Ви знаходитесь:Регіони»Волинська»Любешівський р-н»Невір, село
header.jpg

Невір, село

Детальніше в цій категорії: « Мукошин, село Нові березичі, село »

Корупційна діяльність населеного пункту!

+2

Купіть у мене - бабу!


Автор - Житель
01.03.2017 21:45#4
У нашому селі модно продавати 80-тирічних бабушок.А знаєте чому? Бо вийде соціальна допомога і заплатите за таку послугу 1000 гривень в місяць,а самі одержите 20000 і більше!Вже продали Поремчук Ярину,Токарчук Софію,Крицьку Анастасію,Токар чук Тодосю і т.д.Так що купуйте!!! А "доглядати" не треба!
0

Рибу ловлять,та не всі !


Автор - Колян
01.03.2017 19:15#3
На Білому озері діють свої закони для своїх.Все озеро обплутане сітками,не можна закинути вудочку -всюди браконьєрські сітки.Якщо і коли так звані інспектори і заберуть,то назад віддають,за ту ж рибу.Якої скоро не буде,бо виловлюють всім.Екологи збирають гроші,але обліку ніхто не веде і куди ті гроші діваються?Робіть щось.Рибу дозволяють знищувати сітками тільки окремим,бо вони в зговорі.Якщо можна ловити то всім,а не кільком блатнякпам!Вони різуть колеса,крадуть власників машин,погрожуют ь і бються.Наводьте порядок-зась всім.А то обнагліли.Перевірте,скіль ки сіток на озері-страх!А зелені нічого,бо теж самі так знищують природні запаси! А ще заповідна зона називається!
-1

Ох і крадуть!!!


Автор - Правда
23.02.2017 19:59#2
У Білоозерському лісництві ох і крадуть ліс.Крадуть і везуть і вивозять все підряд і вдень і вночі.Лісники в зговорі з лісничим бо діляться грішми.Ніхто не контролює і не спиняє таке неподобство!Сло вом лісу вже немає.Палєт возять із Ветел Із Невіра кожного дня.І куди дивиться поліція,влада?У селі дві пилорами,ліс крадений ріжуть ночами,а всім байдуже.Зробіть щось,зупиніть корупцію!
+2

Вигідно бути дурним


Автор - Правда
20.01.2017 18:37#1
У нашому селі Марчук Віталій обдурив усіх і став просто хитрим дураком.І пенсію одержує і жінка доглядає за гроші,а дітей мають! Куди ж ЛТЕК дивився,це просто обман.

Повідомити про факт корупції!


Защитный код


Оновити