Ви знаходитесь:Регіони»Рівненська»Дубенський р-н»Дубно, місто
header.jpg

Дубно, місто

Детальніше в цій категорії: « Ясенівка, село

Корупційна діяльність населеного пункту!

0

Міграційна служба.БЕЗВІЗ


Автор - Сергій
08.08.2017 03:05#5
Хоча й Україна отримала безвізовий режим з Євросоюзом, проте виготовити паспорт з чіпом для виїзду не така легка задача.
Я простояв в черзі з 12 до 16(не так вже й довго як сам зрозумів, проте) і мені сказала працівник міграційної служби що в них на дверях приклеєне бумажка з інформацією про прийом громадян до 16 год, хоч розпорядок роботи офіційний до 18. щоб ви розуміли це просто на принтері самі працівники надрукували такий папірець для штучного створення черг і шоб "рішати" з нии для подачі документів. На моїх очах неодноразово до них заходилив кабінет з пакетами, більшвсть по обрисах яких видно шо там коньячок і канфети, а там де є продукти то хтось і неодмінно гроші периносить. Так ячк я в деякій мірі займаюсь самоосвітою в області права я знав що працівник міграційної служби зобовязаний в мене прийняти документи причому навіть до 17.55.
Працівник мені не відмовляв в подачі документів(бо закономйому це заборонено), але неодноразово казала шо в неї робота з людьми до 16 і щоб я йшов подавати документи до начальника служби пана Гаврилюка. що мене також здивувало, бо наскільки мені відомо він допомагає людям за винагороду з бюрократичними запитаннями. Після чого я повідомив в екстрену службу зіскаргоюпо телефону і аж тільки тоді Гаврилюк мене прийняв у кабінеті. Неодноразово позволяв себе вести не як держ працівник а як "оборотєнь", то казати шо я маю війти в іхнє положення то заявляти що якби він не був держслужбовцем то він би мені розказав як треба жити, що в нього син старший за мене, а в кінці нашої бесіди ще й заявив двояко типу "нічого страшного, ви ще прийдете отримувати закордонний паспорт", якби натякаючи на затягування з моїми документами.
Всетаки я подав всі документи тапройшов всі процидури. Але лише завдяки тому що хоча б трохи знаю законодавство. Так що вивчайте юридичну справу навіть через інтернет і не будьте рабами.
+2

ВХПТУ (ПТУ) вимагає з кожного здачу благодійних внесків під погрозами виключення


Автор - Gekko
31.05.2014 01:33#4
В сумі від 300 до 1400 грн в залежності від професії.
+4

Дубенське МРЕО вимагає хабар


Автор - Водій
27.05.2014 12:55#3
В Дубенському МРЕО щоб поставити на облік машину потрібно дати хабар в розмірі 300 грн. якщо недасиш то втепе копія погано читається, документи нерівно складені і так далі, і прицьому отримаїш тимчасовий техпаспорт. А збоку ходять (РІШАЛИ) якім все проходить без черги. Вони приходять розпихають чергу біля вікна простих людей і здають свої документи, а твої відкладають в сторону! Для того щоб отримати постійний технічний паспорт автомобіля встановленого зразка потрібно заплатити 200 USD!!!за те щоб тобі видали пластик за який ти маєш потім піти офіційно заплатити ще вкасу! Якщо запитати простого пересічного автолюбителя з нашої області тай напевно й сусідніх областей: Чи ви знаєте про Дубенське МРЕО? Відповідь прозвучить: Туди краще нейти якщо ти нікого там незнаїш!!!
Складається таке враження що це держава в державі, там свої закони. НІДЕ НЕМАЄ ТАКОГО ХАБАРНЕЦТВА ЯК В ДУБЕНСЬКОМУ МРЕО!!!!
0

Корупційна діяльність населеного пункту!


Автор - Gekko
19.05.2014 11:54#2
Дитячий садок №6 керівник вимагає 300 у.о за догляд за дитиною.
+5

Працюють ігрові автомати,міліці ї байдуже в долях ! Прошу уваги !


Автор - Gekko
13.05.2014 10:48#1
Працюють підпільно ігрові автомати, міліція робить вигляд що не знає.

Повідомити про факт корупції!


Защитный код


Оновити