Ви знаходитесь:Регіони»Вінницька»Барський р-н»Бар, місто
header.jpg

Бар, місто

Детальніше в цій категорії: « Бар, село Барок, село »

Корупційна діяльність населеного пункту!

0

Міс Хабарниця


Автор - Маріна
18.12.2018 13:40#3
А як же майстерно навчає нас Школьнік Оксана Олегівна бо вона запропонувала старості збирати гроші з цілої групи - вишиванка - 1000грн, курсова - 1700грн, дипломна робота попередніх студентів які розробляли 3200грн. За староста отримає червоний диплом. Як винагороду...
Спочатку Школьнік О.О. занижує оцінки щоб потім - через старосту групи зібрати святковий врожай грошей на суму 35 000грн.
А зам директора Хомчак напевно має із цього непоганий зиск, ах ось навіщо її тримають, для пограбування дітей "майбутнє нації" . Брати хабар на лапу та незупинятися...
0

Завідуюча дитсадка №8 обкрадає дітей


Автор - Михайло
01.05.2014 11:33#2
Діюча завідуюча Котлуш обкрадає дітей. Вожу туди свою дитину, та знаю точно, що м"ясо завідуюча не купує, бо їй привозять працівниці з дитсадка. Тобто наші діти в цьому д/с не харчуються в достатній мірі, або ж замовляє з розрахунком на себе, та свої махінації. Ще треба перевірити наявність "мертвих душ", що ніби то влаштовані на роботу, але зарплатню забирає завідуюча, бо город маленький - такі слухи ходять між батьками дітей цього дитсадка.
+2

Корупія у БГПК ім.М. Грушевського


Автор - Олена
22.03.2014 12:39#1
Я навчаюсь у Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім.М.Грушевського. І я вважаю за необхідне повідомити про те, що у цьому навчальному закладі відбувається корупція. Більшість викладачів беруть шалені суми грошей з студентів, я вважаю це порунням нашиш прав і гідності і саме тому прошу та закликаю вас про домогу. Буду дуже вдячна за якомога скоріший відгук.

Повідомити про факт корупції!


Защитный код


Оновити