Ви знаходитесь:Регіони»Вінницька»Вінниця, місто»Вінниця, місто
header.jpg

Вінниця, місто

Корупційна діяльність населеного пункту!

+4

Населення в заручниках


Автор - Юрій
03.10.2017 15:27#68
Розгул олігархів створив умови розпаду держави та продовжує утримувати в заручниках населення країни. Застосування тарифних субсидій є інструментом для викачки грошей із зубожілих громадян, про що свідчить наступний приклад.
Відповідно до рішення по справі № 129585, щомісячна субсидія на неопалювальний період 2016 року становила 298,06 грн, у тому числі 66,07 грн за послуги Вінницьким міським електричним мережам (в подальшому ВМЕМ).
Згідно зазначених у квитанціях даних, за п`ять місяців неопалювального періоду 2016 року ВМЕМ отримали субсидіарних 336,81 гривень. До того ж, згідно квитанції № 128121001 від 20.10.2016 року, наша переплата ВМЕМ у вересні 2016 року становила 131,45 гривень.
Відповідно до п. 20 Постанови КМУ від 21 жовтня 1995 р. № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій…», раніше призначена субсидія може бути припинена за поданням організації, яка надає житлово-комунальні послуги, до 10 числа місяця, що настає за місяцем, в якому субсидіант не оплачує послуги. Цього не відбулося.
Вистоявши величезну чергу в Староміському відділенні міськвиконкому для звірки показників у вересні 2017 року, ми отримали нарахування боргу на 801,72 гривень для ВМЕМ за неопалювальний період 2016 року.
Інший спеціаліст ВМЕМ розрахунок колеги закреслила та зробила свій - на 365,94 грн, хоча насправді субсидіарні кошти визначаються просто:
66,07 грн сума субсидії * 5 місяців = 330,35 грн.
Відповідно до ч. 9 п. 14 Постанови КМУ № 848, у разі отримання інформації про прострочену понад два місяці заборгованість з оплати послуг, загальна сума якої перевищує двадцять неоподатковуван их мінімумів доходів громадян (340 грн), субсидія на наступний строк не призначається. Призначеність субсидій на опалювальний період 2016-2017 років та на неопалювальний період 2017 року свідчить про надуманість боргу.
Наведена система виказує організованість дій злочинного угруповання, яке шантажує населення унеможливленням отримання в подальшому субсидій без погашення придуманих боргів. Вимагання додаткових платежів від населення, що потребує соціального захисту, робить очевидними корупційні інтереси керівників організацій.
Кругова порука олігархів унеможливлює впорядкування держави до стану, коли відокремлене населення бажатиме приєднатися до неї.


Ю. С. Кирилюк

03.10.2017 р.
+15

Звернення до правоохоронних органів, Міністра освіти України, Генерального прокурора України, Голови Антикорупційног о комітету, СБУ, Народних депутатів, керівництва Вінницької області!


Автор - Оксана
03.09.2017 15:44#67
З надією на те, що все-таки нас почують, звертається до Вас колектив Вінницького національного аграрного університету.
Ми довго терпіли витівки липового Президента університету (батька ворога народу, дядька сепаратистки і т д……) Григорія Калетніка, але терпіти більше немає сил! В Україні немає чиновника, який зробив стільки зла для свого народу!!!!!!!!
Він перетворив наш заклад (який був чудовим до приходу Калетніка) в типову БУРСУ під номером 18 на честь 18 Виборчого округу. В Вузі творяться жахливі речі. Узаконяне хабарництво, цькування науково-педагогічного колективу, приниження студентів, проституція.
Посади проректорів займають корупціонери і тупі плебеї. Проректор з виховної роботи – представник партії Регіонів Спірідонова, яка немає наукового ступеня (соромно сказати, але вона всього вчитель –методист, яка за часів Януковича була заступником Голови Вінницької обласної адміністрації і заступником голови осередка партії регіонів. ЧИ МАЄ ПРАВО ВОНА ПОВЧАТИ НАШИХ ДІТЕЙ????????? ГАНЬБА!
Проректор з наукової роботи – Яремчук О.С. Голова міської «партії регінів» - самий відомий у Вінниці торговець державних земель., який за все життя не написав жодної статті.
Проректор з навчальної роботи - Дармограй О.В. – керівник штабу «партії регіонів», довірера особа на виборах, яка обманювала людей в штабах, роздавала тонометри, листівки, чашки і підроблювала бюлетні. Організатор поїздок студентських творчо- музичних колективів по селах. Займає посаду в.о. проректора вже рік, а має право бути в.о. тільки 2 місяці. Але не має даже атестата доцента. Недосвідчена, некомпетентна, не вихована людина, яка потрапила на посаду завдяки виборам. Вона вирішує наукові спори в закладі. Про яку науку може говорити Дармограй, вона при написанні слова «МОНОГРАФІЯ» робить 3 помилки. І ще вона може говорити про плагіат, але сама даже свою дисертацію до кінця не дочитала. І чомусь цієї дисертації немає в бібліотеці ВНАУ????? Колишня прибиральниця, яка звертається до науковців: «Дівчата, ви потерались в чотирьох соснах». ГАНЬБА! СТИД І СРАМ!!! Це національний університет.
Всі декани з виборчих округів. Шаманська О.І. очолювала штаб в Немирові. Підробляла бюлетні. Нині здирає благодійні внести зі студентів з метою власного збагачення.
Томчук О.В. – член партії регіонів, дере гроші за державні іспити з Лепетан І.М. , благодійні і так за все. В червні прокуратура займалась нею за великі побори, але звільнили з роботи методиста – зовсім не причетного до цих поборів.
І всі керівники штабів – директора:
Шаповалюк Л.О. – займає посаду директора цента довузівської освіти, директора інституту підвищення кваліфікації, не маючи вченого звання.
Погребняк Д. - директор центру дозвілля.
В закладі панує нездоровий моральний клімат. Викладачів принижують. Примушують здирати благодійні внески. Викладачам не підписують контракти. Проводяться ганебні конкурсні комісії. Всім відомо, що перед проведенням конкурсної комісії сестри Гончаручки підробляли документи, псували диски щоб черговий раз принизити викладача. Дівчата побійтись Бога, невже вам мало.
Григорію Миколайовичу, чому не подають свої наукові доробки Дармограй, Гончаручки, Яремчук. Цікаво подивитись на доробок Спірідонової. Чому проректор з навчальної роботи не провела жодної відкритої пари? (вона і закриті не проводить). Нехай поділиться своїми знаннями, навчить викладачів, представить статті, монографії , ту дисертацію, яку написав Колесов О.С., а потім на знак благодарності його довели до звільнення.
За останніх 2 роки звільнились 40 викладачів: докторві наук, кандидатів. Вже зовсім скоро не буде кому проводити заняття! Але є багато прибиральниць з вищою освітою, і не дивно буде, якщо вони займуть посади проректорів. Ось такий національний університет!

ПРОСИМО СПАСТИ НАШ ВУЗ ВІД КАЛЕТНІКА.
+17

Калетнік Г.М. ставить на посади у Вінницькому національному аграрному університеті Корупціонерів


Автор - Ярослав
24.08.2017 21:20#66
Корупція у Вінницькому національному аграрному університеті дійшла вже до того, що посади роздаються не за розум, не за знання, не за науковий авторитет, в тількі за відднаність, хабарі та секс забаганки які роблять президенту ВНАУ Калетніку Григорію. Так, Калетнік Г. рік тому призначив на посаду завідувача кафедри економіки Кірєєву Елеонору, яка немає клямки та розуму у науці, керівництві кафедри, а тільки продає курсові роботи з дисципліни "економіка підприємств" через посередника - власну мати Світлану Ремпович, а також дипломні роботи та хабарі за іспити - все через неї. Ця Елеонора гнобить колектив кафеди, зверхньо ставиться до колег, поводиться нікчемно та підло, ставить себе вище за всіх. Навантаження все неаудиторне у неї, себе бере 1,5 ставки, а іншим пропонує менш за 1.І чи повинні ми її терпіти?
+18

КАЛУТНІК Г.М. очольник Вінницької корупції


Автор - Гончарук Тетяна
11.08.2017 09:04#65
Подивиться що коїться, родич Пезидента Вінницького національного аграрного університету - Калетніка Г.М. бере хабарі, сума яких 3 млн. евро у місяц!

https://www.youtube.com/watch?v=38eBMgtaULQ&feature=youtu.be

І цей Калетнік Г.М. буде боротися з хабарництвом, звісно ні, він тільки створює хабарництво у Вінницькому національному аграрному університету. Він вижив усіх ПОРЯДНИХ викладачів, а на їх місце поставив своїх, подібних тому, що наведено на відео!!!
Де НАБУ, СБУ, Прокуратура? Теж родичі Калетніка там?
+24

Калетнік Вор


Автор - Гонтарук Ярослав
29.05.2017 07:54#64
Шановні керівники держави і правоохоронних органів. Звертається до Вас колектив Вінницького національного аграрного університету. У час , коли наша держава робить хоч і повільні, але позитивні поступки до правового цивілізованого суспільства, демократії, боротьби з клептократією, хабарництвом Ви усі разом даєте зелене світло яскравому представникові влади Януковича, президентові нашого університету - Калетнику Григорію. Яка потреба в посаді яку він займає. Ніякої! Проте для нього, який вершить долі студентів , викладачів це важливо. Напевне Ви не знайдете в Україні чиновника, який зробив стільки зла, для держави і Ви всі про це знаєте . Як людина, що голосувала за закони 16 січня, злодій, що обікрав пів країни, разом із своїми родичами, керує вузом, впливає на моральне формування студентів. Переконані, що відповідні служби Вас інформують про те, як студентів принижують благодійними внесками, а викладачам не підписують контракти, якщо він не поповнює казну вишу через благодійні внески. Знайте, щоб підписати контракт потрібно зібрати документів по двадцяти пунктам, для чого лише для того , щоб черговий раз принизити викладачів і показати, що МОН не керує все залежить від його величності. Ректор на зборах трудового колективу відкрито заохочує до поборів, називаючи кращі кафедри за благодійними, читайте за взятки. В університеті маса земельного фонду, хто цими землями керує і саме основне де гроші за аренду цих земель. Тепер війна за землі села Агрономічного, студентів під примусом, залякуванням завалити сесію , позбавити гуртожитку женуть на страйк. Студентам постійно втирають,що землі потрібні для досліджень, а в дійсності, щоб ділити землю. Чи знаєте Ви шановні керівники, що Калетник побудував церкву, на свою честь, і кожний рік усі студенти відзначають свято трьох святителів, виховними годинами де возвеличують його святість ( Читай Григорія Калетника) Усі підрозділи університету чітко підпорядковані, і сформовані із своїх, які завжди проголосують так як побажає Калетник. Бридко, але все це з Вашої згоди. А отже Ви поряд із пройдисвітом і злодієм. Кожного року з вишу звільняються десятки професорів і доцентів, співробітників, контракти підписуються на 1 рік, хоча закон для всіх один. Чому ректорові міністр підписує на 5 років, а ректор підписує на 1 рік-наказ Калетника. Формування кадрового складу університету зосереджене на відданих співробітниках, які займають посади проректорів, деканів, відділу аспірантури. До речі, зав відділом аспірантури Гончарук займається поборами з аспірантів у великих масштабах, все через банк, під прикриттям благодійних - зафіксовано. Усе, що зроблено Калентиком, зроблено лише для того , щоб отримати відкати, добудови - 6 поверх де працює 10-15 осіб його свити, утеплені корпуси, підземні переходи, де закопані величезні гроші. Хочемо нагадати Вам , що усі проректори і декани це представники партії регіонів, а проректор Спірідонова , очолює виховну роботу без наукового ступеня і вченого звання, а саме основне , що вона яскравий представник регіоналів, яка боролася про нинішньої влади. Де таке може ще бути в Україні. Тільки там де з прямої підтримки влади і правоохоронних органів це дозволено. За що поважати і підтримувати владу, за те що допускає приниження, цькування, залякування незаконне звільнення… Вашими діями, або краще сказати бездіяльністю, Ви відвертаєте від себе електорат, який мав би проголосувати за владу на майбутніх виборах. Університет розвалюється, звільняються під тиском викладачі і співробітники, за останні тижні звільнено 12 співробітників , які не підписали листа у міністерство про потребу вишу у землях Агрономічного. Терор продовжується і зупинити його може лише влада, на яку надії дуже мало. Дуже просимо НАБУ звернути увагу на наше прохання. І зрозумійте, відкрито написати не можемо. Приклади у нас вже є. Інформацію про злочинну діяльність Калетника Ви знаєте, але до цього часу жодна правоохоронна система не змогла його усунути від посади … Колектив у відчаї, проте сподівається, що влада усвідомить увесь цинізм перебування у стінах вишу Калетника Григорія, а якщо він велика цінність для держави то заберіть його до Києва. Колектив ВНАУ.
+15

Калетніка Геть!!!!!


Автор - Гонтарук Ярослав
29.05.2017 07:52#63
Шановні керівники держави і правоохоронних органів. Звертається до Вас колектив Вінницького національного аграрного університету. У час , коли наша держава робить хоч і повільні, але позитивні поступки до правового цивілізованого суспільства, демократії, боротьби з клептократією, хабарництвом Ви усі разом даєте зелене світло яскравому представникові влади Януковича, президентові нашого університету - Калетнику Григорію. Яка потреба в посаді яку він займає. Ніякої! Проте для нього, який вершить долі студентів , викладачів це важливо. Напевне Ви не знайдете в Україні чиновника, який зробив стільки зла, для держави і Ви всі про це знаєте . Як людина, що голосувала за закони 16 січня, злодій, що обікрав пів країни, разом із своїми родичами, керує вузом, впливає на моральне формування студентів. Переконані, що відповідні служби Вас інформують про те, як студентів принижують благодійними внесками, а викладачам не підписують контракти, якщо він не поповнює казну вишу через благодійні внески. Знайте, щоб підписати контракт потрібно зібрати документів по двадцяти пунктам, для чого лише для того , щоб черговий раз принизити викладачів і показати, що МОН не керує все залежить від його величності. Ректор на зборах трудового колективу відкрито заохочує до поборів, називаючи кращі кафедри за благодійними, читайте за взятки. В університеті маса земельного фонду, хто цими землями керує і саме основне де гроші за аренду цих земель. Тепер війна за землі села Агрономічного, студентів під примусом, залякуванням завалити сесію , позбавити гуртожитку женуть на страйк. Студентам постійно втирають,що землі потрібні для досліджень, а в дійсності, щоб ділити землю. Чи знаєте Ви шановні керівники, що Калетник побудував церкву, на свою честь, і кожний рік усі студенти відзначають свято трьох святителів, виховними годинами де возвеличують його святість ( Читай Григорія Калетника) Усі підрозділи університету чітко підпорядковані, і сформовані із своїх, які завжди проголосують так як побажає Калетник. Бридко, але все це з Вашої згоди. А отже Ви поряд із пройдисвітом і злодієм. Кожного року з вишу звільняються десятки професорів і доцентів, співробітників, контракти підписуються на 1 рік, хоча закон для всіх один. Чому ректорові міністр підписує на 5 років, а ректор підписує на 1 рік-наказ Калетника. Формування кадрового складу університету зосереджене на відданих співробітниках, які займають посади проректорів, деканів, відділу аспірантури. До речі, зав відділом аспірантури Гончарук займається поборами з аспірантів у великих масштабах, все через банк, під прикриттям благодійних - зафіксовано. Усе, що зроблено Калентиком, зроблено лише для того , щоб отримати відкати, добудови - 6 поверх де працює 10-15 осіб його свити, утеплені корпуси, підземні переходи, де закопані величезні гроші. Хочемо нагадати Вам , що усі проректори і декани це представники партії регіонів, а проректор Спірідонова , очолює виховну роботу без наукового ступеня і вченого звання, а саме основне , що вона яскравий представник регіоналів, яка боролася про нинішньої влади. Де таке може ще бути в Україні. Тільки там де з прямої підтримки влади і правоохоронних органів це дозволено. За що поважати і підтримувати владу, за те що допускає приниження, цькування, залякування незаконне звільнення… Вашими діями, або краще сказати бездіяльністю, Ви відвертаєте від себе електорат, який мав би проголосувати за владу на майбутніх виборах. Університет розвалюється, звільняються під тиском викладачі і співробітники, за останні тижні звільнено 12 співробітників , які не підписали листа у міністерство про потребу вишу у землях Агрономічного. Терор продовжується і зупинити його може лише влада, на яку надії дуже мало. Дуже просимо НАБУ звернути увагу на наше прохання. І зрозумійте, відкрито написати не можемо. Приклади у нас вже є. Інформацію про злочинну діяльність Калетника Ви знаєте, але до цього часу жодна правоохоронна система не змогла його усунути від посади … Колектив у відчаї, проте сподівається, що влада усвідомить увесь цинізм перебування у стінах вишу Калетника Григорія, а якщо він велика цінність для держави то заберіть його до Києва. Колектив ВНАУ.
+11

Геть Калетніка


Автор - Гонтарук Ярослав
29.05.2017 07:49#62
Шановні керівники держави і правоохоронних органів. Звертається до Вас колектив Вінницького національного аграрного університету. У час , коли наша держава робить хоч і повільні, але позитивні поступки до правового цивілізованого суспільства, демократії, боротьби з клептократією, хабарництвом Ви усі разом даєте зелене світло яскравому представникові влади Януковича, президентові нашого університету - Калетнику Григорію. Яка потреба в посаді яку він займає. Ніякої! Проте для нього, який вершить долі студентів , викладачів це важливо. Напевне Ви не знайдете в Україні чиновника, який зробив стільки зла, для держави і Ви всі про це знаєте . Як людина, що голосувала за закони 16 січня, злодій, що обікрав пів країни, разом із своїми родичами, керує вузом, впливає на моральне формування студентів. Переконані, що відповідні служби Вас інформують про те, як студентів принижують благодійними внесками, а викладачам не підписують контракти, якщо він не поповнює казну вишу через благодійні внески. Знайте, щоб підписати контракт потрібно зібрати документів по двадцяти пунктам, для чого лише для того , щоб черговий раз принизити викладачів і показати, що МОН не керує все залежить від його величності. Ректор на зборах трудового колективу відкрито заохочує до поборів, називаючи кращі кафедри за благодійними, читайте за взятки. В університеті маса земельного фонду, хто цими землями керує і саме основне де гроші за аренду цих земель. Тепер війна за землі села Агрономічного, студентів під примусом, залякуванням завалити сесію , позбавити гуртожитку женуть на страйк. Студентам постійно втирають,що землі потрібні для досліджень, а в дійсності, щоб ділити землю. Чи знаєте Ви шановні керівники, що Калетник побудував церкву, на свою честь, і кожний рік усі студенти відзначають свято трьох святителів, виховними годинами де возвеличують його святість ( Читай Григорія Калетника) Усі підрозділи університету чітко підпорядковані, і сформовані із своїх, які завжди проголосують так як побажає Калетник. Бридко, але все це з Вашої згоди. А отже Ви поряд із пройдисвітом і злодієм. Кожного року з вишу звільняються десятки професорів і доцентів, співробітників, контракти підписуються на 1 рік, хоча закон для всіх один. Чому ректорові міністр підписує на 5 років, а ректор підписує на 1 рік-наказ Калетника. Формування кадрового складу університету зосереджене на відданих співробітниках, які займають посади проректорів, деканів, відділу аспірантури. До речі, зав відділом аспірантури Гончарук займається поборами з аспірантів у великих масштабах, все через банк, під прикриттям благодійних - зафіксовано. Усе, що зроблено Калентиком, зроблено лише для того , щоб отримати відкати, добудови - 6 поверх де працює 10-15 осіб його свити, утеплені корпуси, підземні переходи, де закопані величезні гроші. Хочемо нагадати Вам , що усі проректори і декани це представники партії регіонів, а проректор Спірідонова , очолює виховну роботу без наукового ступеня і вченого звання, а саме основне , що вона яскравий представник регіоналів, яка боролася про нинішньої влади. Де таке може ще бути в Україні. Тільки там де з прямої підтримки влади і правоохоронних органів це дозволено. За що поважати і підтримувати владу, за те що допускає приниження, цькування, залякування незаконне звільнення… Вашими діями, або краще сказати бездіяльністю, Ви відвертаєте від себе електорат, який мав би проголосувати за владу на майбутніх виборах. Університет розвалюється, звільняються під тиском викладачі і співробітники, за останні тижні звільнено 12 співробітників , які не підписали листа у міністерство про потребу вишу у землях Агрономічного. Терор продовжується і зупинити його може лише влада, на яку надії дуже мало. Дуже просимо НАБУ звернути увагу на наше прохання. І зрозумійте, відкрито написати не можемо. Приклади у нас вже є. Інформацію про злочинну діяльність Калетника Ви знаєте, але до цього часу жодна правоохоронна система не змогла його усунути від посади … Колектив у відчаї, проте сподівається, що влада усвідомить увесь цинізм перебування у стінах вишу Калетника Григорія, а якщо він велика цінність для держави то заберіть його до Києва. Колектив ВНАУ.
+16

Звернення колективу ВНАУ до Калетника


Автор - Гонтарук Ярослав
23.05.2017 07:28#61
Шановні керівники держави і правоохоронних органів. Звертається до Вас колектив Вінницького національного аграрного університету. У час , коли наша держава робить хоч і повільні, але позитивні поступки до правового цивілізованого суспільства, демократії, боротьби з клептократією, хабарництвом Ви усі разом даєте зелене світло яскравому представникові влади Януковича, президентові нашого університету - Калетнику Григорію. Яка потреба в посаді яку він займає. Ніякої! Проте для нього, який вершить долі студентів , викладачів це важливо. Напевне Ви не знайдете в Україні чиновника, який зробив стільки зла, для держави і Ви всі про це знаєте . Як людина, що голосувала за закони 16 січня, злодій, що обікрав пів країни, разом із своїми родичами, керує вузом, впливає на моральне формування студентів. Переконані, що відповідні служби Вас інформують про те, як студентів принижують благодійними внесками, а викладачам не підписують контракти, якщо він не поповнює казну вишу через благодійні внески. Знайте, щоб підписати контракт потрібно зібрати документів по двадцяти пунктам, для чого лише для того , щоб черговий раз принизити викладачів і показати, що МОН не керує все залежить від його величності. Ректор на зборах трудового колективу відкрито заохочує до поборів, називаючи кращі кафедри за благодійними, читайте за взятки. В університеті маса земельного фонду, хто цими землями керує і саме основне де гроші за аренду цих земель. Тепер війна за землі села Агрономічного, студентів під примусом, залякуванням завалити сесію , позбавити гуртожитку женуть на страйк. Студентам постійно втирають,що землі потрібні для досліджень, а в дійсності, щоб ділити землю. Чи знаєте Ви шановні керівники, що Калетник побудував церкву, на свою честь, і кожний рік усі студенти відзначають свято трьох святителів, виховними годинами де возвеличують його святість ( Читай Григорія Калетника) Усі підрозділи університету чітко підпорядковані, і сформовані із своїх, які завжди проголосують так як побажає Калетник. Бридко, але все це з Вашої згоди. А отже Ви поряд із пройдисвітом і злодієм. Кожного року з вишу звільняються десятки професорів і доцентів, співробітників, контракти підписуються на 1 рік, хоча закон для всіх один. Чому ректорові міністр підписує на 5 років, а ректор підписує на 1 рік-наказ Калетника. Формування кадрового складу університету зосереджене на відданих співробітниках, які займають посади проректорів, деканів, відділу аспірантури. До речі, зав відділом аспірантури Гончарук займається поборами з аспірантів у великих масштабах, все через банк, під прикриттям благодійних - зафіксовано. Усе, що зроблено Калентиком, зроблено лише для того , щоб отримати відкати, добудови - 6 поверх де працює 10-15 осіб його свити, утеплені корпуси, підземні переходи, де закопані величезні гроші. Хочемо нагадати Вам , що усі проректори і декани це представники партії регіонів, а проректор Спірідонова , очолює виховну роботу без наукового ступеня і вченого звання, а саме основне , що вона яскравий представник регіоналів, яка боролася про нинішньої влади. Де таке може ще бути в Україні. Тільки там де з прямої підтримки влади і правоохоронних органів це дозволено. За що поважати і підтримувати владу, за те що допускає приниження, цькування, залякування незаконне звільнення… Вашими діями, або краще сказати бездіяльністю, Ви відвертаєте від себе електорат, який мав би проголосувати за владу на майбутніх виборах. Університет розвалюється, звільняються під тиском викладачі і співробітники, за останні тижні звільнено 12 співробітників , які не підписали листа у міністерство про потребу вишу у землях Агрономічного. Терор продовжується і зупинити його може лише влада, на яку надії дуже мало. Дуже просимо НАБУ звернути увагу на наше прохання. І зрозумійте, відкрито написати не можемо. Приклади у нас вже є. Інформацію про злочинну діяльність Калетника Ви знаєте, але до цього часу жодна правоохоронна система не змогла його усунути від посади … Колектив у відчаї, проте сподівається, що влада усвідомить увесь цинізм перебування у стінах вишу Калетника Григорія, а якщо він велика цінність для держави то заберіть його до Києва. Колектив ВНАУ.
0

Попович М.М. хабарник ВНТУ


Автор - Денис
07.12.2016 14:26#60
На кафедрі промислового та цивільного будівництва Вінницького національного технічного університету як викладач різних дисциплін чомусь і досі працює нахабна і відверто неприємна для студентів людина Попович Микола Миколайович. Прикро, але все-ж-таки він там працює. Прикро тому, що його морально-етичні якості зовсім не відповідають критеріям викладача, тим більше доцента, посаду якого він займає. Те що він робить не просто дивує, а взагалі не відповідає здоровому глузду. Зважаючи на те, що Попович М.М. викладає на великі аудиторії і через нього проходять сотні студентів, він домовляється з ними, використовуючи свою красномовність і бере в них досить пристойні хабарі. Та коли студенти уникають прямого контакту з цим викладачем, то він припускає необ’єктивність і занижує їм оцінки. Особливої вершини набула його діяльність зі студентами жіночого роду, коли Попович М.М. бере за руку студенток, підтягує до себе, обіймає та не соромлячись оточуючих цілує їх в обличчя. Та зовсім вражає те, що він може силоміць взятись за інтимні частини тіла студенток без будь-якої на то причини. Вже ні для кого не є секретом те, що цей викладач руйнував цілі родинні відносини співробітників університету під різними приводами. Навіть вдавався до відвертих сцен, що одного разу призвело до порушення його ходи. Стало вже ганебною традицією брати до себе в керівництво дипломними проектами студенток і домовлятись з ними про інтимні зустрічі. Та вразі отримання відмови провести з ним час Попович М.М. порушував свою домовленість давати їм заздалегідь виконаний дипломний проект. Так, дійсно він дає готові роботи, адже неможливо виконати за короткий період понад 50 дипломних проектів за навчальний рік. Можна лише приблизно підрахувати його дохід окрім заробітної плати, пенсії та хабарів за сотні студентів. На гроші, отримані як винагорода за оцінки та видачу готових дипломних проектів Попович М.М. відкрив валютні депозитні рахунки у відомому комерційному банку України, влаштував доньок за кордон і їздить час від часу у різноманітні екскурсійні тури. Але великі гроші, які отримані таким шляхом ніколи не призводили до добра. Попович М.М. і зараз проводить таку ганебну діяльність та якщо його не зупинити, то він зруйнує все те, що будувалося роками. Розгляньте будь-ласка наше звернення до Вас. Ми віримо в те, що Ви допоможете нам усунути цього викладача від займаної посади і сприятиме звільненню Поповича М.М. з університету.
+58

Гріша Калетнік в корупційній паніці


Автор - Василь
03.11.2016 18:56#59
Шановне панство! Нарешті Гріша Калетнік не знає що роботи, щоб утриматись на посаді липового президента Вінницького національного аграрного університету. Навіть його спроби знайти захист у народного депутата Заболотного Г.М. ні чого не дали і не дадуть (а тим паче його «кишенькові» друзі Ставнійчук і Шинькович вже нічого не варті). Навіть усякі шоу за участю його прихвостнів, які дуже полюбляє Калетнік йому вже не допоможуть. Тому, що це питання вирішено вище, набагато вище! Отож, чекаємо…

Варто згадати
https://www.youtube.com/watch?v=38eBMgtaULQ&feature=youtu.be

http://argumentua.com/stati/kaletniki-semeinye-traditsii-vorovstva

Слава Україні

Повідомити про факт корупції!


Защитный код


Оновити