Ви знаходитесь:Регіони»Закарпатська»Ужгород, місто»Ужгород, місто
header.jpg

Ужгород, місто

Корупційна діяльність населеного пункту!

0

Санторій


Автор - Сергій
09.08.2016 15:39#20
В державі є соц. Страхування яке оплачує санаторії, але всі знають як "легко" можна отримати путівку. Дружина вагітна, одного дня зателефонував терапевт та повідомила про наявні путівки.
Треба було лише зявитися та зібрати всі необхідні документи. Все почалося з того що без 400грн. Збір документів не починався. Завершилося все "добровільним внеском" 200грн. При самому отриманні путівки в центрі планування сімї.
Отже 600грн. І путівка є.
Я готовий дати й 1200 за путівку якщо гроші будуть спямовані на якісь покращення, але в цьому випадку гроші нагло збивають собі в карман люди які їх виписують.
-1

Хабарники


Автор - Галина
06.06.2016 08:21#19
Читаю і що хочу сказати - не ту рибу ловите. Сірко Іван Іванович просто наглота. Думаєте в Ужгороді він такий великий взяточник? Він просто дурний по життю, зато його доля накаже ( якщо дійсно п"є - то скоро прийде цироз), в лікарні всі знають що жінка хвора, зато і рве гроші як може, жінці на ліки. А ті хто пише, хай на себе подивляться, чи такі всі чисті і порядні???? Міністри та інші крадуть лопатами
+7

Продаю заліки


Автор - Коцовський В.М.
01.06.2016 13:16#18
Доброго дня, шановне панство. Я викладач УжНУ факультету інформаційних технологій, Коцовський Владислав Миронович.
Якщо ви не маєте здібностей до програмування або до дискретної математики я можу виправити це за 500-800 грн. За цю невелику суму я поставлю вам "зарах" або четвірку. Ви отримаєте свій проплачений диплом і поїдете на заробітки в Польщу. (А потім всі дивуються рівню безробіття в Україні)
Але якщо ви не згодні платити, то я буду вас валити до останнього. А ще дивуйтесь тому, чому у більшості ваших, не здібних написати "Hello world!", одногрупників, які взагалі на парах не з'являлись зараховано, а ви йдете на перескладання.
За сьогоднішній день з однієї групи я маю близько 3,5к грн. Не погана премія за один день.
Всім вдалого дня!
-1

Зелььонка дуже помагає...


Автор - Васил
28.05.2016 19:45#17
То най би сі хлопці трохи побавили і зробили люстрацію Вайтійнагій а не здавали долари. Зельонкою помастити єдно место і зробити поридок.
+1

Хабарництво


Автор - Толя
25.05.2016 11:58#16
О, на Бамі то вобше казка. Напишу правду. Родичка лежала в реанімації на Бамі ( хто не знає - то Міська лікарня у Кураха ). Що она там виділа - то щось з чимось, но всьо по порядку. В реанімації казала колектив вроді би нормальний, сестрички роблять роботу добре, веселі, файні. Є там дуже прикольний дідок такий - завідуючий Калабіга Іван ( по батькові не помнит, бо странное імя), тітці полюбився, зрана робив обходи, всі там бігали коло нього, айбо мало псіхований, но то такоє, робота така. всьо вроді би добре, но там мамі не полюбився один дохторь - то Іван Іванович Сірко. Він такий старий сідий чоловік, вроді би нормально виглядає, покі не відкриє рот. Тітка казала, що він любив випити, там медсестри межи собов переговорювалис я. На дежурстві вночи був пяний, гойкав на медсестер, що они дурні, матіркувався, казав щось про тупих верховинців ( хотя Курах дуже нормальний чоловік, прийме, воспитаний ). А вдень з ним там тоже ходила якась жона під 40 років, біла з червеними губами, гойкала як дурна. Тітка лежала коло дверий і віділа пару раз , як ті двоє на кухні пют, В РОБОЧИЙ ЧАС!!!! від нас за операцію вимагав 800 гривнів і ще треба било купити ліки по квитанції . не розумію, чому то такое сходит з рук?????за такоє треба го нараз увольняти.
А так больниця нормальна,правд а ліки треба купляти, айбо кажут, що то всюди так, грошей не виділяют. Курах молодець, прийняв нас, поговорив файно, поміг що нам треба було. І не раз не псіхував,повніс тю адекватний, а не тот старий хмирь Сірко, що лим гойкав, що Курах урховинець
+1

Взятка


Автор - Альона
24.05.2016 10:55#15
На Медфаці Ольга Михайлівна Вайнагій дуже іздіваєся над студентами. Особливо завалює хлопців МАКСИМАЛЬНО ( на медфаці поймуть). Мало того, екзамени здавати тяжко, треба давати їй або посереднику до 200 доларів, а то великі гроші. може цей запис вплине, не знаю, бо кажуть, що має знакомих у прокуратурі. Ганьба Вайнагійці!!!! бодайбись удавиласфя тими доларами
+2

Взятка


Автор - Михайло
18.05.2016 20:09#14
Є на БАМІ в міській лікарні лікар-анестезіолог Сірко Іван Іванович - рідкісний хамло і хабарник. В мене родич попав у лікарню на операцію - прийшов цей анестезіолог, почав хамити, вимагати гроші за наркоз. відколи наркоз платний? він заставив мене заплатити по якійсь квитанції якийсь препарат для наркоза.я дуже переживав, бо операція то стрес. на тому думав що це все закінчиться - не тут то було. після операції показав хворого, дальше мене відвів подальше від медперсоналу і почав вимагати 800 грн,за наркоз. прийшлося дати, бо казав, що не виведе з наркоза і лишить його в реанімації. Звільніть старого хабарника і хамла , посадіть у тюрму. молодь мусит влаштовуватись за гроші, а ото староє сідоє чмо обзиває людей, гроші вимагає, і главноє має зарплату і пенсію
0

корупція в поїзді


Автор - Іван
21.06.2014 10:36#13
в поїзді Одеса-Ужгород ("ХАДЖІБЕЙ"), провідники спокійно возять пасажирів без білетів (наприклад з мене від Львова до Хмельницького провідник 1-го вагону взяла 150 грн). Даний процес регулює начальник поїзда, який знімає з провідників "дань". Якщо провідник здасть неправдиву кількість грошей - його звільнять за безбілетне перевезення. Дана схема працює на більшості маршрутів, кошти стікаються до самих "верхів". Достатньо пустити одного "свого", щоб перевірити правдивість інфомації.
0

Хабар за отримання фытосанітарного сертифікату


Автор - Славік
08.06.2014 20:54#12
Так за получение сертификата требуется оплатить в карман дополнительно 50 гривен а за сдачу документов еще 50 гривен, это все помимо и так официальных платежей и не официальных типа доставка документов,это Дело рук инспектора Оксаны которая прикрывается мужем работающим в милиции района тоже хабарником , и так званого Мишы лаборанта который принимает документы, после оплаты все в порядке если не оплатил жди неприятностей вот так , пока ничего не изменилось а жаль!
+2

Хабар на медфаку


Автор - Сергій
27.05.2014 15:48#11
Простіше перерахувати викладачів медичного, які не беруть хабар, чим хабарників. Мігляс "Маджахет" - на пат.ан. - хабарі брав до 500 дол ще 10 років назад, Вайнагій - сотні доларів, має родича прокурора, неодноразова була арештована за хабар з понятими - "відмазалась" (був випадок - вкрала телефон у студентки, заховала в сейф, студентка привела Вайса, подзвонили на телефон - мелодія із сейфу. Замовчали, нікого не викликали, студенткі - 5 автоматом). Фера - соцмед без хабара чи знаймства практично нереально здати. Шимон - відомий на сході України імбецил, травму здавали тільки блатняки чи платники (і це, на жаль, сумна істина, хочеш хорошу оцінку - плати чи хай замовлюють словечко впливові родичі). Коваль на мікробі - хабарник, але здати можна. Вайс - має "своїх студентів" і витягує їх на протязі 6-ти років, звичайно, за непогану "подяку". Маляр, Головацький,Бой ко-уролог,Антоненк о,Грига...список безкінечний... Краще перерахувати лікарів-викладачів з Великої літери - Смоланка, Хаща І.І., Рішко Олександр Адальбертович - честь їм та хвала! Всі інші - так чи інакше "беруть". (Я вчився на початку 2000-х, деякі предмети без хабарів нереально здати, хто вчився - зрозуміє)

Повідомити про факт корупції!


Защитный код


Оновити