Ви знаходитесь:Головна»Правила користування
header.jpg

Правила користування

Мета з якою створено цей інтернет-проект - боротьба з корупцією. Розуміючи, що антикорупційні заходи, що вживаються державними чиновниками неефективні за визначенням, самі себе вони навряд чи відшмагають, ми вирішили вдатися до допомоги громадськості. Адже те, чого найбільше боїться хабарник - це що про його злочин впізнають. Ми, з вашою допомогою, робимо цю інформацію загальнодоступною.

Ваше ім'я, а також контактна інформація про себе вказуються за бажанням. Якщо наші фахівці визнають можливим дати Вам пораду або запропонувати посильну допомогу у вирішенні Вашої проблеми, ми повинні будемо мати можливість зв'язатися з Вами.

Обсяг Вашої скарги не обмежений. Однак будьте розсудливі, уникайте великих цитат законодавства тощо Зверніть також увагу на те, що на титульній сторінці сайту, куди Ваша скарга автоматично відправиться, буде відображатися лише перший десяток рядків. Тому, намагайтеся основну суть проблеми викласти на самому початку.

Усі дані вносяться до бази даних відвідувачами сайту та за достовірність інформації адміністрація сайту відповідальності не несе.