Ви знаходитесь:Регіони»Київська»Рокитнянський р-н»Рокитне, смт
header.jpg

Рокитне, смт

Детальніше в цій категорії: « Пугачівка, село Ромашки, село »

Корупційна діяльність населеного пункту!

0

дурдом


Автор - Росич
22.11.2017 14:46#40
А ще треба добавити про спивання.Навіщо вам дідик чи Іллінська? Ви подивіться на підлеглих. що там робиться? даже без бендус і без Кононець.Бо ті вже старуваті. Здали позиції. Он Круглова в адмінресурсі як зірка ковбасить і ковбасить. На днях лациба букте аїй купляла вще ніж сама круглова. от і питання. А де була б Коуглова якби не майдауни!7 Та в жопі! Але ж ні. Сидить в кабінеті і днюху святкує. От веселуха. І прихлібателі поруч. І весело. І її центр в мене питання хоч щоб робить? треба спіймати їх якось на їх робочих обовязках, щоб не голословити тут. але що голослов, що ні.......Безлад і срамота
0

Про наболіле


Автор - Росич
19.11.2017 12:14#39
Читаю і чую з телеекранів, що на тлі зубожіння нації статки президента виросли в рази. Хіба тільки у Президента? Ви подивіться в районі,живе процвітаючи декілька сімей, не встигають одне перед одним міняти машини. Чи може пересічний житель похвалиться що він живе краще? Зараз вони скажуть що вони розумніші, шустріші, більше трудяться(а інші дурака валяють). Але в мене риторичне запитання ким вони могли бути щоб не "оказались в нужне время в нужном месте ", директорами маслозаводів головами колгоспів, а дальші справа техніки і ніякого мошеннічества. А половина з нас батраками у них. Без сумніву, що все таки їм прийдеться рано чи пізно поділитись з людьми, питання чи це буде в вигляді гідної з/п чи експрпроприаціє ю всього того що дісталось на халяву. Не додавили після майдану, район пройшов як кажуть по "касательной". Вони бистро "змекитували" очолили процес, поставили потрібного голову РДА якого достатньо посадити в букети, налити чарку другу, і він буде сопіть у дві дирочки.Стршно те що вони керують зараз районами на місцях, і загалом країною в цілому, тому що в ніх ресурс, люди якіх вони можуть вивести. коли потрібно на площу в районі, а якщо потрібно і на Київ, і не факт, що це буде похід за збільшення з/п своїм працівникам.
+1

Вор


Автор - Ольга
13.10.2017 13:07#38
Дидык, ты вор, ты плохо кончишь, беги или тебе конец!!!!
+6

Дiдика на вила


Автор - Яша
01.10.2017 19:27#37
Iди геть алкоголiк, а то винесим на вилах як перегной!!! Ти як Вахнiй спокiйно не пiдеш,придется вiдповiдати, ми все тобi вспомним!!! Будеш козлем вiдбувайлом за всiх;)
+7

Олєгу


Автор - Катерина
25.09.2017 08:23#36
Вони там скоро всі поспиваються! Дідик, Іллінська, Кононець, Бендус - не жизнь, а празднік! Живуть од дня рождєнія до дня рождєнія, од праздніка до праздніка, од кабака до кабака. аби десь нажертись. ше й бухі за рульом їздять. куда мєнти дивляться? чи покривають їх?
+11

Дiдик згинь


Автор - Олег
13.09.2017 19:41#35
Коли ты вже напьеся горiлки та не встанеш? Коли ти вже наберся совiстi та пiдеш геть? Тебе вже не можуть терпiти, як ти не можешь понять, iди геть чума!!!!!
+9

Чи кінець?


Автор - Росич
12.09.2017 07:25#34
Ой "сумніваюсь" що Дідикові кінець. Перекраситься, поверне кепку задом на перед, впаде перед Сіренком на коліна, і як мінімум випросить якусь посаду.Сильно був кінець попереднім головам РДА хто пенсіон получає мама не горюй, другі керують собі своїми господарствами.Хоть один поніс відповідальніст ь за деребан земель? Зараз активісти через суди намагаються вернути громаді луки і т.д. Так що місцеві князьки, рішать що робити з Дідиком, хіба раз вони за нього "мазу" тянули.Нажаль не народ буде вирішувати що з ним робити.
+11

Дидык беги, скоро революция


Автор - Сергей
12.09.2017 05:48#33
Ну что, дорогой Глава администрации, скоро твоя эпопея закончится, вернулся Саакашвили в страну, грядут перемены, большие перемены для нас всех, пора всю эту мразь, которая позанимала должностья, спустить в канализацию! Так что едь и купляй вместо букета цветов, траурный венок! А лучше беги, пока ноги могут двигаться, теперь тебе конец!!!
+11

Квіти


Автор - Рокитнянка
24.08.2017 15:34#32
А ще я в квітковому магазині чула дідик заїжжає до них по квіти.Вітає тими квітами своїх родичів і кумів і сватів.А розраховується за це адміністрація.З державного бюджету.Це такий стид.Але йому й не стид.Оце ж під сьогодні і спишуть грошики. Бо свято позорне,а пропишуть,що пугачова співала.Наче діренко списав мільйон на стадіон якого нема,а дідик і богданов мільйони за наші нові дороги.Але ж всі мовчать.
+10

Позор


Автор - Українець
24.08.2017 15:25#31
Позор тобі Дідику за такий День незалежності.Конопчук хоча б людей словом добрим підтримує,а ти бумажки тичиш.Куди не їдеш куди не йдеш пожерти,то бумажки пусті людям тичиш.Спочатку ти телевізори з бєлого дому виніс,тоді ти холодильника простяв.А тепер бумажки.Та люди пахали рік,а ти...Гидота.Бігають коло тебе оті шавки навкруги,тьху.Тобі люди до сраки.Ти поїхав Мостіпан стару суку ублажати.

Повідомити про факт корупції!


Защитный код


Оновити