Ви знаходитесь:Регіони»Херсонська»Чаплинський р-н»Чаплинка, смт
header.jpg

Чаплинка, смт

Детальніше в цій категорії: « Хрестівка, село Червона поляна, село »

Корупційна діяльність населеного пункту!

0

Чаплинський осередок хабарників


Автор - Євген
31.05.2014 08:45#1
Якщо чесно,то я не вірю,що цей лист щось змінить,але це ще одна можливість "прославити" наших чиновників.Масштаби корупції в невеликому смт просто вражають і з зміною влади вони не зменшились.Головні і незмінні(на протязі багатьох років) корупціонери: Поляков Є.С та Бериславський В.М. займаючи ключові посади в районі,за підтримки поплічників масштабу поменше(Лєпский С.І.,Кулик О.Є.) всіляко збагачуються,за наш рахунок.Хабарі,відчужен ня собі державного майна,продані "потрібним" людям тендери,незакон ні звільнення,неви конання рішень судів- це лише мізерна частина їхніх "подвигів".
Люди в районі це бачать,але нічого зробити не можуть,бо бояться втратити той мізер фінансів,можлив остей,роботи, що в них ще залишаються.Мій батько один з небагатьох,хто зважився піти проти них,за це вже більше двох років сидить без роботи, і хоч повигравав всі суди про те,що це звільнення незаконне,ніхто навіть не думає їх виконувати ці рішення.
Вірні поплічники клану Януковичів, які залишились В Києві і в Херсоні,кришуют ь поплічників рангом поменше,так звана "кругова порука" в усій красі))).
Ця картина типова для нашої країни, але люди хочуть змін,люди готові до змін.Коли ж вони відбудуться?...

Повідомити про факт корупції!


Защитный код


Оновити