Ви знаходитесь:Регіони»Івано-Франківська»Івано-франківськ, місто»Івано-франківськ, місто
header.jpg

Івано-франківськ, місто

Детальніше в цій категорії: « Вовчинець, село Крихівці, село »

Корупційна діяльність населеного пункту!

+1

Коледж електронних приладів


Автор - Назар
01.02.2017 10:42#24
Щорічно зі студентів, за наказом адміністрації, збираються кошти на ремонт коледжу у примусовій формі. Є історії, як студентів примушували просити фіндопомогу у Держави і частину цієї фіндопомоги віддавати коледжу.
Більше половини викладачів беруть хабарі, та що з цього, коли адміністрація примушує ремонтувати аудиторії за кошти викладачів. Окрім того, незаконно орендовано 2 клаптика землі та 2 аудиторії.

Детальніше писав у #БурсоБлог 'зі, ще інформація є на ICTV. Міністерство освіти і науки України ігнорує листи. Кооперація з ЦК "Азов".
+5

Медична академія


Автор - Ігор
17.06.2016 12:18#23
Добрий день!
Ознайомились із зверненнями про факти корупції на Вашому сайті. Скажіть, будь ласка, де можна знайти інформацію про прийняті міри до вчителів-хабарників? Є інформація про факти вимагання грошей за здачу "модулів" у Івано-Франківській медакадемії. Дякую. Чекаю на відповідь.
+5

Some true words I can say about Velikozkij


Автор - Father
08.06.2016 09:08#22
The main pig from the Institute of Tourism of Vasyl Stefanyk Precarpathian National University - a person who swindles you by means of deception or fraud.
+2

Хабарників за яйця!


Автор - Олег Ляшко
18.06.2014 20:24#21
Люди жаліються але влада чи не може чи не хоче чи не вміє побороти хабарництво. Має народитися громадська організація,яка буде карати хабарників в особливий спосіб. Відрубувати пальці хабарнику - це жорстоко. Аморально і протизаконно ставити тавро на чолі, робити стерилізацію дохторам-хабарникам, відрізати кусок язика підагогам. Однак це буде справедливо і дієво. Бо це бла-бла не помагає. Хабарі як брали так і беруть далі.
+1

Вимагання взятки начальником освіти в м Івано Франківську в школі


Автор - Agnes
15.06.2014 21:15#20
Начальник управління освіти в Івано Франківську Микула Н. П. яка власне ще займає посаду викладача української мови в школі №3 занижує оцінки дітям , батьки яких відмовляються платити! Жінка , яка знаходиться на високі посаді ,вимагає взятки в батьків дітей які закінчують 9 клас ( мотивуючи це тим,що їм це неабияк потрібно) Чим так нашкодили 9-ти класники , чи то невистачає на проживання ?
+6

День медика


Автор - Остап
15.06.2014 17:46#19
Особливістю святкування дня медика в дитячій міській лікарні є видача премій працівникам установи, за умови що цей (ця)счастливчик обов"язково поверне її половину (50%) головному лікарю - Нелі Іванівні. Несуть ВСІ - і лікарі, і м/с, і навіть санітарки, і не тільки в день медика. Підношення обов"язкове на всі основні свята і звичайно особисті події, існує певна такса на інші послуги. Звичайно головний лікар п. Масляк не може за цим слідкувати, так як сам періодично потрапляє в ситуації, коли потребує лікарняного, через відкриті кримінальні справи. Так коли ж практична медицина позбудеться оцих хапуг в білих халатах, яких розплодилося як тарганів.
+8

Управа


Автор - Інночка-Україночка
05.06.2014 20:44#18
Яна, а ти після здачі екзамену принеси книжку і віддай її Клапчуху Володимиру Михайловичу і скажи, що ти нею не користувалася і вона тобі не підійшла і вимагай повернення грошей. Скажи йому комплімент що він чесна і чуйна людина. Але так щоб були ще люди, або засніми на камеру. Відео скинь в ютуб. Я думаю, що на цього вашого студентського карателя можна знайти управу...
+3

Курглий ринок , це найбільші бандити цього міста.


Автор - Igor Pirus
02.06.2014 11:08#17
м.Івано - Франківськ. Курглий ринок , це найбільші бандити цього міста. Під час майдану керівника вже ставили на коліна, він признався що брав гроші , пройшов тиждень і все стало так як було.Ще є якісь людия які збивають гроші з простих людей які хочуть будувати самі свій бізнес , наприклад рподають якісь речі на вулиці (чехли до мобільних,бульб ашки для дітей чи окуляри) . Державі ці люди які торгують повинні платити до 600 грн , а цим мудилам вони платять по 1600 за місце !!!! це не можна так залишати ! Потрібно робити порядок на місцях !!!!
+10

хабарництво і повний безпрідєл


Автор - Яна
01.06.2014 19:11#16
В інституті туризму Прикарпатського національного університету заставляють купляти непотрібні нам книжки Клапчука Володимира Михайловича по дуже високих цінах, бо інакше проект не захистиш на державному екзамені. Збирає гроші він сам, але багато мої одногрупників гроші здавали через лаборанта на кафедрі. Чому ніхто не реагує на це здирництво. 300 грн за книжку, це що за ціна? Чи може то якийсь бестселер. Безпрідєл повний. І ще він дуже хамить, матюкається і курить у примішенні інституту(на 3 поверсі), так що нема чим дихати в коридорі і дим заносить в аудиторію де в нас англійська.
+8

Екологія


Автор - Володимир Снятин
30.05.2014 17:35#15
Доброго дня. Хотів, якщо можна, то щоб повпливали на Департамент екології у м. Івано-Франківську. Підприємство подало документи на дозвіл на спецводокористу вання згідно регламенту у дозвільному органі. Дали відмову. Виправили помилки. Подали вдруге. Знову відмова і вказані зовсім інші помилки, про які зовсім не писали в першому листі. І так ми виправляли а вони 8 місяців не давали. Потім нам пояснили неофіційно що треба піти у фірму, яка належить також неофіційно їхньому начальнику Пліхтяку Д.(не памятаю по-батькові). У фірмі сказали - 8тисяч гривень. Інакше не світить дозвіл. Я попитав по району підприємців інших, кажуть що проходили таку схему. Що робити?Куда звертатись якщо нема таких великих доходів? Я думав що держслужба не може мати фірм.

Повідомити про факт корупції!


Защитный код


Оновити