Ви знаходитесь:Регіони»Волинська»Любешівський р-н»Велика глуша, село
header.jpg

Велика глуша, село

Детальніше в цій категорії: « Бучин, село Великий курінь, село »

Корупційна діяльність населеного пункту!

-1

Розвела безлад у виплатах!


Автор - Житель
01.03.2017 21:36#3
Голова Наливайко Женя,так називають її "люблячі" підкуплені виборці видає довідки для всіх,хто просить навіть заочно,по телефону.Всім,хто не має права на соціальну допомогу.Не враховує,хто був на сезонних роботах,хто придбав покупку більш як на 50000?І чого вона така добра!А тому що їй плать,діляться соціальними грошиками,бо ж даремні,державн і!!!
+1

Сільський голова Фурдик М


Автор - Житель
27.06.2014 21:33#2
2. На гарну розмальовку частини фасаду будинку культури - приблизно 10м*4м - списали за різними джерелами від 20 до 60 тисяч гривень. На реставрації будинку культури були списані чималі кошти.

Забув найцікавіше. Цю частину стіни - декоративну розмальовку чи якось так - через деякий час просто замалювали в один колір. Тисячі відмито!
-1

Сільський голова Фурдик М


Автор - Житель
27.06.2014 21:30#1
1. На останні вибори сільського голови було 2 основних кандидати. Фурдик М. - старий голова, який ще в 2004 році намагався виступати в нашому Храмі за партію регіонів(добре що люди вчасно закрили йому рота), та Токарчук О.В. - молодий перспективний спортивний завзятий хлопець. В день виборів багато молоді не змогли проголосувати за Токарчука О.В. через відсутність у списках. Фурдик М. переміг з різницею у 20 голосів!

2. На гарну розмальовку частини фасаду будинку культури - приблизно 10м*4м - списали за різними джерелами від 20 до 60 тисяч гривень. На реставрації будинку культури були списані чималі кошти.

3. Тоді як в селі просто немає де працювати (окрім полів), жінка Фурдика М. працює і прибиральницею і завідуючою будинком культури. Розважальних програм немає зовсім. Вся розвага - танці. При чому по постах вони не проводяться, тобто будинок культури не працює на цей період, а дружина голови отримує ДВІ ЗАРПЛАТИ!!!

4. В селі процвітає самогоноваріння на продаж, міліція "з народом", як і чиновники. Можуть оштрафувати лише бабку, яка вигнала горілки для того щоб розрахуватись за дрова. "Великих" продавців ніхто не чіпає

5. Довкола села звалища сміття. Питання неодноразово піднімалось на місцевих сесіях, безрезультатно. Завжди немає коштів, техніки, людей і т.д. Звісно, чиновники хочуть щоб люди безоплатно прийшли і викопали ями. Вибачте, не бачив безоплатних екскаваторів. Місцева влада бездіяльна!

Повідомити про факт корупції!


Защитный код


Оновити