Ви знаходитесь:Регіони»Київська»Переяслав-хмельницький р-н»Переяслав-хмельницький, місто
header.jpg

Переяслав-хмельницький, місто

Детальніше в цій категорії: « Шевченкове, село

Корупційна діяльність населеного пункту!

0

2017


Автор - Іван Іванович
29.07.2018 07:25#5
Корупція живіша за все, завдяки неї дурень залишить позаду розумних. Нам до рівня корупції Великобританії далеко
+3

Канівське водосховище


Автор - Віктор
04.05.2014 05:44#4
З благословіння Переяслав-Хмельницької РДА, а також "слуг міста і району" та мовчазної згоди виборців, мешканців міста та району Водоохоронна зона Канівського водосховища в Переяслав- Хм районі продана за хабарі (урочище "Козинські горби" -Циблівська СР; берег захисної дамби - Стовпяжська СР(між водосховищем і дамбою та дренажним каналом і дамбою вкрадений у людей та проданий за хабарі, під забудову маєтками, що руйнує стратегічний обєкт), берегова зона білоозерського лісництва -в районі Хоцьківської СР разом з лісом відгороджена від укруїнців і забудована). Для переясловського пляжу залишилась ділянка берегової зони в районі дамби приблизно 200м (навпроти спортбази). Інші місця мають хазійнів, а не бабусю із с.Стовпяги чи Циблів, яка і не здогадується, чим володіє, за які кошти і що будує. А прізвища місцевих корупціонерів за останні 5 активних років деребана ми чудово знаєм. Одних ми вибирали, інших нам призначав президент. вОНИ в основній масі на місті, ні вони ні їх діти не в армії, вОНИ на Переясловських мітингах розповідають казки про пагану владу , що з пяти років мріяли бути опозиціонерами ,майданівцями , революціонерами . Вони сьогодні трішки гучніше кричать СЛАВА УКРАЇНІ і частіше співають, ніж прості люди ГІМН. Вони сьгодні в перших рядах люстраторів, бійців з корупцією.
+6

Унiверситет


Автор - Олексій
24.04.2014 15:30#3
Переяслав-Хмельницький Державний Педагогiчний Унiверситет iм Г.Сковороди
згоден з попереднім фактом, хабарництво процвітає
і навіть нема кому пожалітися, ось наприклад два роки тому вже намагались боротись з хабарництвом на педагогічному факультеті і що з того? декан загнала всіх і пригрозила відрахуванням за правдиві відповіді в анкетах які дав теkеканал "інтер". а бідна студентка яка це все зтіяла?? їй же потім спокою ніхто не давав.
шкода що це все так і залишилось..і в цьому році бідні студенти знову змушені покласти до кишені декана по 2000 тисячі гривень за державні іспити.
дякую за увагу.
слава Україні!!!
+5

Наше гАІ


Автор - Максим
23.04.2014 14:52#2
Вибачте що з маленької літери але так і є.Зупиняють без причини,хабарі як брали так і беруть.Такий як Ярема то той взагалі бере навіть товаром з фур або перевізників ковбасних виробів
+5

Унiверситет


Автор - Андрiй
16.04.2014 06:56#1
Переяслав-Хмельницький Державний Педагогiчний Унiверситет iм Г.Сковороди
Хабарництво процвiтаэ, здати державнi iспити без хабаря просто не можливо, вчивсячи не вчився - всеодно плати, я вже мовчу про звичайну сесiю!
Навiть пiсля подiй на майданi, коли всi заговорили за нову крайiну без хабарiв, хабарi не зникли, а навпаки пiднялись "тарифи", i це зробили всi викладачi, та що саме прикро навiть тi викладачi, якi "горло рвали" за нове життя!
Дуже прикро.
Надiюсь не в повiтря написав, Дякую.

Повідомити про факт корупції!


Защитный код


Оновити