Ви знаходитесь:Регіони»Львівська»Дрогобич, місто»Дрогобич, місто
header.jpg

Дрогобич, місто

Детальніше в цій категорії: « Стебник, місто

Корупційна діяльність населеного пункту!

0

МІСЬК РАДА


Автор - олег
03.02.2017 20:05#7
МІСЬКА РАДА ЗЕМЕЛЬНА КОМІСІЯ РОЗГЛЯДАЄ ПИТАННЯ ОДНОСТОРОННЬО ТИМ ХТО ПЛАТИТЬ СВОЇМ БЛИЖНІМ ДРУЗЯМ СВОЇМ СПІВРОБІТНИКАМ НЕЗВАЖАЮЧИ НА НІЩО НАВІТЬ ІГНОРУЮЧИ ПОСТАНОВУ СУДУ ЦЕ КІРУЮЧА ОСББ ДІВЧУР.Г НА ЯКУ ЛЮДИ УЖЕ ГОТУЮТЬ ЗАЯВУ ТАКОЖ ПО ХАБАРНИЦТВУ ТА ЗДИРНИЦТВУ ПРОШУ ПРОВІРИТИ ЇЇ ЯК ОСОБУ ТА ПРОВІРИТИ ЇЇ НЕКОМПЕТЕНТНІ ДІЇ ПО ВІДНОШЕННЮ ДО ЛЮДЕЙ ТА КІРУЮЧОХ ВЛАДИ М. ДРОГОБИЧ
0

Земельные ресурсы


Автор - Сергей
30.05.2014 10:16#6
Начальник Земельной агенции не дает работать лицензиатам, подписывает документацию исключительно за деньги, и не малые!!!!! Бреньо Л. заставляет свои подчиненных брать деньги даже за простую справку про отсуцтвие земли для получения денег по уходу за ребенком.
Это также касается и вытягов, если не дал на лапу, буду искать ошибки. и что самое интересное , могут находить их так часто как им захочется.
Причальная тем история кто подумывает зделать порядок с своей землей я вам сочувствую, Интересно как же юридические лица? там наверное все по серьезнее . Но как говорится "Рыба гниет из головы"
+1

Дитяча медицина


Автор - Ігор
21.05.2014 10:50#5
Я сам лікар, але працюю не в держ. установі. Народився синочок, здоровий, мав не значну жовтянияку, сімейний лікар порадив піти на процедури до Міської Дитячої Лікарні, але натякнув про те що треба буде "поговорити" з завідуючою. Прийшли, заставили заповнити різні документи (що потрібно) і підписати "ЗГОДУ НА ПРОВЕДЕННЯ ДІАГНОСТИК, ЛІКУВАННЯ І ОПЕРАЦІЙ ДИТИНІ", без чого казали у приймальній не будуть проводити процедури (після діалогу з персоналом який просто робить те що їм сказали, ми підписали, ми б ітак не погодились на те що на нашу думку не потрібно, але що думають люди які не лікарі?).
Потім взяли мазки, аналізи всього напевне чого тільки можна було, вимучили дитину конкретно. Послали нас в палату чекати панну завідуюючу, без якої виявляється ніяке лікування і навіть процедури не проводяться, не зважаючи на велику кількість лікарів і спеціалістів які б мали це робити, коротше абсолютно все в лікарні проходить через неї (схема для максимольного контролю). Через всього лиш пів дня очікувань і моїх побігеньок по цілій лікарні за завідуючою вона все ж порадувала нас своює присутністю і дала дозвіл на процедуру, пізніше казала що аналізи погані, але показати мені відмовилась і казала що треба ще кілька разів прийти, а потім буде видно! Я вже й так був на взводі. Але після такого відношення ми пішли геть, хоч ми б мали там лежати. Виписуватись можна тільки з дозволу завідуююючої, але за кілька сотень вона дозволяє людям іти ночувати до дому. Звичайно в очі вона не казала, але зрозуміло чого вона насправді хотіла, зважаючи наляканість пересічних батьків з місячною дитиною в якої ніби то аналізи не в нормі і які віддадуть все аби пані докторка їх вилікувала. Зараз уже пройшов 1 тиждень і моя дитина почуває себе краще і без лікарні, зате після тих зборів аналізів ми не могли нормально спати 3 дні, був знервований, дьргався увісні, будився (ще б пак після тих всіх голок ...). Мої сусіди мали зерйозні проблеми з сином і мусіли заплатити тій самій докторці 300 грн тільки за те щоб вона призначила їм лікування, до речі аналізи їм також не показували ...

Так от ця славно звісна "завідуюча" це
СТОРОНСЬКА ОКСАНА МИКОЛАЇВНА,
бажаю щоб вона ніколи не займала такі високі посади в мед. галузі, бо тепер ми боїмося лікарні, хоч і справді хотілось би знати що з твоєю дитиною (батьки мене зрозуміють). Надіюся що інформація яку я тут виклав дасть свій результат.
п. с. : я не проти подяк лікарям за гарну роботу (зважаючи на їхню мізерну зарплату), але всьому є межа і Оксана Миколаївна Сторонська її перетнула, за що абсолютно впевнено скажу заслуговую покарання.
+3

директор хабарник


Автор - Тарас
14.05.2014 10:30#4
прошу перевірити директора ДП Фарматрейд Пукаляка М.М. на факт привласнення майна колишнього заводу граніт, а також перевірити звідки взялися гроші на придбання нового mitsubishi pajero sport
+2

Порушення прав працівників на НПК"Галичина"


Автор - Тарас
07.05.2014 20:30#3
На дрогобицькому НПК "Галичина" відбуваються грубі порушення прав працівників, а саме:

1. уже другий рік поспіль не дають повної відпустки, а лише 15 днів (якщо хтось хоче взяти більше, то має пояснити (!) Барану Ігорю Федоровичу (начальник відділу управління персоналом) для чого йому потрібно більше днів. До-речі, решту днів відпустки також не дають.

2. під страхом звільнення з роботи не дозволяють виходити з Профспілки (голова Профспілки Івахів Богдан Михайлович направляє "на консультацію" до того ж таки Барана)

ПРОСИМО КОМПЕТЕНТНІ ОРГАНИ ВЖИТИ ЗАХОДИ ЩОДО ЗАХИСТУ ПРАВ ПРАЦІВНИКІВ.
+4

медицина


Автор - Анастасія
30.04.2014 07:45#2
В мене проxання до всіx людей xто читає це повідомлення. Не просто читайте а пишіть і відповідайте і разом ми подолаєм це. Це дійсно діє. Коли моя дитина в 2012 році йшла в садочок мені сказали що немає щеплення і не дають дозвіл на відвідування садочка, щеплення не зроблять бо нема вакцини,xоча в той час по всій Украіні вона була. Сказали що в мене нема вибору і я мушу або платити гроші або йти купувати вакцину в аптеці. Коли я xотіла домовитись по xорошому мені наxамили. Недовго думаючи я зателефонувала на гарячу лінію міноxорони. Через два дні щеплення отримала не тільки моя дитина але й всі діти нашого району. Коли я xотіла стати на облік в роддом мені розказали такі розцінки на прийом і на роди що я просто ..... плюнула і поіxала родити до мами в Луцьк. І величезне проxання до вагітниx жінок пишіть будь ласка прізвище імя посаду і віділення лікарні де в вас вимагають гроші за пологи. Такиx заxмарниx розцінок я не чула ніде по іншиx областяx. В той час коли я дала за своі пологи в Луцьку 50 доларів, і це чисто від щирого серця і через дуже xороше ставлення лікаря, в Дрогобичі вимагали по 1500-2000 грн. Коли моі знайомі в Луцьку давали по 200 грн. за кесареве, в Бориславі, Стрию Самборі, ставили таксу 4500-6000 тис грн. І після цього кесаревого ні одна ні друга не може виносити другу дитину. Шановні мамочки за що ви платите такі гроші, за те що вас роблять каліками???????????? Зараз ця такса досягає 9500-12000 грн.Це реальні суми. Перед тим як дати цю суму подумайте за що ви платите і що ви зможете придбати за ці кошти своім дітям. Молю не мовчіть і разом ми подолаєм корупцію в нашому місті.Це не є нормально і не повинно продовжуватись.
+7

Викладач бере гроші


Автор - Лілія
26.04.2014 17:12#1
Викладач в музучилищі ім. В.Барвінського Володимир Семенович Грабовський за екзамени, контрольні бере гроші і не малі!

Повідомити про факт корупції!


Защитный код


Оновити