Ви знаходитесь:Регіони»Київська»Рокитнянський р-н»Рокитне, смт
header.jpg

Рокитне, смт

Детальніше в цій категорії: « Пугачівка, село Ромашки, село »

Корупційна діяльність населеного пункту!

0

Катастрофа


Автор - Ольга
17.08.2018 09:45#77
Неконтрольоване видобування гранітного каменю, неконтрольовани й ваговий контроль що призводить до МІЛЬЙОННИХ ЗБИТКІВ ОБЛАСТІ щодня!!! Сотні машин вагоЮ понад 50т, 24 години на добу 7 дні на тиждень нищать дороги області незалежно від температурного режиму!!! Робімо щось!
0

Служба


Автор - Василь
09.08.2018 13:27#76
Вже державні службовці з пенсійного фонду Семенюти перебралися працювати в магазинчик біля фори , гарно несуть службу державну, Соколовського добре загодили морозивом, хот-догами,але треба майбуть писати в прокуратуру - хай розкажуть закони як вони займаються і чим????, як зневажають закон на весь район?????
+1

Хоче заробити гад


Автор - Агент
04.08.2018 10:05#75
Воно хоче грошей, хабарник, злидень!!! В тебе ж тоже діти! Ось підожди, заробиш ще, люди тобі дадуть прочуханки!!! Дідик зупинись!!! Що вже геть мозги от горілки висохли?
0

Богданова і Дідика на вила


Автор - Сергій
04.08.2018 09:56#74
Я бачу вони не доживуть до пенсії, їм треба негайно відірвати голови, вони нас знищать, витравлять нас ,своїми заводами! Дідик що ви робите? Задумайтесь а то залишитися без голів, люди на вас дуже злі, спалять і машини і хати, буде Рокитнянський майдан, ні хто не потерпить такого забруднення нашої екології, ви і так нас достали, щей ту асвальтний завод, ганьба!!! Люди вихидимо на вулицю, будемо гнати наших ворогів, дістали!!!
+1

Завод


Автор - Надія
01.08.2018 09:43#73
Давайте подумаємо про дітей, бо їм жити після нас. річку вже так загидили, а тепер щей асфальтний.через сто років потічок буде і тей пересохне. На цю річку ще одне підприємство — купатися в жабурятнику будемо. Вночі через кар'єр спати не можна вночі, а вдень і на двір не вийдемо. Від молокозаводу який сморід ішов, вони «виправили» ситуацію — трубу зарили. А це викиди і в грунт, і в повітрі і в воду. От думаймо: майбутнє чи сьогодення.
-2

адресовано "Славіку"


Автор - мимо проходящий
31.07.2018 06:33#72
чому ж це ви, шаковний "Славік" забули вказати ще одну особу яка вишиває і продає? навіть на робочому місці! особу, яка цькує всіх один на одного, провокує, влаштовує деверсії, а потім під тим же псевдонімом "Славік" чи іншим вигаданим ім"ям пише всіляку профокуючу фігню? да да... "шановний" "Славік". тебе спіймали!!!! думаю тут всі зрозуміють про кого йдеться мова!і кожен зробить для себе свої висновки!
+1

Асфальтний


Автор - Василь
30.07.2018 09:41#71
про що тут писати чи казати. Он завод асфальту надумалися робити. Гроші в карман за нього вже порахували і потратили, а тепер колтять людьми. Ти, Гранківський, теж діяльність розвинув. То не ротом давай а мозгами. Бо як в тещі кабінет на шару брати то ти не борець, а тут борець. Коли ж ви всі понажираєтеся.
+2

Де збір?


Автор - Жанна
27.07.2018 07:13#70
А хто що чув щодо поїздки на Київ завтра? Бо автобуси і делегації формуються. Є старші групи. Є координатори автобусів. Складаються списки в адміністрації. Особисто все під контролем Дідика. Хтось може чув де збір? Скільки будуть платити? За кого треба стояти за якого бога і який патріархат.
+1

Вам не смішно?


Автор - Славік
26.07.2018 11:40#69
Про що ви тут пишите? Про які порядки та про яку совість.Район доживає. Вимирає.Писали у інтернеті про дівчат ну то й що.Реакціїї ніяїкої.Ото вони фиркали і будуть фиркати,а ще подивіться що робиться під носом голови. Вони всі там пригріті сонцем якісь.Продають , торгують одна попеерд одної. І діла нема до цього ніякого.Одна шльопанці продає бо відать діти подарили та малі, друга піськи всім сахаром маже і ноги,а ще одна косметику продає по всьому району та що старий Зінченко хату купив їй.З першого поверху взагалі все продає що вдома є.То так як почитать Поговоримо Рокитне, то видно що люди гроші заробляють а не роботу роблять. А подивіться на фотографії що вони їдять і куди їздять. То вони точно всі за Дідиком будуть і він їм підходить. Бо сам такий.
+2

За державу обидно


Автор - Игорь Валентинович
11.07.2018 09:51#68
Как ему не стыдно, сколько можно тереризировать народ, тебя не навидят, как ты не можешь понять! Я даже не представляю чтоб было, еслиб этого Дидыка, выбросили на площу админ здания, перед всем народом Рокитнянского району, наверное порвали на мелкие клочья, уничтожили, за то что он сделал с Районом! Ни одного Главы, такого, еще не было, просто жесть и позор, только и слышно дидык напился там, дидык завеялся с бабами тут, одна грязь, фу!!! Но запомни одно, за все надо отвечать и такой урод как ты, обязательно ответит! Проклены людские и обида, так просто тебя не оставят!

Повідомити про факт корупції!


Защитный код


Оновити