Ви знаходитесь:Регіони»Тернопільська»Борщівський р-н»Гермаківка, село
header.jpg

Гермаківка, село

Детальніше в цій категорії: « Вовківці, село Глибочок, село »

Корупційна діяльність населеного пункту!

+1

habaram.net


Автор - Володимир
26.06.2014 06:54#2
Прокурорська банда як спрут на шиї простого люду. За дрібниці викрутять шию а самі крадуть і ростуть до високих чиновників. Майдан і шини
+2

Тернопільський прокурор кришує незаконний видобуток надр


Автор - Петро Катіон
26.06.2014 04:53#1
У селі Гермаківка Борщівського району серед чудової природи видобуває і коркує цілющу мінеральну воду «Новозбручанськ у» підприємство «Сові». Ще роблять напитки для дітей «Буратіно», «Содову», «Тархун», «Дюшес».
Працює фірма давно, проте дозволу на спеціальне водокористуванн я немає. Минулого року вийшов з ладу насос, що забезпечував забір води. Почали брати воду прямо з колодязів місцевих жителів. Зрозуміло, що про елементарні санітарні норми мова не йде. Якість води ніхто не контролює.
У чому справа? Чому ніхто не звертає увагу на цей безпрєдєл? Причина проста. Син директора цього підприємства Володимир Соколишин, «незважаючи на свій молодий вік, вже сім років працює в органах прокуратури». Спочатку він працював помічником прокурора Теребовлянськог о району, пізніше помічником прокурора Тернопільської міжрайонної природоохоронно ї прокуратури, а також прокурором Тернопільської міжрайонної природоохоронно ї прокуратури. З червня 2014 року – на посаді керівника прокуратури Тернопільського району. Бачимо, що природу «охороняти» він навчився.
При призначенні на посаду прокурора Тернопільського району Володимир Соколишин запевнив, що усі свої сили він направить на повернення довіри громадськості до системи державної влади. Мабуть, ці слова зараз звучать дуже смішно. Потрібно було Володимиру Соколишину спробувати себе в якості сатирика або клоуна. Та, якщо видобуваєш незаконно воду та заробляєш на здоров’ї дітей, - син обов’язково має стати прокурором, щоб потім «кришувати» цей же незаконний бізнес.

Повідомити про факт корупції!


Защитный код


Оновити