Ви знаходитесь:Регіони»Чернівецька»Путильський р-н»Путила, смт
header.jpg

Путила, смт

Детальніше в цій категорії: « Поляківське, село Рижа, смт »

Корупційна діяльність населеного пункту!

0

ідем в ЄС, чи повертаємося в минуле


Автор - Тетяна Торак
02.06.2017 06:08#2
Невже, ті що при ГРОШАХ, думають, що їм все дозволено. Самовільно захопивши чужу земельну ділянку, незаконно проводити там будівництво. Перешкоджання законному власнику у виготовленні будівельного плану та паспорту. Так, адже в "злочинця" є зв'язки в районній адміністрації, архітектурі та ін. Це І Є -КОРУПЦІЯ!!!! А куди звертатися простій людині, невже просто віддати свою землю??? Якби не було корупції, то не було б і проблем у простих громадян.
БОЦВИН І.Ф. орендує незаконно землі в с. Усть-Путила ще й на ім'я брата Боцвина В.Ф.обманюючи всіх. А що при цьому робить закон???!!!
Ми це так просто не залишимо...
+1

Влада Путильского р-ну відмивае гроші через дороги


Автор - Андрей
20.08.2011 07:33#1
Робочою групою в складі начальника управління ветеринарної медицини Кушніра В.М., начальника Путильського РВ ГУМНС Різака В.О. та головного спеціаліста управління економіки райдержадмініст рації Троєцької Н.Д. здійснені перевірки по організації стану додержання законодавства у сфері торгівлі підприємств торгівлі та закладів громадського харчування сіл Яблуниця та Конятин.

Перевіркою охоплено 10 закладів торгівлі та громадського харчування. Виявлені факти неправильного формування цін на продукти харчування ціни яких підлягають державному регулюванню. Недотримуються режиму роботи, неоформлені кутки споживача, немає вивісок про режим роботи закладів торгівлі, ваговимірювальн е обладнання не провірене Державним центром стандартизації, метеорології та сертифікації.. Не всі торгівельні заклади дотримуються регламентів роботи, правил торгівлі, санітарних норм.

Повідомити про факт корупції!


Защитный код


Оновити