Ви знаходитесь:Регіони»Житомирська»Володарсько-волинський р-н»Володарськ-волинський, смт
header.jpg

Володарськ-волинський, смт

Детальніше в цій категорії: « Вишняківка, село Волянщина, село »

Корупційна діяльність населеного пункту!

0

Пора мінятися всім


Автор - Людина
31.05.2014 19:01#1
Володарськ-Волинський -- це провінційний районний центр, який залежить багато в чому від держави в цілому, лікуватися потрібно всім, але все таки хотілося сказати.
По-перше, Володарськ-Волинським та Україною мають керувати люди на віком до 40 років, головне звичайно не вік а законопослушніс ть, але все-таки люстрація потрібна.
Тепер до справи.
В районі за останні 10 років відбулося декілька кримінальних-корупційних подій, які місцеве керівництво самостійно вирішити не зможе, тут потрібний вплив на державному рівні, але діяти потрібно всім.
1) Іршанський ГЗК – незаконно "тимчасово" приватизував кучма, підприємство державне і не підлягало приватизації. Пізніше підприємство потрапило до рук фірташа. Останній з допомогою корупційних схем у Володарску та Житомирі збільшував територію для гірничо-збагачувальний робіт підприємства, таким чином знищуючи сільськогоспода рські угіддя. Мова про несумлінну сплату податків вже не йде.
2) Лизниківський гранітний кар'єр – відомий кар’єр каміння якого ще використовувала ся на червоній площі в Москві. Він був захоплений ганебним рейдерським захопленням із донецькими пазурцями.
3) Цілий ряд новоспечених гранітних кар’єрів, які фактично всі незаконно створенні та мають депутатські пазурці. Звичайно мова про сумлінну сплату податків там не йде.
4) Підприємство західкварцсамоц віти – колись працююче підприємство із унікальними дорогоцінним камінням. Шахти затопленні, але існують спроби видобутку відкритим кар’єрним способом, при цьому виникають сумніви щодо законності даних дій. Цей спосіб також призводить до знищення сільськогоспода рських угідь та веде до екологічної кризи. Видобуток має бути під державним контролем та мають бути мінімізовані негативні екологічні наслідки. Про сумлінну сплату податків мова не йде.
5) Земельний сільськогоспода рський деребан не такий великий як на півдні Житомирщини, але також має місце, особливо велика увага землі, де потенційно можна проводити видобуток граніту, ільменіту, дорогоцінного каміння.
6) Звичайно керівництво району та селища Володарськ-Волинський заслуговує критики, але тут хочу сказати, що суспільство заслуговує на владу яка нею керує. Майдан дав шанс очиститися, тим більше мешканець Володарськ-Волинська потрапив до небесної сотні. Так що все в наших руках…
P.S. Скажу просто, досить бути байдужим бидлом та чекати поки хтось щось зробить за нас, прийшов час об'єднуватись в громаду та разом звертатися до Верховної Ради України, щоб вона відмінила незаконні підприємства, посилила контроль та відповідальніст ь.

Повідомити про факт корупції!


Защитный код


Оновити