Ви знаходитесь:Регіони»Хмельницька»Хмельницький р-н»Хмельницький, місто
header.jpg

Хмельницький, місто

Детальніше в цій категорії: « Шумівці, село

Корупційна діяльність населеного пункту!

0

Hello google


Автор - sergeyigorev
05.10.2019 10:37#18
Hello google
0

Создаю копии сайтов от 500 рублей за лендинг


Автор - NeooGah
22.09.2019 00:33#17
Здесь вы можете заказать копию любого сайта под ключ, недорого и качественно, при этом не тратя свое время на различные программы и фриланс-сервисы.

Клонированию подлежат сайты как на конструкторах, так и на движках:
- Tilda (Тильда)
- Wix (Викс)
- Joomla (Джумла)
- Wordpress (Вордпресс)
- Bitrix (Битрикс)
и т.д.
телефон 8-996-725-20-75 звоните пишите viber watsapp
Копируются не только одностраничные сайты на подобии Landing Page, но и многостраничные . Создается полная копия сайта и настраиваются формы для отправки заявок и сообщений. Кроме того, подключается админка (админ панель), позволяющая редактировать код сайта, изменять текст, загружать изображения и документы.

Здесь вы получите весь комплекс услуг по копированию, разработке и продвижению сайта в Яндексе и Google.

Хотите узнать сколько стоит сделать копию сайта?
напишите нам
8-996-725-20-75 звоните пишите viber watsapp
0

Создаю копии сайтов от 500 рублей за лендинг


Автор - NeooGah
20.09.2019 19:36#16
Здесь вы можете заказать копию любого сайта под ключ, недорого и качественно, при этом не тратя свое время на различные программы и фриланс-сервисы.

Клонированию подлежат сайты как на конструкторах, так и на движках:
- Tilda (Тильда)
- Wix (Викс)
- Joomla (Джумла)
- Wordpress (Вордпресс)
- Bitrix (Битрикс)
и т.д.
телефон 8-996-725-20-75 звоните пишите viber watsapp
Копируются не только одностраничные сайты на подобии Landing Page, но и многостраничные . Создается полная копия сайта и настраиваются формы для отправки заявок и сообщений. Кроме того, подключается админка (админ панель), позволяющая редактировать код сайта, изменять текст, загружать изображения и документы.

Здесь вы получите весь комплекс услуг по копированию, разработке и продвижению сайта в Яндексе и Google.

Хотите узнать сколько стоит сделать копию сайта?
напишите нам
8-996-725-20-75 звоните пишите viber watsapp
+1

Хабарщик Смаль!!!


Автор - Рома
26.06.2014 17:59#15
місто Городок Хмельницька обл. воєнком Смаль лякає що відправить в Донець!!! і бере взятку 1200$ два товариша моїх дали ці гоші((((
+5

Хабарі у культурі


Автор - Небайдужі працівники
10.06.2014 21:43#14
Начальник управління культури Хмельницької міської ради Альбін Тарчевський вимагає хабарі за посади у закладах культури міста. Поводить себе нахабно,неадекв атно,принижує підлеглих. До того ж кошти, які держава виділяє на ремонт, ніколи не доходять до закладів культури - все осідає в управлінні і доволиться купувати необхідне зі своїх мізерних зарплат. Чому досі не відбулась люстрація цього посадовця???? Куди дивиться міська влада в особі Сергія Мельника, який належить до БЮТ. Невже слід написати Юлії Тимошенко листа, щоб вона вплинула хоч якось на ситуацію.
+4

Нотаріат


Автор - Людмила Павлівна
10.06.2014 19:25#13
Оксанюк Оксана А.,нотаріус,вимаг ає хабарі за видачу спадщини,у розмірі 5 тис. Грн., у хамскій формі.У мене немає таких коштів.
+2

Ігрові автомати


Автор - Віталій
07.06.2014 12:13#12
В районі залізничного вокзалу працює як мінімум 2 заклади з ігровими автоматами під вивіскою "Миттєві лотереї". Можна переконатись проходячи повз, навіть серед білого дня - двері відкриті. Впевнений таких закладів у місті досить багато. Їхня діяльність, на мою думку, обумовлена корупцією.
+8

Міський роддом


Автор - и........
06.06.2014 22:56#11
Навіть після перевірок антикорупційним комітетом все одно продовжують брати кошти за УЗІ. Аналіз на АЧТЧ вже геть перестали безкоштовно робити. а направляють у платний центр Салюс (що на першому поверсі роддому). Лікар Паюк туда постійно направляє.
+7

Паспортний стіл


Автор - Настя
06.06.2014 07:31#10
В паспортному столі вам в умовах "великоі черги" без жодних пояснень дають бланк заяви на додаткові інформаційні послуги, а потім без усяких пояснень пишуть на малесенькому паперці дві суми 18 грн. і 60 грн. і кажуть "ідіть в такий-то банк, там все знають". В результаті ви замість 18 грн. за вклеювання фото дітей в закордонний паспорт заплатили "добровільно" на 60 грн. більше. Майдан майданом, а нас як і раніше "бреют как лохов".
+13

Корупція у Хмельницькій обласній лікарні. Алергологія лікар Чорнобривий П.М.


Автор - Вікторія
20.05.2014 19:33#9
Звернення до українських телеканалів.

Доброго дня, я мешканка м. Хмельницький. 19 травня 2014 року звернулась у Хмельницьку обласну лікарню у відділення алергології, маючи гостру потребу висококваліфіко ваної медичної допомоги. Прийшовши на прийом до завідуючого відділенням алергологїї, пан Чорнобривий Павло Миколайович ( так його звати) мене вислухав і сказав на кшталт « -давай зробимо так, ти спочатку дай мені трохи грошей, трохи в аптеку трохи на крапельниці, тай будемо вирішувати як саме тебе лікувати, тому що проблема досить серйозна». Чесно кажучи я трохи неправильно зрозуміла що він мав на увазі, та за його вимогою поклала на стіл 100 грн. думаючи що за ці гроші мені мають робити додаткові медичні послуги які є платні. Я купила медикаменти які він прописав і знову прийшла до нього, він покликав медичну сестру Кулик Наталію і сказав, що мені необхідно поставити крапельницю, на що Наталка відповіла: « -В залежності від того як мене дівчина попросить так я буду йти робити». Сприйнявши це звичайно за жарт я після крапельниці, щиро подякувала словами і пішла додому.
Прийшовши наступного дня (20.05.14) у відділення алергології, щоб показати результати аналізів лікареві і отримати призначене лікування, перше що я почула від « поважного лікаря» Павла Миколайовича: «- Ти хоть розумієш, як вчора ти себе повела? Ти чому не залишила за крапельницю медсестрі 20 грн.? вона тепер не хоче тебе брати, і тобі нікому більше в нашому відділені за твоє хамство ставити крапельниці, я її ледве впросив щоб вона не відмовлялась тобі допомагати, та мені довелось зі свого карману їй віддати 20 грн., тому зараз поверни мені ці гроші, і зараз йди і їй ще дай». Я віддала йому так званий борг подумавши може справді крапельниці платні, я розгубилась якщо чесно. Пізніше запитала, а чому в державній обласній лікарні і вам треба платити і медичній сестрі, на що почула типу в медсестри заробітна плата 1200 грн. лише тому вона зобов’язана брати гроші.
Я віддала медикаменти медсестрі і пройшла чекати на крапельницю, 25 хвилин я чекала поки Наталка (медсестра) розкаже своїм співробітницям свою політичну позицію на виборах, своє відношення до пана Порошенка та інших політиків, в мене була надто нагальна потреба, моє самопочуття було дуже поганим і я маючи мало сил підійшла запитати чи все ж таки мені буде поставлена крапельниця на що молоденька медсетстричка по хамськи відповіла « -ти чому тут стала, я нікуди не спішу, в мене цілий робочий день в запасі, коли вважатиму за потрібне, тоді поставлю тобі ліки, йди лягай на свою кушетку». В результаті, завідувач відділенням мені сказав якщо мене щось не влаштовує щоб я йшла геть з його відділення.
Я пішла до пані Н. – начальника над трьома відділеннями в тому числі і алергології (не знаю її посаду, не розуміюся але зрозуміла, що вона має керівну посаду над паном Чорнобривим П.М). Вона мені повідомила дуже дивну новину, що такий «бардак» в алергології вже навіть не 5-й рік і що пан завідувач не боїться нікого і нічого, через начебто дружбу з головним лікарем (інформація не перевірена), її наказів він також не виконує, головний лікар на письмові заяви – скарги не реагує, на все чомусь закриваються очі. Пояснила і те, що я взагалі не мала права до них йти і вони не мали права мене приймати, так як амбулаторного лікування при обласній алергології не існує, та що крапельницю медсестра не мала жодного права ані морального ані медичного, мені ставити, тобто з моєї сторони також є порушення. Але я як громадянин України, як пацієнт з вулиці розумію це питання так, якщо я прийшла і мене приймають, дають мені офіційні заключення лікаря, направлення на аналізи та виписують рецепти я маю право отримувати лікування і мені в голову не могло прийти, що вони не мають права мене лікувати, мені не було принциповим прізвище чи посада лікаря, мені важлива була дуже оперативна та кваліфікована допомога.
Також пані Н.повідомила, що не так давно жінка похилого віку до неї ж зверталась зі скаргою, що в алергології вимагають гроші і писала скаргу Головному лікареві, в черговий раз це було проігновано а в медичному заключені жінки було написано лікарями, що жінка має психічне порушення, а отже сприймати серйозно її ніхто не став. Таких випадків в нашій алергології тисячами, вхід до лікаря 100 грн. а медсестричка Кулик Наталка гонорово жаліється лікареві, що її образили не давши 20 грн. за безкоштовну процедуру.
Чому я не зорієнтувалась в перший же день, коли лікар перш ніж почав щось робити попросив поставити 100 грн. на стіл, тому що розгубилась. Почувала себе досить погано, мала високу температуру та зуд по всьому тілу, готова була на все, аби тільки мені терміново допомогли.

Промовчало вже досить багато людей, і ще більше постраждало від «бізнесменів» в обласній Хмельницькій алергології. Мені 24 роки я хочу жити в новій Україні, в мені достатньо сил щоб допомогти хоча б на мізер цю ситуацію змінити. Я не маю особистих неприязних стосунків з паном Чорнобривим П.М. та Кулик Наталею, але хочу щоб на моєму неприємному досвіді задумались усі лікарі, особливо нашої Хмельницької обласної лікарні, та пацієнти які тихо схиливши голову дістають із своїх гаманців тяжко зароблені кошти, не отримавши навіть припущення з приводу їхнього діагнозу в держаній лікарні яка пропонує безкоштовну медицину і з бюджету платить лікарям заробітну плату за їхню роботу.

Я готова співпрацювати з журналістами, номер за яким зі мною можна зв’язатись: 097 54 777 39 Вікторія.

Повідомити про факт корупції!


Защитный код


Оновити