Ви знаходитесь:Регіони»Львівська»Стрийський р-н»Стрий, місто
header.jpg

Стрий, місто

Детальніше в цій категорії: « Ярушичі, село

Корупційна діяльність населеного пункту!

0

Коропція в пологовому будинку


Автор - Назар
07.06.2014 10:44#3
В пологовому будинку в місті Стрий процвітає корупція!!! Пологи коштують 4200 грн цю сумму вимагав головний лікар, після пологів.
у більшості лікарів відношення не найкраще, але це стосується не всіх лікарів. Умови теж не найкращі.

P. S. Маю надію про те що у людей прокинеться совіть та людяність!
+1

Рука руку миє.


Автор - Олекса
05.05.2014 20:09#2
РЕПОСТ

Ім"я стриянина який опублікував це повідомлення, з етичних міркувань, розголошувати не буду.


Корупція проникла напевне вже всюди. Нещодавно бачився з рідними зі Стрия. Одна наша родичка одружилась і в відділі реєстрації актів цивільного стану, не так просто змінити прізвище. Начальник відділу Петришак Ірина Орестівна заспівала про те що зміна може тривати від пів року і до року. Але можна іншим чином це зробити. Треба заплатити 2000 грн і тоді за 2-3 тижні все зробиться. А так багато тому що і з міліцією треба поділитись. 1000 грн собі, а 1000 – майору міліції Качуру, він в свою чергу все «порішає», як то кажуть. І навіть вирішить проблеми з прискореною перевіркою громадян в свого шефа – Кулика Василя Зіновійовича. Ця схема була пророблена вже напевно роками. І все було б добре (для наших корупціонерів), якщо б у кабінеті панни Ірини цілий рік не велась прихована зйомка, і от у день отримання хабара пані Ірину Петришак і її дорого чоловіка (який теж напевно допомагав дерибанити ту тисячу) їх і затримали. Здається ніби все добре, хабарники затримані. Але затримали тільки подружжя Петришаків, а вельмишановного майора міліції Качура І.І. так і не затримали. Його шеф Кулик Василь теж продовжує свою злочинну діяльність. Виникає питання: Хто ж його покриває і доки цей хабарник та корупціонер буде на волі??? Чому ЗМІ не освітлюють цю історію??? Чи може міліція перекрила всю інформацію???
+3

Підприємець.


Автор - Владислав
04.05.2014 11:55#1
Не можливо встановити трохзонний лічильник споживання електроенергії.Потрібно пройти 100 кругів аду для установки.Хоча декларується все для підтримки підприємців.Взагалі повна апатія.І в мене і всюди.Хочу працювати по ночах,коли дешевше кіловатт.Так,як у усій Европі.Так попробуй постав?Треба його купити(дуже недешево,дуже!! !),запрогромува ти в Обленерго(чому?????),викликати за свої гроші інспектора(чому ????) і т . п.Для праці вночі мені ще потрібно створити належні умови для працівників.Інакше лякають перевірками.Короче,все для людей і повна безнадьога.

Повідомити про факт корупції!


Защитный код


Оновити