Ви знаходитесь:Регіони»Черкаська»Камянський р-н»Камянка, місто
header.jpg

Камянка, місто

Детальніше в цій категорії: « Калинівка, село Катеринівка, село »

Корупційна діяльність населеного пункту!

+1

ВІДДІЛ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН


Автор - Дмитро
29.06.2014 09:19#4
Мартинюк Вячеслав Володимирович працює у Кам`янській міській Раді на посаді завідувач відділу земельних відносин та архітектури .Для цієї посади у Вячеслава Володимировича, по-перше не має освіти,він по диплому юрист,по-друге ця людина бере хабарі,використ овуючи своє службове становище і по-третє це саме я вважаю головне Вячеслав Володимирович вживає наркотики і дуже часто на роботі перебуває у неадекватному стані,про це знає і громадськість міста та керівництво міської ради ,тому не розумію ,чому Мартинюк Вячеслав Володимирович до теперішнього часу займає таку відповідальну посаду?
-1

Гор.больница


Автор - Валерий
08.06.2014 07:07#3
Врач Шевченко Евгений Нифонтович.Берет деньги с пациентов за лечение,делает липовые группы по инвалидности.По профессиональны м качествам ,как врач,полный ноль! Наглости и хамства,выше меры!!!
-1

ВІДДІЛ ДЕРЖКОМЗЕМУ


Автор - Володимир
13.05.2014 08:33#2
Керівник відділу Дорошко Руслан Іванович погряз у хабарництві. за виділення земельних ділянок. А ще дуже багато фактів пов язаних з орендою землі с/г призначення.
+3

Реєстраційна служба


Автор - Олександра
16.04.2014 05:53#1
Начальник реєстраційної служби у Кам’янському районі Конюшенко Світлана Миколаївна бере хабарі за реєстрацію права власності з громадян та реєстрацію права оренди з організацій. Як відомо, вона не пройшла атестацію взимку, але все одно займає свою посаду та здійснює дії в реєстрі.

Повідомити про факт корупції!


Защитный код


Оновити