Ви знаходитесь:Регіони»Тернопільська»Тернопіль, місто»Тернопіль, місто
header.jpg

Тернопіль, місто

Корупційна діяльність населеного пункту!

0

Заробіток міліціонерів


Автор - Читач
29.06.2014 20:00#27
Тернопільські міліціонери заробляють на піратських Windows та порнографії?
29 червня, 2014

У тернопільській міліції існує елітний підрозділ по боротьбі з кіберзлочинніст ю. Хлопців там близько десяти, зате гроші для начальства збирають не менше даїшників.

Пише сайт habaram.net

Наїзд на любу структуру за використання неліцензійного програмного забезпечення і 2000-4000 тисячі гривень в кишені. При нагоді міліціонерам стають пусті бланки приписів на перевірку, котрі не мають жодної юридичної сили. Звинувачення завжди одне – порушення авторських прав (ст.176 КК України). Мало хто в Тернополі знає, що відповідальніст ь наступає лише за факту використання не менше трьох неліцензійних копій операційної системи Windows. Саме на слабкій юридичній і технічній підготовці тернопільських бізнесменів і виїжджають доблесні міліціонери. Деколи апетити правоохоронців зашкалюють. Ось, для прикладу, минулого року в одного підприємця просили аж 12 тисяч гривень «для закупівлі бігової доріжки додому для шефа».

Зі слів одного з керівників тернопільської міліційної еліти, Ігоря Петровича Лесятинського, в їхньому відділі 11 ПЕОМ і на жодному немає ліцензійного програмного забезпечення. Проте, це не заважає «на високому рівні» виконувати грошову рознарядку для шефа.

Вже, приблизно, більше року наші тернопільські «кібертроніки» використовують для власного збагачення ще одну «схемку». За даними незалежних експертів, більше половини українців на своїх сторінках в соціальних мережах зберігають інформацію, що, в тій чи іншій мірі, підпадає під заборону в адміністративно чи кримінально караному порядку. Міліціонери по-ночах, на шкоду власному здоров’ю, виявляють таких «зловмисників», проводять їх «відбір» на предмет «платоспроможно сті» і роблять «наїзд». У фаворі – порнографічні матеріали.
+2

Тернопільська міліція непогано підзаробляє


Автор - Петро Галасливий
29.06.2014 10:46#26
У тернопільській міліції існує елітний підрозділ по боротьбі з кіберзлочинніст ю. Хлопців там близько десяти, зате бабло для начальства косять не менше даїшників. Наїзд на любу структуру за використання неліцензійного програмного забезпечення і 2000-4000 тисячі гривень в кишені. При нагоді міліціонерам стають пусті бланки приписів на перевірку, котрі не мають жодної юридичної сили. Звинувачення завжди одне – порушення авторських прав (ст.176 КК України). Мало хто в Тернополі знає, що відповідальніст ь наступає лише за факту використання не менше трьох неліцензійних копій операційної системи Windows. Саме на слабкій юридичній і технічній підготовці тернопільських бізнесменів і виїжджають доблесні міліціонери. Деколи апетити правоохоронців зашкалюють. Ось, для прикладу, минулого року в одного підприємця просили аж 12 тисяч гривень «для закупівлі бігової доріжки додому для шефа».
Зі слів одного з керівників тернопільської міліційної еліти, Ігоря Петровича Лесятинського, в їхньому відділі 11 ПЕОМ і на жодному немає ліцензійного програмного забезпечення. Проте, це не заважає «на високому рівні» виконувати грошову рознарядку для шефа.
Вже, приблизно, більше року наші тернопільські «кібертроніки» використовують для власного збагачення ще одну «схемку». За даними незалежних експертів, більше половини українців на своїх сторінках в соціальних мережах зберігають інформацію, що, в тій чи іншій мірі, підпадає під заборону в адміністративно чи кримінально караному порядку. Міліціонери по-ночах, на шкоду власному здоров’ю, виявляють таких «зловмисників», проводять їх «відбір» на предмет «платоспроможно сті» і роблять «наїзд». У фаворі – порнографічні матеріали. Міліціонери поєднують корисне з цікавим. У результаті, вже є гроші і на бігову доріжку шефу і собі на пиво…
+3

У тернопільській податковій звільняють за принциповість проти корупції


Автор - Дмитро Голосій
29.06.2014 10:42#25
Можете собі уявити, щоб в будь-якій цивілізованій країні держслужбовця звільнили з роботи за те, що він допоміг викрити злочинців? У Тернополі це – реально існуюча практика.
Недавно податківець Іван Магера вподобав собі в Інтренеті одну порномодель і виклав її собі на «стіну» в соцмережі «ВКонтакте». Цим займається, практично, кожен психічно здоровий українець, інші «вподобають» хіба малолітніх і своєї статі. Доблесні тернопільські міліціонери виявили це неподобство і, традиційно, вирішили підзаробити. Соціальний статус об’єкта (робота в податковій) обіцяв непоганий заробіток.
Типова реєстрація кримінального провадження за частиною 2 статті 301 КК України за фактом розповсюдження порноматеріалів і традиційний «наїзд» на суму в «три друга» (для тернополян ці слова мають бути відомими – на мові міліціонерів «друг» – одна сотня американських доларів). «Наїзд» робив слідчий Бережанського РВ УМВСУ Віктор Горохівський. Правоохоронець в такий спосіб збирав на хабар за посаду заступника начальника райвідділу по слідству. Міліціонер пояснював, що 100 «баксів» повинен віддати прокурору Бережанського району за закриття справи. Складається враження, що в нас ні Майдану ні пов’язаних з ним жертв як не було. Все відбулося так, як минулого року щодо військовослужбо вця бережанського полку матеріального забезпечення, - заплатив 1000 доларів США за таке ж «розповсюдження порнографії».
І.Магера, будучи за характером і вихованням прибічником постулатів, виголошених на Майдані, звернувся до СБУ із відповідною заявою про вимагання в нього хабара. Подальші події відомі пересічному тернополянину – хабарника затримали.
Але, саме цікаве в цій історії почалося пізніше. Міліціонер «по духу», керівник тернопільських податківців Євген Воробець вирішив викорінити факти «злиття своїх». Івана Магеру незаконно було звільнено з органів податкової. Привід – «не повідомлення керівництва про факт відкриття кримінального провадження щодо себе». Читачі повинні знати, що саме кримінальне провадження було відкрите за фактом і підозри у вчиненні злочину І.Магері оголошено не було. Чим він мав здогадуватися про кримінал щодо себе?
Головне питання – яке мав право Євген Воробець звільняти свого підлеглого за повідомлення ним про злочин?
+1

Корупція в ТДМУ


Автор - Chery
27.06.2014 22:30#24
Про це знають всі студенти, тому скажу коротко - за здачу екзамену випускники останнього курсу змушені були давати хабарі. Інакше оцінки занижували, а бо ж студент міг "не здати" екзамен. Є декілька конкретних показових прикладів, де випускникам, які провчилися 6 років на пятірки, через те, що вони не дали хабар, поставили 4 ! Окрім хабарів, викладацький склад прославився "комувством" , так як за досить велику частину студентів "домовлялися" їх родичі, які працюють в медицині або ж мають там знайомих. Ставка за здачу екзамену йшла від 150 доларів, що я вважаю корупцією в особли великому розмірі, тим баче це все здійснюється групою осіб. Відкрито зняти відео чи записати розмову, або ж комусь пожалітися, ми студенти змоги не маємо. Так як у нас подальше життя та карєра залишаться звязаною з нашим вузом. Вважаю що СБУ має взяти "за яйця" кожного викладача який був присутній на екзаменах!
+2

Тернопільський чиновник придбав бюджетне авто


Автор - Володимир
26.06.2014 07:02#23
Як чиновник з зарплатою в пару тисяч гривень може купити собі таке авто. Де правоохороні органи. Чому до цього часу цей регіоналівський прихвостень Олійник ще на посаді. Де любстрація? Ще скільки часу будуть тривати побори з будівельників за 1 кв.м. Прошу сайт надіслати свою статю в прокуратуру.
+3

У тернопільській лікарні проводять досліди над пацієнтами


Автор - Дмитро Шаблій
24.06.2014 04:18#22
В окремих відділеннях Тернопільської обласної університетсько ї лікарні, з відома адміністрації, проводиться апробація лікарських препаратів іноземних фармацевтичних компаній. Ці лікарства не сертифіковані і не мають дозволів на використання в Україні, і тим паче, продажу в аптеках.
Пацієнтів не попереджають про те, що останні виступають в ролі піддослідних "кроликів", адже побічні ризики від прийняття ліків невідомі і саме для їх вивчення препарати і застосовують в тернопільській лікарні. Зазвичай, курс такого "лікування" (апробації) препаратів становить 2-3 місяці. Результати досліджень ретельно складаються та передаються "замовнику" і, у залежності від їх результатів, тернопільські горе-медики отримують від розробника ліків у середньому 5-10 тисяч доларів США.
Кординує ці "дослідження" завідувач терапевтичного відділення Університетсько ї лікарні Лілія Мартинюк. Я не можу більше спокійно дивитися на те, як над моїм народом проводять досліди.
+1

Санітарка за 200$


Автор - Катерина
23.06.2014 13:42#21
В відділі кадрів 2-ї міської лікарні за заміщення вакансії санітарки в жіночій консультації (робота через день) прямим текстом вимагали 500$. Таких грошей не було, позичати не хотілось. Запропунували за 200$ але робота кожного дня а зарплата та сама 1211грн-податки.
Боюсь уявляти скільки потрібно за посаду лікаря дати...
+2

Тернопільський чиновник придбав бюджетне авто


Автор - Богдан
19.06.2014 04:21#20
Недавно начальник Інспекції Держархбудконтр олю Тернопільської області Юрій Володимирович Олійник в автомобільному салоні «Тойота» придбав автомобіль «Ленд Крузер» вартістю близько 1 млн. грн. Вибір дався нелегко, адже необхідно було поєднати і стиль і сучасність. Гривня девальвує, завтра ці гроші знеціняться і на них можна буде купити хіба поношений Лексус чи БМВ.
+6

Коли люстрація прийде в тернопільську податкову?


Автор - Данило
17.06.2014 02:59#19
Євген Воробець – вічний начальник при будь-якій владі.

Якось дивно відбувається люстрація в Тернопільській області. Люстрували або намагалися це зробити майже з усіма керівниками тернопільських державних установ та організацій. Навіть, такі спроби стосувалися людей, котрих призначали вже при народній владі. Недоторканим залишився лише перший податківець області Євген Воробець. Чому? Можливо, тому, що самі люстратори живі люди і мають також матеріальні проблеми, а керівник податкової відомий усім майстер їх вирішення.
Зустрічаю часто колишніх колег з міліції, пенсіонерів органів внутрішніх справ. Вони не перестають дивуватися, чому влада тримає на посаді, а підлеглі терплять одного з найбільш відомих відкатчиків і хабарників за всю історію тернопільської міліції і податкової.
Керівником тернопільської міської міліції Євген Васильович став завдяки тісним зв’язкам з львівськими кримінальними авторитетами та донькою колишнього заступника міністра МВС України на ім’я Інна. Далі по щаблях служби він пішов завдяки «товариським стосункам» з теперішнім «бізнесменом» Євгеном Степановим. Чималу матеріальну допомогу Є.Воробцю надав тодішній начальник УДАІ в області Михайло Цимбалюк, який «замикався» якраз на 1 заступнику начальника УМВСУ Євгену Васильовичу. Даїшники не дадуть обманути, що саме тоді почалися баснословні побори з патрульних на дорогах. З одного поста почали вимагати по 100 доларів на день (це – кінець 90-х років!!!).
Яскравим підтвердженням хабарництва Є.Воробця є той факт, що на момент призначення начальником ТМВ УМВСУ у нього була старенька ВАЗ-2103 та жодного власного помешкання. Пройшов лише один рік і в Євгена Васильовича вже «Фольксваген Пассат» і новенька трикімнатна квартира. Причому, підлеглі так «піднапряглися» , що квартира була здана своєму босу повністю укомплектованою – навіть були доставлені голки, нитки і зубні щітки, не кажучи вже про дорогу на той момент побутову техніку.
Саме за Є.Воробця почалися незаконно вноситися зміни до інформаційних масивів органів внутрішніх справ. За бажанням «клієнта» і, зрозуміло, за його гроші, ліквідовувалися карточки з даними про судимості, знищувалися справи агентів. Старожилам відомий факт, коли справу агента «Федір» Євген Васильович власноручно спалив на «прохання» самого «Федора» після його призначення заступником голови Тернопільської ОДА.
Привніс Євген Воробець в одноманітне сіре міліцейське буття і багато яскравого і цікавого. Чого вартують повно і неповнолітні дівчатка, яких постійно доставляв Євгену Васильовичу пан С.Журавський. Найдовше увагу міліціонера-трудоголіка привертала студентка ТАНГу, грузинка Нана. Чого тільки не надарував Євген Васильович темпераментній дівчині. Кажуть, навіть свій крутий на той час «Опель» був подарований їй на день народження.
Подейкують, що на сьогодні місце Нани зайняла одна з керівників Чортківської ОДПІ Наталя Томін. Ця мадам настільки користується довірою Євгена Васильовича, що обіймає посаду неофіційного посередника між головою податкової служби і усіх його кошельків. Для зручності, Наталя Іванівна невдовзі піде на підвищення, очолить один зі структурних підрозділів ДПС в області. І гроші легше збирати, і люблячі серця поруч.
Щоправда, недавно трапився прикрий збій в системі поборів Є.Воробця – одного його з кошельків, Юрія Матвійчука, взяли усбеушники під час вимагання ним чергового хабаря у розмірі 20000 гривень. Механізм зрозумілий і працював ще при Кучмі – надумана перевірка СПД, виявлені мізерні порушення на суму 1000 – 5000 гривень, закрито очі на значні порушення і рахунок для підприємця – 20 – 30 відсотків від суми «невиявлених» порушень. Доля цього чортківського ревізора-інспектора відома – звільнення і висока ймовірність умовної відсидки. За те, що Ю.Матвійчук візьме всю вину на себе і не здасть ні Є.Воробця ні Н.Томін, йому вже обіцяно чималі кошти. Не забув Євген Васильович і про прокуратуру. Зволікання зі справою також коштує чимало…
Запитання до люстраторів Тернопільської області: «Доки будуть на керівних посадах в регіоні хабарники януковичо-кучмівської епохи?»
+13

Народний депутат Василь Деревляний - типовий хабарник і злочинець при владі. Частина 7.


Автор - Назар
31.05.2014 04:57#18
Формування В.Деревляним надійного кадрового резерву наглядно ілюструє факт чинення ним тиску на Голову Держкомрезерву України Ганжі С.В. з метою призначення на посаду директора Чортківського КХП голови фракції БЮТ у міській раді м. Чорткова, вчителя за фахом Горбаль М.В. Низький фаховий рівень Горбаль М.В. та її відсутність в Україні впродовж 5-ти останніх років не стали на заваді прийняття В.Деревляним такого «виваженого» кадрового рішення.
«Нестійких» членів організації залякували і шантажували, побили голову Збаразької районної ради, якого В.Деревляний свого часу був неспроможний зняти з посади, бо депутати стали на його захист. Свого часу в м. Підволочиську побили і не пропустили депутатів районної ради, членів бюро, на свою ж звітно-виборну районну партійну конференцію.
Ці ж „братки” причетні і до пограбування у 2007 році офісу газети „РІА”. Звідти викрали 50 тисяч примірників газети „За справедливу Батьківщину», де розповідалося про „подвиги” В.Деревляного.
А ця подія взагалі створила на Тернопільщині бум – депутат тернопільської облради від БЮТ Ігор Савіцький (той, що подарував автівку В.Деревляному), будучи в стані сильного алкогольного сп’яніння, в готелі «Глобус плюс» біля Тернополя з автоматом у руках домагався жіночої ласки. Хто пам’ятає деталі, перед цим інцидентом у компанії з І.Савіцьким в готелі та, згодом, у сауні був саме Василь Тимофійович.
Сам І.Савіцький у свій час входив до угруповання теребовлянських «крутих пацанів». Коли ж часи рекету відійшли, став підприємцем. У Тернополі йому належить гуртовня будівельних матеріалів «БудЛюкс». Якщо пригадати тісні зв’язки В.Деревляного зі збаразькими колишніми злочинцями, виходить, що народний депутат вміє об’єднувати «народ» в області. Цього вже достатньо для обіймання посади як мінімум голови обласної державної адміністрації.

Повідомити про факт корупції!


Защитный код


Оновити