Ви знаходитесь:Регіони»Житомирська»Житомир, місто»Житомир, місто
header.jpg

Житомир, місто

Корупційна діяльність населеного пункту!

+1

Дозвільна система


Автор - Василь Миколайович
17.06.2014 21:47#11
Цілком згоден з "Дозвільна система, Автор - Генадій".
Пан Господарчук О.В. дійсно є великим любителем затягувати питання з видачею дозволів. Може по пів року "викручувати руки", поки дасть дозвіл. Назвати офіцером даного керівника-язик не повертається.
0

Дозвільна система


Автор - Генадій
17.06.2014 12:40#10
Начальник сектору дозвільної системи ліцензування та державного охоронного нагляду Господарчук Олександр Володимирович, зловживаючи службовим становищем, спонукає до дачі хабара за надання дозволу, в противному разі нахабно затягує процес отримання дозволів. З 2013 року (момент коли повний пакет документів було надано до Дозвільної системи) кожного разу при звернені до нього вигадує різні поводи та причини для відмов, грубо порушуючи Наказ МВС України N 622 від 21.08.98, при цьому інші громадяни міста та району отримують дозволи поза чергою та в недільні терміни (особисто знаю двох громадян, що отримали дозволи в травні місяці).
-1

Хабарі в Дитячій поліклініці №1


Автор - Сергей
02.06.2014 07:06#9
Педіатр дитячої поліклініки, дільниці №8 по вул. 1-го Травня
Вакарюк Інна Михайлівна вимагае гроші за лікарняні листи, за довідки в садочок та інше.
Також погано обстежує хворих дітей, ставить не зовсім правильні діагнози, виписуе таблеткі ті які їй потрібно продати за домовленістю з аптекою і говорить де ціленаправлено треба їх купувать.
+7

Зловживання податкової міліції


Автор - Алекс
16.05.2014 16:25#8
Заступник начальника житомирської податкової міліції Кошіль Андрій Петрович в лютому 2014 року примусив весь особовий склад податкової міліції зрізати шеврони на форменому одязі, здати службові посвідчення та приймати участь у розгоні мирного зібрання під Житомирською облдержадмініст рацією під виглядом працівників МВС. Частина податківців, під загрозою звільнення, змушена була виконати цей злочинний наказ, хоч даний наказ суперечить моральним принципам людини та нормам Податкового кодексу України, де зазначені функції, права та обов'язки податкової міліції. Біль того, Кошіль А.П., який був призначений на цю посаду злочинним режимом януковича, і на даний час керує податковою міліцією Житомирської області та намагається офіційно очолити дану структуру.
+9

Хабарі у ВУЗІ


Автор - Юлія
13.05.2014 20:54#7
Деревяненко Дмитро Аксентійович, вимагає гроші у студентів ЖДПІ за здачу іспитів. Хто не дає гроші, іспит не зараховується.
+12

Корупція у КЕВ м. Житомир


Автор - Олександр
30.04.2014 08:10#6
До вас звертаються працівники квартирно-експлуатаційног о відділу міста Житомир. КЕВ міста Житомир – одна з найбільш корумпованих організацій у нашому місті. У той час, коли в Україні складна політична ситуація і Збройні Сили змушені просити про допомогу у всього українського народу, в організації, де ми працюємо начальником підполковником Сусом Сергієм Володимировичем та головним бухгалтером Білоус Таїсою Степанівною безсоромно, щомісячно, на протязі року, розкрадаються кошти Міністерства оборони, які виділяються на заробітну плату працівників. Виписуються премії на машиністів-кочегарів, операторів котельні (навіть у неопалювальний період) сторожів, які потім збираються начальником теплової служби Сладковським Валентином Станіславовичем і передаються адміністрації для використання за особистим призначенням. Така процедура повторюється щомісяця. Сума вкрадених адміністрацією із заробітної плати працівників коштів складає від 40тис.грн. до 80 тис.грн. щомісяця.
Просимо вжити заходів щодо нашого керівництва. Раніше ми зверталися до представників КРУ, СБУ у місті Житомирі. Приходили комісії, перевіряючими органами було виявлено порушення законодавства України, але кошти, заплачені адміністрацією нашої організації, допомагали перевіряючим «закрити очі» на дані порушення. І тепер, отримуючи повністю від Міністерства оборони України кошти на виплату усіх надбавок для працівників КЕВ міста Житомир, наша заробітна плата є мізерною.
Своїх імен ми, звичайно, не можемо назвати, тому, що нас буде неодмінно терміново звільнено.
Дякуємо за розуміння і допомогу!
+3

хабарництво в ЖОДА


Автор - Марічка
25.04.2014 08:02#5
Янкович Олександр - вимагає гроші за "вирішення питання" на особистих прийомах. Порушує гідність та честь людини, ставиться образливо до людей похилого віку.
+8

Хабарі в Онкодиспансері


Автор - Вікторія
23.04.2014 20:45#4
Завідуючий гінекологічнім вілліденням Житомирського обласного онкологічного диспансеру, лікар Кравчук В.В. вимагав гроші за операцію. Найбільше обурило, що гроші в розмірі 6000 грн. вимагались ДО операції, без будь-яких гарантій з його боку! Прийшлося взяти кредит, бо жити то хочеться... Якщо на прийомі не давати кожного разу хабар - відношенння гірше, ніж до худоби, хоча, якщо дати 100 грн., то відношення стане не набато кращим... Бо лікар подивиться поглядом, типу "а чого так мало?". В цілому, розчарована сучасною медициною і лікарями. Всім бажаю міцного здоров"я і не потрапляти в лікарні!
+6

здирництво у дитячому садку


Автор - Олена
17.04.2014 13:26#3
Яковенко Марія Петрівна - завідувач садочку 36 м.Житомир, вимагає здавати гроші на пластикові вікна у сумі 700грн з людини, встановлення вікон по программі 50×50, 50%-батьки, 50%-держава, в той час як в інших дит садках міста по цій же програмі батьки здають гроші на половину меньше!!!
+4

Корупція у ЖВИНАУ


Автор - Ярослав
23.09.2012 19:02#2
Черкес Олег Михайлович та Черкес Олена Петрівна вимагають гроші за здачу курсових та дипломних робіт, також практикується здача заліків за буд. матеріали.

Повідомити про факт корупції!


Защитный код


Оновити