Ви знаходитесь:Регіони»Полтавська»Кременчуцький р-н»Кременчуг, місто
header.jpg

Кременчуг, місто

Детальніше в цій категорії: « Яремівка, село

Корупційна діяльність населеного пункту!

0

судья Нестеренко


Автор - Юлия
08.07.2016 04:28#12
В деле об алиментах на жену и ребенка, судья нестеренко неоднократно оказывал давление на истца и требовал написать заявление об остановке производства. После вынесенного решения уже почти два месяца не выдает исполнительный лист, мотивируя тем что решение "не втупило в силу". За это время ответчик уволился с работы. Семья ответчика неоднократно хвасталась тем, что все дела удачно решает с помощью взяток.
+1

корупція у 2-й міській лікарні


Автор - Юлия
04.06.2014 14:25#11
лікар Овдієнко вимагає хабара за надання групи інвалідності.
+5

Звонков


Автор - Аникоррупция
30.05.2014 06:10#10
еще товарисч Звонков - самый крутой ресоратор в Кременчуге: метрополь, липовый рай, первый гостинний двир и Бог его знает, что есче записано не его сыночке и жене (Медикал спа-студия). Куча шикарных авто и т.д. ... когда же будет достойное наказание...?
+5

Корупція в Крюківському суді


Автор - Володимир
30.05.2014 06:01#9
Судді Крюківського районного суду м. Кременчука, Зоріна Д.О., Якимець Т.Є., бездоказово штампують рішення на користь управляючей компанії - ТОВ "Добробит", порушуючи купу законів. Апеляційна інстанція їм допомагає. Навіть мер Кременчука визнав, публічно, ТОВ "Добробит", таким, що найбільше розкрадає кошти мешканців Кременчука.
+5

Внимание: Звонков -начальник налоговой - ПРЕСТУПНИК!!!


Автор - Віктор
30.05.2014 06:00#8
Кабінет Міністрів України
Антикорупційне бюро
01008 м. Київ вул. Грушевського 12/2

Генеральному Прокурору України
01011 м. Київ вул. Різницька 13/15

Міністру Внутрішніх справ України
01601 м. Київ
вул. Академіка Богомольця,10


Ми, підприємці міста Кременчука Полтавської області звертаємось до Вас притягнути до відповідальност і керівництво Кременчуцької державної податкової інспекції у Полтавській області та особисто начальника інспекції - Звонкова Андрія Олександрович, який майже знищив малий та середній бізнес в нашому регіоні.
Нам відомо, що на протязі 2012-2013 років співробітниками УМВС України в Полтавській обл. була підготовлена оперативна довідка про корупційні дії Звонкова А.О., та направлена керівництву МВС України, але належної реакції з боку МВС не було, так як перебування на посаді Звонкова А.О. опікувався особисто екс-міністр МВС Захарченко Ю.В.
При мовчазній згоді керівництва податкової адміністрації в Полтавській області Звонков А.О. особисто «кришував» фіктивні підприємства, та так звані «площадки» які займались «відмиванням» коштів в тому числі і державних, через злочинні схеми. Також великою статтею «доходів» Звонкова А.О. були так звані откати при відшкодуванні ПДВ підприємств міста та регіону.
За короткий проміжок часу Звонков А.О. в місті Кременчук купив 5 ресторанів а також іншу комерційну та приватну нерухомость. Незаконно, через неправомірні схеми привласнив мисливські угіддя (понад 100 га) в Глобинському районі Полтавської області.
В період 2011-2013 років у Звонкова А.О. було викрадено два престижних автомобіля-позашляховика (Лексус та Тойота), так він «на зло» всим купив ще три дорогих іномарки. Загальна вартість автомобілів, які купив Звонков О.А. в період з 2010р по 2013 р. більш ніж 500000 тис. дол. США.
Розмах корупції в Кременчуцькій ОДПІ під керівництвом Звонкова А.О. вражає своїм цинізмом та безкорисністю. В нашому місті працюють тільки ті підприємці, які можуть «домовитись» з керівництвом податкової інспекції. А ті хто був не згоден, такі підприємства були знищені шляхом незаконного скасування свідоцтва платника ПДВ, та податкових перевірок, результатом яких були «космічні» за розмірами штрафи які визначав особисто Звонков А.О., та як наслідок банкрутство цих підприємств.
Просимо дати належну правову оцінку, та притягнути до відповідальност і корупціонера та хабарника Звонкова А.О., а також інших керівників Кременчуцької ОДПІ, які виконували незаконні вказівки Звонкова А.О.
Особисто Звонков А.О. – це велика ганьба для нашого міста та податкової служби України.


Координатор від імені підприємців м. Кременчука:
Віктор Бугайчук
+5

налоговая


Автор - Кременчужанин
23.05.2014 08:54#7
ничего лишнего говорить не буду.
все знают Кременчугскую налоговую и ее начальницкий состав.
Почему ничего не предпринимается ?
+6

Судья Середа - взяточник


Автор - Сергей
12.05.2014 10:18#6
Судья Середа вынес неправомерное решение за взятку 2500 долларов. Из-за него семья с малолетним ребенком едва не оказалась на улице. Его решение, слава Богу, отменил верховный суд. За решения в рамках закона он также вымогает деньги. Где справедливая люстрация? Или она не для всех? Что-то будут предпринимать? Или мы зря сюда пишем
+3

Корупція в автозаводському суді


Автор - Олег
04.05.2014 14:37#5
Суддя Автозаводського райсуду м. Кременчука Полтавської області Зємцов В.В. приймає судові Рішення від імені народу України так як йому особисто подобається. Нормами права та законами України - не керується.В його очах лише гроші. Отримавши їх. Приймає Рішення в користь сторони давшої йому хабар. Геть таких суддів !!!
+1

Корупція в судовій владі України


Автор - Игорь
04.05.2014 04:23#4
ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ
Рожок Ігоря Леонідовича.
Проживаю: 07343 Київська область,
Вишгородський район, с.Воропаїв,
Садове товариство «Авіатор»
вул..Деснянська буд.№66,
тел 0673290977.

ЗАЯВА ПРО СКОЄННЯ ЗЛОЧИНУ.
Склалося так, що моє подружнє життя з моєю дружиною не склалося.
За час спільного життя було придбано чимало нерухомого та рухомого майна більша частина цього нерухомого майна була зареєстрована на ім”я моєї колишньої дружини.
Спроби поділити це майно в добровільному порядку не принесли бажаного результату.
Єдиним законним виходом із ситуації , що склалася було звернення до суду з позовом про поділ спільного сумісного майна подружжя.
У 2009 році в провадження Вишгородського районного суду Київської області надійшов позов про поділ майна подружжя від мене та позов про поділ майна подружжя від моєї дружини.
В своєму позові, я, як законослухняна людина та порядний чоловік просив суд провести поділ майна подружжя виключно в рівних частинах – цей принцип я запропонував і стосовно нерухомого майна і стосовно рухомого.
Предметна та якісна складові нашого спільного майна дозволяли в повній мірі дотриматись принципу рівності часток подружжя при поділі цього майна.
Справа розглядалася Вишгородським судом Київської області достатньо тривалий час – були вислухані сторони у справі, свідки, проведені експертизи.
Слід зауважити, що в останній редакції своїх позовних вимог моя колишня дружина просила суд виділити мені майже все рухоме майно( меблі, побутову техніку та таке інше), а в свою власність вона бажала отримати майже все нерухоме майно. Я, в свою чергу, зазначив та відповідним чином мотивував своє прохання про виділ мені у власність чітко визначених об”єктів нерухомого майна, які складали рівно половину від всього нерухомого майна.
Розуміючи, що позовні вимоги моєї колишньої дружини вочевидь не відповідають вимогам закону я мав всі законі підстави вважати, що рішення суду першої інстанції буде відповідати всім вимогам діючого законодавства – все нерухоме та рухоме майно буде поділено між нами в рівних частинах – як і було вказано в моїй позовній заяві.
18.05.2012 року Вишгородським районним судом Київської області, суддя Божок Світлана Костянтинівна, було ухвалено рішення, справа №2-16/2012, про поділ нашого майна у такій спосіб, що не має нічого спільного з вимогами законодавства та навіть зі здоровим глуздом. За рішенням суду мені було виділено те нерухоме майно про виділ якого я не висував позовних вимог. При цьому слід звернути увагу, що моя колишня дружина просила їй виділити майже все нерухоме майно, тобто для неї не було ніякої різниці які саме об”єкти нерухомого майна вона отримує – вона бажала отримати все.
Це рішення Вишгородського районного суду Київської області мене дуже здивувало та я не міг зрозуміти з яких підстав суд ухвалив таке рішення.
Через декілька днів, ще не отримавши повного тексту рішення, я із мережі Інтернет дізнався http://www.vkksu.gov.ua/ua/news/news11062013/ (http://judges.org.ua/dig2985.htm), http://sud.ua/news/2012/09/25/43016-vkks-otstranila-ot-dolzhnosti-vzyatochnitsy, що правоохоронними органами за підозрою в отриманні хабара в особливо великому розмірі були затримані судді Вишгородського районного суду Київської області. Крім того, в повідомленні про ці події зазначалося, що судді підозрюються в отриманні хабара за винесення рішення в цивільній справі про поділ майна подружжя. На сьогоднішний день в Оболонському суді м. Києва слухається кримінальна справа по звинуваченню судді Вишгородського суду БОЖОК. С.К. в отриманні ХАБАРА в особливо великих розмірах.
Головуюча по справі суддя Жежера О.В. Державний обвинувач просив для підсудної 8 років позбавлення волі. На сьогодні є Рішення Оболонского суду м. Києва про невиновність БОЖОК. С.К. ПРОФЕСІЙНА ЕТИКА!
ТОБТО В ЦІЙ КРАЇНІ НІЧОГО НЕ ЗМІНИЛОСЯ!
Намагаючись отримати у встановлений законодавством п”ятиденний термін повний текст рішення від 18.05.2012 року я дізнався, що мою справу вилучено прокуратурою та зробив висновок, що суддів Вишгородського районного суду затримано саме за отримання хабара по моїй справі. Крім того, мені стало зрозуміло, що підозрюються судді в отриманні хабара від моєї колишньої дружини.
Тоді мені стало зрозуміло, чому суд прийняв таке незаконне рішення.
Скориставшись своїм законним правом на оскарження цього незаконного рішення я подав апеляційну скаргу до Апеляційного суду Київської області, сподіваючись, що інші судді розглянуть справу та ухвалять законне та обгрунтоване рішення. Проте, суд апеляційної інстанції, головуюча Суханова Е.М, судді Іванова І.В, Коцюрба О.П, справа № 22 ц-4159/12 частково скасував рішення суду першої інстанції та здійснив поділ в рівних частинах тільки нашої квартири, яка була придбана під час шлюбу. Стосовно порядку розподілу іншої, більш значної частини нерухомого майна, суд апеляційної інстанції залишив рішення Вишгородського районного суду без змін.
Знову ж таки, я оскаржив вищевказані рішення до Вищого спеціалізованог о суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ, сподіваючись, що суд касаційної інстанції у складі Головуючого Макарчика М.А., суддів Мазур Л.М., МаляренкаА.В., Нагорняка В.А., Юровської Г.В, прийме до уваги всі суттєві обставини моєї справи за №6-53160св12 та ухвалить законне рішення про направлення справи на новий судовий розгляд до суду апеляційної інстанції.
Але, сподівався я марно – суд касаційної інстанції взагалі залишив в силі рішення суду першої інстанції в повному обсязі – рішення яке було, як я розумію, прийняте за хабар.
Також я звертався до Вищого спеціалізованог о суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ, з проханням допустити мою справу до розгляду Верховним Судом УКРАЇНИ, але мені ВІДМОВИЛИ. Справа №6-30676зп13
Переглядаючи офіційний сайт ВККС, я дізнався, що суддя, яка розглядала мою справу відсторонена від посади судді в зв”язку з притягненням її до кримінальної відповідальност і.
Я не маю права та не хочу нікого обвинувачувати, але наслідки розгляду моєї справи дозволяє мені зробити висновок, що положення закону, порядність суддів, які повинні керуватися в своїй діяльності виключно нормами закону, а не корисною прихильністю до однієї із сторін у справі, не завжди знаходять належне застосування у судовій практиці судів України.
На жаль, рішення Вишгородського районного суду, суддя Божок Світлана Костянтинівна, справа №2-16/2012 вступило в ЗАКОННУ СИЛУ! І я вимушений його виконувати.
Прошу Вас призначити перевірку за цим фактом, та повідомити мене про її результати.
Додатки:
1. Рішення Вишгородського районного суду Київської області, від 18.05.2012 року суддя Божок Світлана Костянтинівна, , справа №2-16/2012.
2. Рішення Київського апеляційного суду, головуюча Суханова Е.М, судді Іванова І.В, Коцюрба О.П, справа № 22 ц-4159/12
3.Ухвала Вищого спеціалізованог о суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ, у складі Головуючого Макарчика М.А., суддів Мазур Л.М., МаляренкаА.В., Нагорняка В.А., Юровської Г.В, справа №6-53160св12
4.Ухвала Вищого спеціалізованог о суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ Справа №6-30676зп13 від14 жовтня 2013 року
ДОДАТКИ ПЕРЕШЛЮ, ЯКЩО ВАС ЗАЦІКАВИТЬ ЦЯ ІНФОРМАЦІЯ

З повагою Рожок І.Л.
+5

Коррупция в суде


Автор - Валерий Гонтарь
03.05.2014 21:04#3
В Автозаводском суде продолжают вымогать взятки за "решение вопроса". На судей Середу, Земцова и Нестеренко люстрация не подействовала. Прошу откликнуться граждан, пострадавших от действий вышеупомянутых "служителей Фемиды"

Повідомити про факт корупції!


Защитный код


Оновити