Ви знаходитесь:Регіони»Київська»Ірпінь, місто»Ірпінь, місто
header.jpg

Ірпінь, місто

Детальніше в цій категорії: « Коцюбинське, смт

Корупційна діяльність населеного пункту!

-1

Незаконное строительство


Автор - Тарас
30.05.2014 18:04#5
В м. Ірпінь Київської обл. за адресою вул. Ленінградська 8а, на протязі останніх півроку проводиться незаконне самовільне будівництво без жодних дозвільних документів але ніякого реагування з боку міськвиконкому, КЖЕП м. Ірпінь (нічого не бачать, ніяких робіт не ведеться), ДАБІ КиЇвськой області (дозвіл не давали але й неможуть знайти власника) та прокуратури м. Ірпінь.
Роботи виконуються у підвалі 9-ти поверхового будинку, та під пристройкою магазином "дитячий світ", тобто на придомовій теріторії та робиться підкоп під будинок, ще й руйнуються несучі стіни у підвалі та продовбуються дверні проєми у зовнішній стіні.
Власник мотивує тим що незнав що робить незаконно але вклав багато коштів і нічого міняти не буде, та вважає землю під пристроєним до будинку магазином приватною власністю.
Головним у корупції вважаю КЖЕП який не хоче припиняти незаконні дії орендаря підвального приміщення.
Зупиніть корупцію !
Житель м.Ірпінь
+3

Начальник відділення, майор міліції КУДЕЛЯ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ


Автор - Дмитро
20.05.2014 20:48#4
Корупціонер якого мабуть вже нічого не виправить. Не зважаючи на те, що люди гинули на майдані щоб не було корупції, ця людина до сих пір вимагає кошти. Така людина не повинна бути на посаді.Це сором для Їрпеня.
0

СТОП КОРРУПЦИИ


Автор - АЛЕКСАНДР
18.05.2014 22:58#3
ЗЕМЛЯКИ....*..НЕ МОЛЧИТЕ... В г.ИРПЕНЬ СПЛОШНЫЕ ВЫМОГАТЕЛИ... ЗЕМЛЮ ВОРУЮТ ШАКАЛЫ... *НО НЕ ДОЛГО ОСТАЛОСЬ..???*...КОНФИСКУЕМ ВСЁ и ТЮТЬМА ВСЕМ ОБОРОТНЯМ.. А МОЖЕТ и СМЕРТЬ....*...СЛАВА ГЕРОЯМ...!!!
+4

долги по зарплате


Автор - николай
18.05.2014 19:25#2
Долги по зарплате до 40 000 в тов.//УБМ-П//код 35413157 г.Ирпинь ул.3-го ИНТЕРНАЦИОНАЛА 152Директор Коломиец О.Ю.
+3

Продаж рішень на виділення земельних ділянок!


Автор - Семен Степанович
11.04.2012 16:12#1
Повідомляю Вам про те, що в м. Ірпінь Київської обл. депутати Ірпінської міської ради, використовуючи корупційну схему, торгують земельними ділянками. Але кошти від цих оборудок поповнюють не державний бюджет.
За прийняття радою рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянина, з бажаючих отримати земельну ділянку громадян вимагають по 5 тисяч доларів за сотку.
На чолі корупційної піраміди стоїть депутат Ірпінської міської ради Глущенко Леонід Миколайович. Він веде списки всіх виділень землі і зобов’язує депутатів домовлятися з громадянином, що хоче отримати земельну ділянку, вирішити своє питання шляхом сплати коштів по 5 тисяч доларів за сотку. Всі кошти збираються у Глущенка. Глущенко веде облік всіх земельних ділянок, що виділяються громадянам у власність. Кожне прийняте радою рішення про виділення земельної ділянки є проплаченим.
Немає грошей – немає і рішення.
Бездіяльність міліції та прокуратури породжує такі корупційні схеми.
Зупиніть корупцію !
Житель м.Ірпінь

Повідомити про факт корупції!


Защитный код


Оновити