата з краю, нічого не знаю.Просто соромно за район. За безхребтного ДІдика і Конопчука. Та ми заслужили таке, що маємо.Хтось же Дідику наливає? Хтось його гукає? Хтось частує. Значить він жив,живе і буде жити вічно. А щодо голови громади, то я не здивуюся якщо він буде її головою, або Богданов.А відносно нашої писанини,то в них вже імунітет виробився.
0

Стоп корупції в Україні


Автор - Ilana
07.05.2018 09:03#59
Your style is very unique in comparison to other folks I've read stuff from.
Many thanks for posting when you've got the opportunity, Guess I'll just book mark this page.Look into my page ... kredyt
przez internet: http://v9bet.tk/profile.php?id=145369
+1

Про нас


Автор - Росич
01.05.2018 06:44#58
Пока Дідик влаштовує того хто фактично править районом, нікуди він тікати не буде. На "сходняку" рішать куди його пристроїть, може Рубан забере керувать вчителями , а може залишать на своєму місті.Але на жаль не пересічним українцям це рішать. Ми самі цього захотіли, ми самі вибрали того хто зараз фактично керує районом. Такого ніколи не було. Були хороші чи погані голови РДА, але вони були. Зара з же вивіску РДА і Районної ради можна сміливо вішати на канторі маслозаводу. І саме страшно що даже вибори не поможуть, тому що на голову громади прйде той хто влаштовує місцевий олігархат. Другого вони прсто не допустять.В них в руках гроші і місцеві"патріоти" прикрмлені" які сидять зараз на цепках і ждуть команди на кого гавкать.
+3

Дідик тіка!!!


Автор - Іван
24.04.2018 20:02#57
Бачу після виборів, йому прийдется тікати з району, а то згноять! Міцний горішок, не боїтся ні прокляття, ні людскої помсти, а ні чорта! Не завидую твоїй участі!!!
+4

Головний збоченець району


Автор - Рокитнянка
21.04.2018 21:27#56
В нього одне на умі, де випити та кого вдути, який район, одні кущі вже, його вже фактично немає, продав за бутилку самогона і за пару пе...д, брехлива скотиняка, думає буде жити спокійно с цим, може і совість дозволе, а верніше йому пофіг, але всі все памятають !
+4

Дожилися


Автор - Житель
05.04.2018 12:09#55
Дивлюся на все що коїться і в голові не вкладається споглядаючи на те, до чого докотився наш наш район. Таке враження що ми вже на межі.Впевнена, що чотири роки назад, коли на майдані вибирали голову району, то нікому в голову й не прийшло, що Юрій Дідик доведе район до ручки. Само по собі в голові йде порівняння з минулими головами. Такого пофігізму-голови в нас ще не було. Та дивно ще те, що на початку свого посту Дідик бив себе в груди і переконував нас в своїй благих намірах та планах. А що ми маємо?
+6

Геть, гнати ворога рацону


Автор - Рокитнянин
15.03.2018 10:16#54
Яка може бути подяка цьому бику, йому надо всипати раз 40 по спині кнутом і гнати геть!!! Школи розвалені, садіки також, а якщо десь щось і зроблено то це далеко не його заслуги, район геть розвалюєтся, ви подивітся на стадіон на спортивну школу, вісі фабрики і заводи стоять, всьому крах, та що там говорити, бухарь та і все, геть козла!!! А хто його піддержує також геть, бо то є вороги нашого району! Слава Україні, смерть ворогам!!!
+1

З Новим роком


Автор - Прохожий
15.01.2018 11:08#53
Розпочався новий рік. А тут у нас знову проблеми.Стадіони, дороги, футболи. А ще Дідик знову.От популярна він людина.О, а цікаво, Круглова розібралася з тією боягузливою нікчемною пикою? А чули як вся адміністрація в лісовій казці гульнула?Діренко кажуть був на висоті. Ноги вище попи.
-1

Доповнення.


Автор - Рокитнянин.
08.01.2018 06:35#52
Ще хотів подякувать двом Калінським (Михаличу і Славі), які доложили багато зусиль до того, щоб у нашому районі процвітав футбол. Не буде вас - не буде спорту. А так нам з мужиками є де вечором поганять м"яча і згадать нашу молодість. Так тримайте.
+7

Мати двох синів.


Автор - Катерина.
08.01.2018 05:53#51
А чому справді в нашій Рокитнянській школі №1 ще досі не зроблений спортзал???? Кошти виділяються і гроші є, про це знають всі,а де результат роботи? Пропоную батькам школярів нашої школи№1 писати скаргу у Міністерство освіти про корупцію з державними коштами.Будемо діяти трошки по іншому.

Повідомити про факт корупції!


Защитный код


Оновити